Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak zacząć? Pomocy T_T


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

Szert.
  • Postów: 59
  • Tematów: 23
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

1_)
Z góry sorka za błędy ale word się nie włącza.

2_) Chciałabym nauczyć się leczyć. Leczyć ludzi którzy mają alergie, oraz tych, którzy mają raka. Oprucz tego chciała bym czytać w myślach ( mało realne, ale kiedyś, miałam ehm... przebłysk, spojżałam na psa, prosto w oczy, on patrzył w moje, przez pare minut, nie mogłam się ruszyć w pewnym momencie usłyszałam "Pan mnie pogłaskał, widziałaś?" ) i jeszcze żeby roślinki żeby wiecie, roślinki no ten (jak to się?...) tele coś tam... no żeby rosły, żeby był las, puszcza, zwierzeta.

3_) po waszych opowiadaniach o opętaniach ciarki mnie przechodzą, ja nie mam anioła, jestem płochliwa... spier*alam gdzie pieprz rośnie (pod kołdre) jak usłysze przeciąg (łu u u u u u ... łuuuuuuuuuuu ł u....) Ja niechce źle, ja chce się nauczyć białej magi, siedze przy sadzonkach i godzinami myśle : urośnij... urooośnij.... Ale ja się demonom narażać nie chce... Z waszych wypowiedzi wnioskuje że byle medytacja wpędza w opętanie... x|

4_) O i co do "zadu konia" to była prawdziwa historia?

ariel: i to że się tobie word nie włącza ma niby usprawiedliwić twoje lenistwo i brak chęci do zachowania zasad ortografii? Lenistwo nie jest usprawiedliwieniem czegokolwiek.

#2

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja też kiedyś chciałem być czarodziejem, który potrafi latać, czytać w myślach, wyczarowywać banknoty, być niewidzialny, itp. No cóż, moje ambicje może były zbyt wysokie, ale mimo iż kiepski ze mnie mag i przepowiadacz przyszłości, to wróżę Ci szybkie zamknięcie tego tematu.



#3

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie inaczej.

Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych