Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pingwin na czubku sosny


  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#16

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może po prostu pień drzewa jest na tyle sztywny, że go utrzymuje? Jak dla mnie filmik jest autentyczny, ale pingwin to już niekoniecznie. Może to kukła z jakimś mechanizmem?

A co do praw fizyki to one się nie zmieniają i złamać ich nie można. Jeśli coś było by błędne to ludzkie rozumienie tych praw i ich modele. I nikogo nie oskarżam o ignorancję ;)
  • 0

#17

Snajper.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Filmik nie wątpliwie ciekawy, raczej wątpię w autentyczność tego filmiku, a raczej w autentyczność tego "pingwina", ale no właśnie, jak widać pingwin nie stoi na tym drzewie jak na palu ale końcówka tego drzewa jest przechylona, przez co może utrzymać coś ale też nie było by to tak stabilne, żeby się na tym móc utrzymać, jest jeszcze druga kwestia, to że jest tam pingwin to nie znaczy, że taki co waży 30-40kg i mieszka na Antarktydzie, przecież są o wiele mniejsze pingwiny, które występują w tamtych okolicach, np. pingwin peruwiański, czy magellański.
Nie zmienia to kwestii, że nie wierzę w pingwina znajdującego się na drzewie.
  • 0

#18

Seboolek.
  • Postów: 239
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Respawn in wrong place"

haha... Niesamowite to jest.. Na początku myślałem ze to jakas zabawka albo pluszak (mam takiego wielkiego pingwina pluszowego skala 1:1 ;p ) ale on kręcił łbem a potem na końcu podniósł skrzydełko i opuścił.. ciekawe skąd sie tam wzioł.. moze z samolotu wypadł i na drzewie wylądował? ale dziwne ze nie chciał zejsc stamtąd. Gałganisko
  • 0

#19

Cthulhu.
  • Postów: 406
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W Meksyku się dzieją ciekawe rzeczy- wystarczy pooglądać konferencje Jaime Maussana :D
  • 0



#20

Kutasiewicz.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

no faktycznie ciekawy temat, ale jeżeli już sam Maussan się tym tematem zainteresował to musi być coś na rzeczy. Moje teorie są następujące:

1. Być może to jest jakiś pluszak z mechanizmem,

2. Ktos się przebrał i stanął na jakimś podeście znajdujący się za drzewem lecz niewidocznym z tej odległości bo zasłania drzewo.

3. Ufo porwało pingwina a potem za pomocą jakiegoś przyrządu antygrawitacyjnego umocował biedne zwierzątko na czubku drzewa, albo też nauczyło go latać jak dowodzi następujący filmik:


..a w Meksyku wszystko jest możliwe po tym wszystkim co już zobaczyłem jak chociażby od Maussana.

4. Może jakiś profesjonalny fake za pomocą programu jakiegoś jak np. Sony Vegas profesional studio.

5. Pingwin nauczył się wspinać po drzewie (ewentualnie polepszył zdolności latania) i sobie stanął na drzewie.

Nie rozumiem też co robi Pingwin w takim egzotycznym kraju jak Meksyk ??? Mógłby zwiać z Zoo ???? Jak tak to jak i po co ???
i nie rozumiem także dlaczego osoba filmująca to zjawisko nie dźwignęła dupska z mieszkania i nie podeszła bliżej zobaczyć, lub dlaczego nie filmowała dalej do momentu aż ten pingwinek sobie zejdzie lub odleci.... Przynajmniej ja bym zaalarmował sąsiadów, może jakiś służby i podleciał te 3 domy dalej przyjrzeć się temu zjawisku z bliska.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych