Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zagadka lamp z Pentagonu - Eng


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zagadka lamp z Pentagonu - Eng



Edit:
Aktualnie występują problemy ze stroną z której zostały pobrane fotografie ...

Edit 2:
O dziwo zdjęcia zaczeły działać - podziwiać póki działają
;)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • 0



#2

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dziwie sie ze nikt nie odpowiedzial jeszcze w tym temacie :) Moze ja zachece...

http://www.pentagonr....com/lamps.html zajrzyjcie tutaj, tam na stronie jest wstawiony material filmowy, obejrzyjcie go. Jest to nagranie ukazujace sile odrzutu silnika odrzutowego. Wszystko kontrolowane i przedstawione jako nagranie demonstracyjne...

jak widac sila odrzutu jest ogromna i z latwoscia jest w stanie "zdmuchnac" dowolny pojazd ktory znajdzie sie na drodze wylotu gazów z dyszy silnika.

Lampy niedaleko pentagonu zostaly sciete na wysokosci okolo 4,5 - 5 metrów a tym czasem podstawy silnikow znajduja sie okolo 3 metrow POD platem skrzydlowym. Co oznacza, ze jesli faktycznie skrzydla sciely owe latarnie to silniki znajdowaly sie zaledwie 1,5 do 2 metrow nad ziemia.

Dlaczego zatem ZADEN samochod, przechodzien, nie ucierpial skoro mielismy tu do czynienia z pelnym ciagiem silnikow ledwie do 2 metrow nad gruntem!?
  • 0



#3

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dziwie sie ze nikt nie odpowiedzial jeszcze w tym temacie :) Moze ja zachece...

Dopiero zauważyłem ten temat :)
Ech, kolejna dobra analiza wydarzeń powiązanych z 9/11. Osobiście dziwie się, że jeszcze istnieją ludzie wierzący, że to co prezentowały media było w 100% tym, co się wydarzyło naprawdę.

Dlaczego zatem ZADEN samochod, przechodzien, nie ucierpial skoro mielismy tu do czynienia z pelnym ciagiem silnikow ledwie do 2 metrow nad gruntem!?

Racja. Przecież chyba każdy z nas widział film, gdzie samolot pasażerski stojący kilkaset metrów od plaży przygotowując się do startu siłą ciągu zmiótł część gapiów ;) oraz słynne eksperymenty w programie motoryzacyjnym Top Gear, gdzie sprawdzano jak zachowuje się auto przejeżdząjące obok silnika samolotu (do tego nie na pełnym ciągu).

Zresztą a'propos lamp - właśnie to mnie intryguje najbardziej - dlaczego one tak łagodnie upadły, skoro uderzył w nie (podobno) pędzący Boeing na pełnym ciągu? :)
  • 0



#4

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aktualnie występują problemy ze stroną z której zostały pobrane fotografie ...
O dziwo zdjęcia zaczeły działać - podziwiać póki działają
;)

Mam prośbę... czy masz może jeszcze dojście do tych (działających) linków?
Spóźniłem się na forum jakieś parę lat (wiem - moja wina) i niestety, większość zamieszczanych tu linków jest już od dawna nieaktywna...
Byłbym wdzięczny... x|
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych