Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziadgotowy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
25 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_Piotor92

Gość_Piotor92.
  • Tematów: 0

Napisano

psi ball... A ja mam pytanko, czy ktoś z was gra na słynnym PEGAZUSIE? TO samo co playstation, tylko jak by starsza wersja xD .

#17

dziadgotowy.
  • Postów: 1
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

heh kiedyś grywałem na pegazusie :)szkoda, że już nie posiadam bo chętnie bym powspominał...co do utworów to jeszcze nie ma w internecie, ale być moze niedługo będą. Poki co mam sporo pracy, ale jestem w trakcie tlumaczenia artykułów, które niebawem postaram się dodać na forum.


nie mam żadnych zwierząt bo chyba mam jakieś uczulenie ;p smalcu też nie lubię ...i ciepłej wódki ;)

#18 Gość_Piotor92

Gość_Piotor92.
  • Tematów: 0

Napisano

Pegazus... to czasy były nie? W necie można pobrać gry, w które można było na nim grać. Pewnie grałeś w MARIO? xD

#19

dziadgotowy.
  • Postów: 1
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

w Contre :) szlagier to był !

#20 Gość_Piotor92

Gość_Piotor92.
  • Tematów: 0

Napisano

A contra? to co z karabinkiem łaziło się??? Fajne fakt! Galaxian fajny xD Miałem fajną gierkę dla 2 graczy mialem myśliwca i się z bratem nawalałem, to była jedna z najwięcej ważących ierek. Nie było widać samolotów od boku tylko z perspeltywy widzenia pilota xD Albo gierka, że było się agentem, nawalało się pistoletem, nazw nie pamiętam. Grałeś w Batmana? Albo Goal? Szkoda, że nie było pegazusów z internetem xD

#21

morales.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie no ja nie gralem na pegazie, ale pozwolisz mi drogi "Dziadzie" że zadam ci pytanie przebierasz sie czasem w domu za Batmana? ;)

#22

dziadgotowy.
  • Postów: 1
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie, to czasem Batman w domu przebiera się za mnie :) A tak na poważnie to lubię się przebierać za maszyny budownicze typu: koparki, betoniarki, wiertarki itp.


W ogóle mam taki pomysł, że można by na tym forum zrobić dział muzyczny. Każdy kto tam na czymś sobie gra by dawał swoje brzdąkania lub taby do utworów, których nie można znaleźć w necie:)Byłoby sporo zabawy i przy okazji nauki ;)

#23 Gość_Piotor92

Gość_Piotor92.
  • Tematów: 0

Napisano

W hydepark oczyw,iście. Ale to forum o rzeczach paranormalnych, nie liczył bym na taki dział.

#24

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie można zrobić działu muzycznego, bo serwer nie wytrzyma dodatkowego obciążenia. W ogóle im mniej w hydeparku tym lepiej.

Na Pegazusie, zwanym też NES najbardziej lubiłem Duck Hunt i Tank. Tank w szczególności i z kolegą przy drugim kontrolerze.

#25

Wujek_Deth.
  • Postów: 69
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witaj!
Ja również gram (aczkolwiek na basie i inny styl, chociaz hard rocka też lubię), w związku z czym interesuje mnie jakiego sprzętu używasz. Nawiasem mówiąc - też lubię alkohol. Zresztą - kto nie lubi?

#26

Qliffot.
  • Postów: 208
  • Tematów: 5
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Też grywałem na Pegasusie :-D
Co jakiś czas nawet odświeżam sobie wspomnienia, grając w mój ulubiony "cover" Tetrisa - Magic Jewelry (ładne midi i taka statua wolności) na emulatorze NES (JNes).

Dołączona grafika


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych