Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Szukam]Nawiedzony dom


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1

Taxi381.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam :) Mam takie pytanie...otoz czy ktos zna jakis nawiedzony dom w Częstochowie albo najblizszych okolicach ? Do ktorego da sie wbic oczywiscie i najlepiej zeby z niego nie wypadla grupa lysych swin postury pudziana. Moze bym sie wybral z ekipa i dalo by rade cos zauwazyc :)
Pozdrawiam.
  • 0

#2 Gość_Piotor92

Gość_Piotor92.
  • Tematów: 0

Napisano

Aff... Ja znam ten cały piękny kościół, idz w podziemia, możęćóś znajdziesz. Nieznam w okolicach Częstochowy takich miejsc, ale doradzam ci Tory koło jeziora, chodzi o Poznań, kudzie mawiają, że tam często widać dziwne rzeczy. albo choć by u mnie w domu po 3 w nocy słychać głosy :) a na mojej działce nieopodal widziałem z bratem i kolegami sylwtkę, która pojawiła się, stała w bezruchu i znikneła jak kamfora :) Albo nawet 1000 letni klasztor w Mogilnie, podziemne krypty. Tam dopiero jest strasznie. Co do twojego miasta rozglądni się troszkę po melinach xD .
  • 0

#3

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie radziłbym chodzić po "nawiedzonych" miejscach, często tam pijaczki i gorsi meliny mają..
  • 0



#4 Gość_Piotor92

Gość_Piotor92.
  • Tematów: 0

Napisano

\

No nawiedzone domy są opuszczone, i tam się żulerka osiedla :) . Szukasz mocnych wrażeń porób pare fotek na cmentarzu, w nocy. Osobiście polecam piwnice w poniemieckich kamienicach.
  • 0

#5

Pixxel.
  • Postów: 156
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Masz problemy z wypróżnieniem się, że chcesz iść do nawiedzonego domu? :lol (żart)
  • 0

#6

Bloody Star.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie musisz wcale wybierać się do nawiedzonego domu :D Usiądź w dowolnym miejscu ( tylko żeby zbyt głośno nie było) i zacznij nagrywać dźwięk. Potem wzmocnij i odsłuchaj ;) Tylko uważaj: podobno taka zabawa uzależnia
  • 0

#7

Granat.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam
Mi sie obiło o uszy że znajdziesz taki dom gdzieś w Myszkowie. Może to niezbyt okolice Częstochowy ale na bezrybiu i rak ryba, więc pomyślałem że info sie przyda. Pozdrawiam
  • 0

#8

kondzio.
  • Postów: 11
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mieszkam w Skawinie 13km od Krakowa i znam całą masę tych domów


moje gg 8762756
  • 0

#9

Hellfire.
  • Postów: 19
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to opisuj je tutaj kondzio, sam ciekaw jestem ;]
  • 0

#10

bartek87.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Taxi381, podpinam się też jestem z Częstochowy, szukałem już na własną rękę i nici z poszukiwań. Jakby się coś znalazło to się pisze na wyprawę :mrgreen:
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych