Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prezydent nie zbierze laurów - Gruzja v Rosja


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

#1

Mond73.
  • Postów: 125
  • Tematów: 48
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak w temacie jedne z tematow o Prezydencie jest polityka krajowa i nie moze istniec w tym dziale drugi Gruzja v Rosja jest polityka zagraniczna i moze istniec w tym dziale. To jest juz chamstwo. Jezeli kotos pisze mi ze cos sie zmienilo a ja bylem na urlopie i nic na ten temat nie wiem to moze nalezalo wyslac wszystkim wiadomosc co sie zmienia. Co za tym idzie ostrzezenie jakie dostalem mozna porowna do bezpodstawnego bo nie zostalem poinformowany o jakichkolwiek zmianach ale tu juz klania sie profesjonalnosc i logika tego ktory to ostrzezenie dal. Wiec podtrzymuje to co napisalem wczesniej :


Zastanawiam sie czemu ten temat zostal zamkniety w dyskusji ogolnej z informacja do mnie jako zamieszczajacego:

EDIT admin:
Po pierwsze nie ten dział. Po drugie temat nie na to forum.
Ja myslalem ze z ta cenzura PO to nie prawda no ale jak widac wyglada to inaczej.
Wyglada na to ze siedzi tam armia PO i czeka na Irlandie i cud bo wiecie :

Cud to cos takiego ze ja patrze i nie widze a inni patrza i widza moze nie powinienem tak pisac ale dla mnie to zwykle .......


Jak ktos moze napisac temat nie na FORUM ?? to po co jest forum.

Juz zastanawialem sie nad sponsorowaniem ale jak widze czyni to jakas partia. Coz ma to wspolnego z wolnoscia wypowiedzi absolutnie nie.
I jeszcze raz napisze albo kazdy temat z polityka jest polityczny albo wibieramy i cenzurujemy. Jesli chcemy dawac komus ostrzezenia informujmy go wpierw o zaistnialych zminach bo to co sie dzieje przypomina polityke ROSJI :-)
Jesli nic sie nie zmieni to postaram sie poinformowac odpowiednie osoby aby zajely sie wolnoscia slowa. Jakos nikt tematu Gruzja v Rosja nie zamyka nie daje nikomu ostrzezenia choc to terz polityka tylko zagraniczna.
  • 0

#2

Retired.
  • Postów: 312
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

TO jest forum PARANORMALNE.PL PARANORMAAALNEEE! Rozumiesz? Eury zresztą wyraźnie zaznaczył, ze polityki nam nie trzeba, bo wywołuje niepotrzebne podziały między userami etc. etc.
Jasne?

http://www.paranorma...showtopic=16953

I skargi to gdzie indziej.
  • 0

#3

Mond73.
  • Postów: 125
  • Tematów: 48
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

TO jest forum PARANORMALNE.PL PARANORMAAALNEEE! Rozumiesz? Eury zresztą wyraźnie zaznaczył, ze polityki nam nie trzeba, bo wywołuje niepotrzebne podziały między userami etc. etc.
Jasne?



Przeczytaj co napisalem, dokladnie prosze. Polityka to poltyka bez wzgledu na to jaka. Albo akceptuje sie wszystko albo nic to jednie uczciwe Rozumiesz ??
  • 0

#4

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Polityka to poltyka bez wzgledu na to jaka. Albo akceptuje sie wszystko albo nic to jednie uczciwe Rozumiesz ??

Tutaj jest nieco inaczej. Link zamieszczony przez Serlith wszystko wyjaśnia...
Może następny temat zamieść w dziale Hydepark, to nikt sie nie przyczepi.
  • 0



#5

Who.Am.I.
  • Postów: 183
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mond, spójrz na nazwę tego forum. Na logo.

A teraz spójrz na wydarzenia w Gruzji.

A teraz mi powiedz, co łączy te dwie rzeczy bo ja za ch*ja nie mogę się dopatrzeć podobieństwa. Ludzie, litości...
  • 0

#6

Mond73.
  • Postów: 125
  • Tematów: 48
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Polityka to poltyka bez wzgledu na to jaka. Albo akceptuje sie wszystko albo nic to jednie uczciwe Rozumiesz ??

Tutaj jest nieco inaczej. Link zamieszczony przez Serlith wszystko wyjaśnia...



Aaaaa jak tutaj jest nieco inaczej to zmienia postac rzeczy i wszystko jest jasne :-)
Generalnie nadal to nie zmienia faktu ze jeden temat istnieje a drugi nie. Jezeli to cale uduchowienie manifestuje sie w taki sposob jak w temacie to chyba cos nie tak :-)

Mond, spójrz na nazwę tego forum. Na logo.

A teraz spójrz na wydarzenia w Gruzji.

A teraz mi powiedz, co łączy te dwie rzeczy bo ja za ch*ja nie mogę się dopatrzeć podobieństwa. Ludzie, litości...


Tak wojna Gruzja v Rosja to nie polityka?? No moze zagraniczna no co z Toba kolego ???
A moze jest to wojna paranormalna ?? bo patrze na tytul i .....
  • 0

#7

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jezuuuu, Mond, wyluzuj. Jest temat o wojnie i możesz to dodać do niego. Jako nowy temat taki news się nie kwalifikuje i kropka. Zresztą Eury wyraźnie napisał, co do tego działu się nadaje a co nie. I tego się trzymajmy. Jeśli się nie podoba to załóż własne forum.
P.S. To jest czwarty czy piąty taki sam temat który zakładasz?
  • 0

#8

Who.Am.I.
  • Postów: 183
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Teoretycznie to forum powinno być raczej o zjawiskach paranormalnych. Widocznie w praktyce niektórzy tak nie myślą.

Być może i pasuje to do działu, ale po co umieszczać tu takie rewelacje, jak wystarczy włączyć TV, przeczytać gazetę, posłuchać radia, przeczytać na jakimś portalu informacyjnym? Tej wojny jest wszędzie pełno, więc po co pisać o niej jeszcze tu kolejne tematy? Spamujesz, a potem się dziwisz, że twoje tematy są zamykane. Jak napisał kolega wyżej, do wojny jest jeden temat. Koniec i kropka.

Aha, zapomniałbym, ten dział nie jest działem na zażalenia i skargi. Tu masz odpowiedni dział.
  • 0

#9

Mond73.
  • Postów: 125
  • Tematów: 48
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jezuuuu, Mond, wyluzuj. Jest temat o wojnie i możesz to dodać do niego. Jako nowy temat taki news się nie kwalifikuje i kropka. Zresztą Eury wyraźnie napisał, co do tego działu się nadaje a co nie. I tego się trzymajmy. Jeśli się nie podoba to załóż własne forum.
P.S. To jest czwarty czy piąty taki sam temat który zakładasz?



Zwracam uwage ze Wojna Gruzja v Rosja to tez POLITYKA.

Czym jest wojna : Według PWN-owskiego słownika języka polskiego wojna to „ zorganizowana walka zbrojna między państwami, narodami, klasami lub grupami społecznymi, wywoływana dla osiągnięcia określonych celów politycznych, ekonomicznych lub ideologicznych albo zmierzająca do obrony własnych interesów.
  • 0

#10

Who.Am.I.
  • Postów: 183
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak, Mond, rozumiemy. Ale jeden temat o wojnie ogółem w zupełności wystarczy! To nie znaczy że trzeba zakładać 30 nowych tematów. Wystarczy napisać posta w temacie, który już istnieje.
  • 0

#11

Mond73.
  • Postów: 125
  • Tematów: 48
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak, Mond, rozumiemy. Ale jeden temat o wojnie ogółem w zupełności wystarczy! To nie znaczy że trzeba zakładać 30 nowych tematów. Wystarczy napisać posta w temacie, który już istnieje.



Zdaje sie ze nie w tym rzecz patrz ( pierwszy post w temacie)
  • 0

#12

antyuE.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam !
Mond73 normalka na tym forum. Już dawno poruszałem taką kwestię,że pewne tematy uważane za "paranormalne" jak wszelkie kwestie spiskowe,UFO-obcy, utajniane techniki wojskowe,a szczególnie proroctwa etc.są siłą rzeczy powiązane z polityką. Nie da się tego oddzielić od niej, mniejszej lub większej.Zawsze jest to z nią związane i jak widać ktoś nie chce tego zrozumieć.A może ma taki prykaz ,że nielzia i wsio.
Wiem,że będą zaprzeczać,ale jest coś tutaj na rzeczy. Pewna tematyka ma być blokowana,widać to wyraźnie.Pytałem dawno,żeby właściciel portalu oficjalnie dał jasną wyraźną odpowiedz co i dlaczego,ale jak na razie jej brak.
Owszem,można zajmować się tylko duchami,czary mary,puszczaniem talerzyka,ale kto wtedy będzie odwiedzał ten portal,bo i po co ?
Pozdrawiam
  • 0

#13

Mienso.

    Disturbed Mind

  • Postów: 268
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To nie jest forum polityczne.

Zamykam
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych