Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co mnie spotkało? + Pytanie dotyczące flaringu.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1

bloodx.
  • Postów: 16
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Więc tak przedwczoraj oczyszczałem pokój z nieczystości itp. około 22:30 poszedłem zmęczony spać. Śnił mi się sen że jestem na basenach ten motyw pojawia się bardzo często zresztą. Potem zyskałem świadomość i zdałem sobie sprawę że zaraz się obudzę, no i fakt obudziłem się w nocy chciałem się przewrócić na bok lecz nie mogłem. Zrozumiałem że jestem sparaliżowany więc dałem sobie spokój bo chciałem jak najszybciej usnąć. Ale zaczęły pojawiać się coś w rodzaju hipnagogów gdy starałem się na nie nie patrzeć nagle rozległ się pisk i wszystko się trzęsło więc je oglądałem próbowałem kilka razy nie zwracać uwagi ale nie mogłem. Potem one zniknęły, i zobaczyłem siebie z góry nagle rozległ się wielki pisk moje ciało się trzęsło i poczułem jakby ktoś wkładał mi palce do oczu. Trwało to niewiele ponieważ jakoś udało mi się ruszyć nogą po chwili widziałem już normalnie z oczu i mogłem ruszać całym ciałem. Czy byłem blisko OOBE i czy tę trzęsienia to były wibracje? I czy to wszystko to nie sen? Niektórzy mówią jakobym obudził się w astralu, czy to możliwe?

I jeszcze jedno:

Jak wykonać tzw. flaring na kuli PSI?

Wiem że to bardzo trudne i nie ma co się z tym męczyć ale chciałbym chociaż wiedzieć jak to wykonać. Znalazłem poradnik niestety anglojęzyczny umiem angielski lecz jest tam parę nieznanych słów. Użyłem tłumacza lecz ten tak przetłumaczył że więcej rozumiałem bez niego.

Oto link do owego artykułu: http://www.psipog.ne...ct-flaring.html

Tam jest od groma ciekawych artykułów o czym pewnie wiecie szkoda że tylko część z nich jest przetłumaczona ale nie ma co narzekać.
  • 0

#2

morales.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Typowy przypadek OOBe;)
  • 0

#3

Kalahan.
  • Postów: 175
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Śnił mi się sen

No co ty?

Tak czy inaczej to było najzwyklejsze OOBE. Dodam ci otuchy i powiem że też tak kiedyś miałem. Nie jesteś jedyny.
  • 0

#4

bloodx.
  • Postów: 16
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fajnie że się udało, szkoda że poszedłem spać. :P

I jeszcze jedno pytanie:

Jak wykonać tzw. flaring na kuli PSI?

Wiem że to bardzo trudne i nie ma co się z tym męczyć ale chciałbym chociaż wiedzieć jak to wykonać. Znalazłem poradnik niestety anglojęzyczny umiem angielski lecz jest tam parę nieznanych słów. Użyłem tłumacza lecz ten tak przetłumaczył że więcej rozumiałem bez niego.

Oto link do owego artykułu: http://www.psipog.ne...ct-flaring.html
  • 0

#5

rotmistrz.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Korzystając z okazji mam do was pytanie.

Zawsze gdy się przbudzę i nie moge się ruszyc staram się nic nie robic i próbuję usnąć, jednak gdy tak spokojnie leżę zaczyna mi szumiec w głowie od lekiego szumu do głośnego i wtedy staram się gwałtownie poruszyć (zapewnie ze strachu ;) ) co skutkuje przebudzeniem.

Mam do was pytanie czy macie podobne przezycia i jeśli tak to co następuje po tych szumach (nie wiem jak to dokladne nazwac) ???



Korzystając z okazji mam do was pytanie.

Zawsze gdy się przbudzę i nie moge się ruszyc staram się nic nie robic i próbuję usnąć, jednak gdy tak spokojnie leżę zaczyna mi szumiec w głowie od lekiego szumu do głośnego i wtedy staram się gwałtownie poruszyć (zapewnie ze strachu ;) ) co skutkuje przebudzeniem.

Mam do was pytanie czy macie podobne przezycia i jeśli tak to co następuje po tych szumach (nie wiem jak to dokladne nazwac) ???
  • 0

#6

bloodx.
  • Postów: 16
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzisiaj w nocy wszedłem ze snu do OOBE, podniosłem się aby usiąść. Gdy otworzyłem oczy zobaczyłem mój pokój idealnie go widziałem. Gdy chciałem "wyjąć" nogę aby móc pochodzić dostałem jakby paraliżu i coś mnie "złapało" za plecy i wróciłem do ciała fizycznego.
Gdy otworzyłem oczy zauważyłem że jest tu trochę ciemniej niż w astralu ale pomyślałem że mi się obraz nie dostroił i położyłem się spać. Potem znowu sen i znowu OOBE, lecz tym razem nie mogłem się poruszyć więc wyobraziłem że mnie "coś" wyciąga po chwili poczułem ręce na twarzy które mnie ciągły wyrwało mnie z ciała chciałem się obrócić by zobaczyć twarz ale całe otoczenie się trzęsło i znowu powrót. Dlaczego mnie coś wciągało ciągle do ciała, czy popełniłem jakiś błąd?

Mam teorię że niewystarczająco rozwinąłem swe czakry to funkcjonowania na innej płaszczyźnie lub mnie wywaliło z podniety, sam nie wiem.

Co do posta powyżej: Czy to nie paraliż senny?
  • 0

#7

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Moje wyjścia są spokojne. Jestem sama i nic mnie nie ciągnie, nie trzyma. Spokojne i zaplanowane wyjścia. Może raczej wypad jak z katapulty. Odnajduję się zawsze za mieszkaniem. W tamtej przestrzeni też poruszam się bardzo szybko, a właściwie przemieszczam za myślą. Skupienie się na jakiejś myśli powoduję że właśnie tam jestem.
  • 0



#8

blindcrow.
  • Postów: 226
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

może masz , nieprawidłowy wzorzec postrzegania samego siebie , twój dualizm istnienia jest zaburzony jakimś konfliktem wewnętrznym , wciąganie , może być podświadoma obawą przed niechęcią do powrócenia do ciała . możliwe tez ze , masz jakiś ukryty cel astralny coś co nie mieści się w twojej podświadomości , jakaś stara głęboko zakorzeniona sprawa ;uraz lub coś takiego , jeśli widzisz jakiś sens w tym co pisze to szukaj drogi w wyczyszczeniu przeszłości

Edit:
Nie używaj spacji przed znakami interpunkcyjnymi.
Bomaw

  • 0

#9

bloodx.
  • Postów: 16
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pytałem się gości i chodzi o to że zaraz jak wszedłem chciałem wstać a się nie dostroiłem. Za szybko chciałem wyjść. :mrgreen:
  • 0

#10

Kruk....
  • Postów: 69
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobrze. Ja również zapytam w tym temacie, żeby nie zakładać nowego.

Postanowiłem wejść w OOBE za pomocą zachowania świadomości. Nauczyłem się wchodzić w stan, w którym wydaje się, że ciało pływa, bądź (można tak to nazwać) kołysze się na łóżku. Przedwczoraj w takim stanie zasnąłem i błyskawicznie odzyskałem świadomość, podczas gdy ciało wciąż było w stanie snu. Odzyskałem ją w dosyć nietypowy sposób, ponieważ tak, jakby coś mnie wykopało ze snu. Wiecie, np. śni wam się koszmar, to w kulminacyjnym momencie budzicie się i zrywacie z pozycji leżącej i łapiecie oddech. To samo uczucie odzyskania świadomości było równie spontaniczne i równie hmm... tak mocne emocjonalnie. Co dalej było..... Znalazłem się w dziwnej przestrzeni i byłem zawieszony w niej. Naokoło latały jakieś postacie. Niby było normalnie, ale zaczęły mnie później tak trącać i zaczepiać i się wkurzyłem. Później zaczęło być słychać coś w rodzaju muzyki z jakimiś słowami w rodzaju (mogę się mylić, strasznie zatarte mam to w pamięci, potrzebowałbym impulsu, żeby sobie dokładniej przypomnieć) "nie znasz zasad, nie nadajesz się, nic nie potrafisz". To sobie pomyślałem, że już to oleję i się obudzę. No to fajnie sobie myślę, żeby otworzyć oczy, a tu nic z tego. Po prostu czułem, że otwieram i zamykam oczy, i fizycznie to nawet czułem, ale wogóle nie działo się to w rzeczywistości. Ale oszukałem się, to sobie wstaję z łóżka i idę do drugiego pokoju. Chodzę nierówno, kroki są ciężkie i słyszę je bardzo dokładnie i głośno. Dochodzę do zamkniętych drzwi do drugiego pokoju. Wtedy dopiero obudziłem się naprawdę. Od razu poszedłem spać bo byłem śpiący jeszcze i obudziłem się rano. No i może ktoś by mi mógł powiedzieć.... Co to miało być? Nie liczę już faktu, że zawsze w astralu coś nieprzyjemnego się dzieje na dzień dobry. Albo mnie coś atakuje albo nie wiadomo co się dzieje, albo się nie dostrajam.
  • 0

#11

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kruk - zaprojektuj swoje wyjście. Określ miejsce i cel.
  • 0



#12

bloodx.
  • Postów: 16
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Miałem kiedyś w nocy jakieś 3 4 5 wyjść i za każdym razem mnie cofało dopiero ostatnim razem wyrwałem się z ciała ale poleciałem w ścianę i straciłem świadomość po chwili już byłem w ciele i mam pytanie: Dlaczego gdy chciałem skręcić leciałem prosto i wywaliłem się w ścianę nie mogłem do końca zapanować nad ciałem? Za 3 razem się dostrajałem poprzez ocieranie o pościel ale coś mnie wzięło z powrotem. I ja do końca nie wiem czy to nie był sen bo jakieś 5 razy miałem wibracje, to chyba niemożliwe w ciągu 1 nocy?

Dzisiaj w nocy miałem sen że z kimś walczyłem i przypominało mi to naruto chociaż dawno temu to oglądałem no i potem myślę se że to sen no i fakt to był sen odzyskałem świadomość i coś mnie zaczęło wciągać do pozycji leżącej takiej jak śpię mimo wielkiego wysiłku uległem i położyłem się na ziemi. O dziwo poczułem mocne wibracje takie jak przy OOBE i byłem w ciele fizycznym. Zawsze mam tak jak zyskam świadomość, i przez to nigdy nie miałem LD. Dlaczego mnie wciąga? Przecież aspekty mnie nie blokują czakry w porządku, ja się nie boje.
  • 0

#13

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przypomnij sobie jak wsiadłeś pierwszy raz na rower. Musiałeś zapanować nad utrzymaniem równowagi, utrzymać kierownicę, nogi na pedałach... o jeżdzie już nie wspomnę....
Praktyka czyni mistrza.
Pewnie jak miałeś problem z utrzymaniem kierownicy, równowagi i takie tam... ktos powiedział Ci - skup sie na jeżdzie - i z cała pewnością to pozwoliło Ci jechac i dojechac do celu.
Za bardzo skupiasz się na sobie - swoich odczuciach - skup się na celu podroży.
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych