Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nauka niemożliwa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#16

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A o myszkach na indukcję elektromagnetyczną to nie słyszałeś?
  • 0

#17

..::Marta::...
  • Postów: 151
  • Tematów: 15
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No w sumie tak ale chodziło mi o to że miał mase wynalazków, które poprzedzały całą epokę :] A jednak wielu z nich nawet nie ukazały sie światu.
  • 0

#18

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to skąd wiesz że w ogóle je zbudował ?
  • 0

#19

..::Marta::...
  • Postów: 151
  • Tematów: 15
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No dobra może troche przesadziłam, chodzi mi o to że np pracując w cyrku wytworzył kulisty piorun, a wynalazek ten poszedł szybko w zapomnienie. Dodam że to odpowiedź dla tych którzy mówią "Niemożliwe, gdyby coś takiego było już dawno byśmy usłyszeli" etc.
  • 0

#20

some.
  • Postów: 125
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A o myszkach na indukcję elektromagnetyczną to nie słyszałeś?


A Ty slyszales? Pokaz mi choć jedną, choćby na allegro, a uwierze. Bo przeciez sa rozpowszechnione i kosztuja tylko 40 zl. :lol2:
  • 0

#21

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tu masz jakąś recenzję takiej myszki:
http://www.dzikie.ne...x.php?news=3684" target="_blank">http://www.dzikie.ne...x.php?news=3684

W markecie u mnie są po 4x złotych podobne.
  • 0

#22

some.
  • Postów: 125
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tu masz jakąś recenzję takiej myszki:
http://www.dzikie.ne...x.php?news=3684" target="_blank">http://www.dzikie.ne...x.php?news=3684</a>

W markecie u mnie są po 4x złotych podobne.


To ma byc mysz bezprzewodowa? To podkladka musi byc zasilana. Niby jest mysz bez kabla ale i tak cos musi stac na biurku i byc podlaczone. OK nvm zdziwilem sie troche bo o nich nie slyszalem.
  • 0

#23

eliteziomx.
  • Postów: 25
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a strefa 51 jest i nikt tam wejść nie może a najlepiej jak by nikt o tym nie wiedział xD wiec to może być prawda
  • 0

#24

reesvin.
  • Postów: 115
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może te wszystkie wynalazki odeszły w zapomnienie bo wielu firmom i tak by było nie na rękę aby każdy obywatel mógł sobie kupić np. taką samowystarczalną mini elektrownie.

Poza tym wielu naukowców nie ma odpowiednich sponsorów. A bez sponsorów nie ma reklamy. A jak inaczej, jak przez reklamę mielibyśmy się dowiedzieć o tych wynalazkach. I taki właśnie jest łańcuszek.
  • 0

#25

Gzesiu.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do niewidzialności mysle ze moglo by was to zainteresowac;]

http://technologie.g...ka_tuz_tuz.html
  • 0

#26

szymon1991.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To 2 zdjęcie z tym kartonem czy co to w ogolę jest to jest fotomontażem, Co to w ogolę za brednie gdyby było to prawdziwe to proste, ze wiedzieli byśmy o tym ale nie zaprzeczam, ze już takie coś istnieje! Miesiąc temu kupiłem miesięcznik CD-action czasami w tym miesięczniku poświęcają 1 lub 2 str. ciekawostką i przeczytałem, ze już takie coś istnieje nawet zdjęcie było, pisali tam, ze ten materiał został zaprojektowany co do struktury atomowej i ze taki materiał nie występuje w przyrodzie, materiał został zaprojektowany tak aby zakrzywiał tor po którym sie porusza światło (dokładnie omijał daną rzecz i wyświetlał ją z przodu materiału lub z tylu, zależy z jakiego katu sie patrzy). Ci którzy kupują miesięcznik CD-action na pewno to przeczytali chyba, ze tylko zależy im na płycie nie na gazecie i ją wyrzucają :)
  • 0

#27

Eternal Moonshine.
  • Postów: 119
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Masz na myśli metamateriał :P Myślę, że na tym forum większość osób o nim słyszała ;)
  • 0

#28

suchar91.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To 2 zdjęcie z tym kartonem czy co to w ogolę jest to jest fotomontażem, Co to w ogolę za brednie gdyby było to prawdziwe to proste, ze wiedzieli byśmy o tym ale nie zaprzeczam, ze już takie coś istnieje! Miesiąc temu kupiłem miesięcznik CD-action czasami w tym miesięczniku poświęcają 1 lub 2 str. ciekawostką i przeczytałem, ze już takie coś istnieje nawet zdjęcie było, pisali tam, ze ten materiał został zaprojektowany co do struktury atomowej i ze taki materiał nie występuje w przyrodzie, materiał został zaprojektowany tak aby zakrzywiał tor po którym sie porusza światło (dokładnie omijał daną rzecz i wyświetlał ją z przodu materiału lub z tylu, zależy z jakiego katu sie patrzy). Ci którzy kupują miesięcznik CD-action na pewno to przeczytali chyba, ze tylko zależy im na płycie nie na gazecie i ją wyrzucają :)

Ja o tym czytalem. :))


Edit [11.09.2008]: +.....
3.2 Jeśli nie masz nic konkretnego do napisania to nie pisz wcale.
3.13 Staraj się nie umieszczać postów jednozdaniowych, a tym bardziej jednowyrazowych.

  • 0

#29

Maniek.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ciekawy jestem czy to prawda...jeśli tak to te wynalazki przyspieszyły by rozwój epoki :D ale jeśli prawdziwe to nie dziwię się czemu były ukryte, ale moi poprzednicy już powiedzieli czemu mogły byc ukryte więc nie będę tego powtarzał ;) szymon1991 CD-Action to czasopismo a nie gazeta wiesz? :)
  • 0

#30

lordemeryt32.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

właśnie przypomniał mi się pewien cytat :P

"Wiadomo, że taki a taki pomysł jest nie do zrealizowania. Ale żyje sobie jakiś nieuk, który o tym nie wie. I on właśnie dokonuje tego wynalazku.." - Albert Einstein
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych