Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy "Złota Malina" powinna zostać usunięta?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Złota Malina (128 użytkowników oddało głos)

Czy "Złota Malina" powinna zostać usunięta?

  1. Tak (36 głosów [28.12%])

    Procent z głosów: 28.12%

  2. Głosowano Nie (92 głosów [71.88%])

    Procent z głosów: 71.88%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#16

Avion.
  • Postów: 312
  • Tematów: 18
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Uważam, że Złota Malina powinna zostać. Moim zdaniem każdy użytkownik czyta co innego i czasem nawet nie zagląda w niektóre kategorie, przez co może go ominąć, wiele śmiesznych tematów, lub wypowiedzi. A pośmiać się zawsze trzeba. :D
  • 0

#17

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tylko od śmiania się masz np joemonstera. Nie mówię, żeby być cały czas poważnym, chodzi o to, że złota malina jest motywacją dla głupoty. Żebyście potem nie narzekali na neokidów i głupie tematy...
  • 0

#18

Psi Ball.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zdecydowanie nie, maliny zwłaszcza złote są bardzo fajne. Nie wiem jak wy, ale ja lubię się pośmiać od czasu do czasu z wypocin innych userów. ;)
  • 0

#19

Santeri.
  • Postów: 127
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tylko od śmiania się masz np joemonstera.


Joe Monster nigdy mnie tak nie rozśmieszył jak niektórzy kandydaci do złotej maliny...
  • 0

#20

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobrze, zróbcie z forum sztywną elżbietańską kryze. :P

Niech wszystkie rozmowy będą na poziomie, niech nawet cień humoru z nich wyglądnąć nie śmie. Niech nie będzie możliwości, by nędzny, niepoważny uśmiech witał na ustach czytelników. Powiadam wam! Będziemy mówić same mądre rzeczy, badać i główkowac tygodniami. Będzie się unosił tu zatęchły smród najskrytszego zakątka najstarszej biblioteki! Będziemy godnie reprezentować z powagą to wspaniałe forum! Weźmiemy także przykład z Pana Rubika, i będziemy do moderatorów mówić na Pan. By oddać godną im cześć i chwałe!

Powiadam wam, to jest dobre.
  • 0



#21

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja jestem za tym, aby ZM calkowicie usunac, a jesli nie usunac to przynajmniej ukryc ja przed niezarejestrowanymi uzytkownikami, tak zeby nie zachecala gosci do rejestrowania sie tylko po to, zeby napisac pare glupot i sie utlenic...
  • 0



#22

Biggi.
  • Postów: 117
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja jestem za tym, aby ZM calkowicie usunac, a jesli nie usunac to przynajmniej ukryc ja przed niezarejestrowanymi uzytkownikami, tak zeby nie zachecala gosci do rejestrowania sie tylko po to, zeby napisac pare glupot i sie utlenic...


Przyznaje że masz racje w 100%
  • 0

#23

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jak już ma pozostać(a na razie wszystko na to wskazuje) to niech będą wprowadzone do niej zmiany. Na przykład to co zaproponował Ivellios. mylo- źle to odbierasz, nie chodzi o to żeby był śmiertelnie poważny klimat, a żartobliwe/głupie wypowiedzi były karane, ale po co mają być dodatkowo nagradzane. Z drugiej strony różne rzeczy trafiają do maliny więc jedyna dobra droga to zaprowadzić zmiany w regulaminie tego "konkursu głupoty".
  • 0

#24

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak juz w tym temacie wspomniano, warto byloby tez, aby umozliwic nominowanie vipow i moderatorow. Bo ja np kompletnie nie czaje, dlaczegoz to ja np jestem wylaczony spod "oddzialywania" Zlotej Maliny tylko dlatego, ze moderuje... bezsens totalny.
  • 0



#25

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie uważam, by było tu zatrzęsienie głupich tematów. Gdy trwa rok szkolny, można spotkac temat nadający się na maline, dwa, trzy razy na tydzień. Ludzi którzy robią głupoty tylko dla maliny jest na prawdę niewielu. Zapewne 80% głupot i tak byłaby wypisywana, czy malina jest czy nie.

Przyznam, w wakacje tych tematów jest więcej. Głównie w sierpniu było ich dużo, bo dzieciuchy wróciły z wycieczek i siedziały dniami na kompie. I tak dziennie trafiał się jeden, czasem dwa dziennie.

Poczekajmy z tym jak się rozkręci rok szkolny, i wtedy zobaczymy.

Jak juz w tym temacie wspomniano, warto byloby tez...


Może Eury boi się dostać nominacji. :D
  • 0



#26

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

moim zdaniem malina powina zostać ^^
jest to jeden z tych tematów na który wchodzi się z przyjemnością nawet jeśli tylko po to by się pośmiać, udowadnia że jednak forumowicze, głosując na bezsensowne w ich opinii tematy tematy - zachowują zdrowy dynstans, buduje poczucie wspólnoty i... sama nie wiem co jeszcze. bez Złotej Maliny nie byłoby to to samo ^^

Tylko od śmiania się masz np joemonstera. Nie mówię, żeby być cały czas poważnym, chodzi o to, że złota malina jest motywacją dla głupoty. Żebyście potem nie narzekali na neokidów i głupie tematy...


tak ale mianowanie do Złotej Maliny jawnych prowokacji raczej się nie zdarza ^^ wydaje mi się raczej że większość "zwycięzców" nie spodziewało się dostać "nagrody" ;) a neokidy będą niezależnie od tego czy Malina jest czy nie, wchodzą tu tylko po to by zabawić się naszym kosztem i dzięki modom szybko zostają nagrodzeni banami.
  • 0

#27

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A ja mam pytanie dla modów. Po przeczytaniu tutejszych wypowiedzi nadal uważacie, że to jest poważny serwis?
  • 0

#28

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja tak uwazam.
Nie oceniam calego forum na podstawie garstki userow, ktorzy chca pozostawienia Zlotej Maliny.
  • 0



#29

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Judas, nie przesadzasz? Nie widze w tym temacie jakiejś parady braku powagi.
  • 0



#30

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

acha zrozumiałam jestem niepoważnym neokidem bo widzę sens w prowadzeniu złotej maliny ^^ w końcu tu jest forum dla POWAŻNYCH ludzi jak Judas666 a nie oszołomów w typie NO_NAME czy innych odszczepieńców widzących sens w forumowych zabawach. czy coś przekręciłam?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych