Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fallout: Technologia nowej ery...uwagi i komentarze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
162 odpowiedzi w tym temacie

#1

Dragosani.
  • Postów: 32
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Właśnie wpadłem na taki nieco chory pomysł. Co byście powiedzieli na internetową sesję rpg w klimacie Fallouta? Bez żadnych statystyk, jedynie odgrywanie postaci. Każdy gracz pisałby posty, co tam jego postać robi. Tylko wątpię, by się nasi moderatorzy zgodzili na takie coś na tym forum. Ale co o tym sądzicie?

#2

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Kto będzie MG? MG musi być. Musi być tez kolejność i pewne zasady. Tematu o jakiejś tam grze internetowej nikt nie zamyka, ale wiadomo, ze tu moderacja jest wybiórcza.

#3

Dragosani.
  • Postów: 32
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na MG można by znaleźć jakiegoś fraje... to jest ochotnika. W ostateczności ja mógłbym być, choć wolałbym być graczem. Jakoś mi MGowanie niezbyt dobrze idzie. Ustalić kolejność to nie problem, tylko trzeba by wiedzieć ilu jest chętnych. A co do zasad, to po prostu zachować zdrowy rozsądek, a nie że "XXX powalił supermutanta jednym pchnięciem noża".

#4

reesvin.
  • Postów: 115
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Reesvin - co z cieplutkim, milutkim i mięciutkim kotkiem ?

Witam ^^

Chciałem kiedyś kupić robo-kota :)

#5

reesvin.
  • Postów: 115
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mógłbym zagrać w taką, mogę być także MG. Tylko oprócz mnie i was dwóch to nie widze chętnych czy dwóch graczy i MG by wystarczyło. No chyba że sie mylo dołączy. Zawsze mogli by dołączyć w czasie gry. A ten temat służyłby dla naszej komunikacji a także komunikacji chętnych z nami. A jak byśmy wybrali MG?
A jakie miasto z Fallouta 2 podobało się wam najbardziej. Jak dla mnie Nowe Reno było najbardziej interesujące: 4 gangi, wytwórnia filmów dla dorosłych no i dom uciech(tzn dom publiczny), także zadania z tego miasta były najciekawsze.

#6

Dragosani.
  • Postów: 32
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja w ostateczności, jakby nie było chętnych, mógłbym być MG. ale skoro Ty, reesvin, wyraziłeś taką chęć, to chyba problem MG rozwiązany. Tylko musiałbyś nieco nad fabułą popracować. Chyba że będziemy grali tak spontanicznie, ale lepiej by było jednak z fabułą. I można by zacząć z mała liczbą osób. Potem najwyżej by ktoś dołączył.

A co do ulubionego miasta. Takiego zdecydowanego faworyta nie mam. Lubie kilka. San Francisco (za świetne towary u kupców i bunkier Bractwa z dobrym uzbrojeniem), Navarro (za sierżanta, gdy się wkurza i masakrę którą tam zawsze robie), Gecko (za rozmowę z żołnierzem Enklawy, przez komputer obok reaktora), Vault City (za tą ortodoksyjna ksenofobie) i jeszcze parę innych tak bez powodu.

#7

reesvin.
  • Postów: 115
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niech jeszcze ostatecznie judas666 wyrazi swoją chęć do gry, (oczywiście zapraszamy wszystkich chętnych :) ) to wtedy zakładam temat (forum - grę). Gdy będę mieć ostateczną odpowiedź to przedstawię zalążki fabuły i ew. zasady.
ps. Jak ktoś ma dobry pomysł na fabułę to słucham uważnie.
ps2. Lubicie zasady bardziej rpg czyli; punkty zdrowia ataku i takie tam, czy opisowe (czyli wtedy będziecie musieli się zdac na mnie)
ps3. Jak ktoś ma jakieś ciekawe pomysły (ogólnie) to proszę pisać.

#8

Dragosani.
  • Postów: 32
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To może ja...

Jeśli ma to być na forum to lepiej niech będzie opisowe. Jakoś ciężko mi sobie to wyobrazić, żeby za każdym postem MG rzucał kośćmi i coś tam jeszcze kombinował.

I co do fabuły to może taka sugestia.

http://pl.fallout.wi...com/wiki/Krypta

W szczególności chodzi mi o Kryptę 21.

Ogólnie polecam tą stronę. Masa informacji ze świata Fallouta.

#9

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja będe zmutowanym Deathclawem :D



#10

Dragosani.
  • Postów: 32
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to mamy gadająca jaszczurkę (uważaj na radosława). Ja zagram małomównym i tajemniczym człowiekiem w czarnym, skórzanym pancerzu z karabinem snajperskim na plecach, wyciszonym mp5 zawieszonym na ramieniu i masą noży pochowanych gdzie tylko się da ;)

#11

reesvin.
  • Postów: 115
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O rzesz ja cie. Ten Deathclawem (a tak w nawiasie Deathclawy z reguły są zmutowane) tamten jakimś cichociemnym snajperem i jak tu wymyślec do tego fabułe? Chyba będe całą noc myśleć żeby to miało jakiś sens...
No dobra. Zgłaszajcie karty swoich postaci na tej stronie.

Imię: (to chyba znane bo pewnie takie jak nick, ale nie musi być)
rasa: (człowiek, ghul, super mutant, deathclaw; nie zwierze!)
płec: (tylko kobieta albo mężczyzna)
profesja: (np. najemnik, łowca najemników, mechanik (w przypadku deathclawa to nie musi być, chyba że ktoś wymyśli)
wygląd: (niski, umięśniony, blondyn; co tam tylko chcecie)
2 umiejętności główne (wykażcie się inwencją)
2 zalety (szybki, zwinny i takie tam)
1 wada (obowiązkowe; każdy ma wady)
I jakaś krótka historia postaci;
Temat otwieram gdy będzie co najmniej 2 graczy;
Nie wymyślajcie jakiś bzdet, bo będe banował! xD ;
Zgłaszajcie propozycje do wszystkiego!! Bo sam sobie nie poradze!! (aż tak bujnej wyobraźni to ja nie mam, ale spokojnie jak się rozkręcę to już idzie jak burza)

#12

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

może być ^^

wada - kobieta.
zaleta - kobieta.



#13

reesvin.
  • Postów: 115
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

może być ^^

wada - kobieta.
zaleta - kobieta.

A płeć?

#14

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

oczywiście - kobieca kobieta.



#15

Dragosani.
  • Postów: 32
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Imię: Drago
Rasa: Człowiek
Płec: Mężczyzna
Profesja: Zabójca
Wygląd: Niski (179 cm) i szczupły. Włosy ciemne do ramion. Lodowato szare oczy. Jasna karnacja.
2 umiejętności główne: Używanie lekkiej broni palnej, walka bronią białą.
2 zalety: Niezwykle zwinny i szybki, jak na człowieka.
1 wada: Niezbyt silny.
Historia postaci:
Tajemniczy osobnik, używający pseudonimu Drago, urodził się najprawdopodobniej w jednym z bunkrów Bractwa Stali. Tam również dorastał, nabywając umiejętności bojowych. W wieku szesnastu lat został oficjalnie wcielony do Bractwa, lecz dwa lata później został zeń wydalony. Najprawdopodobniej za zabójstwo jednego z ważniejszych paladynów, notabene zlecone i sfinansowane przez jednego z oficerów Bractwa. Od tamtego czasu wędruje po Pustkowiach, zarabiając na życie jako najemny zabójca.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych