Skocz do zawartości


Kometa nad ranem


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Rishro

Gość_Rishro.
  • Tematów: 0

Napisano

Widziałem dziś ok. 4.55 komete! Może ktoś z was wie które komety miały przelot w tym roku? Bo to nie była zwykła tylko wielka! Nie miałem gdzie zapytac więc pytam na tym forum, może ktoś wie. Był świt, i po przeciwnej stronie jak wschodzi słońce spojrzałem akurat w górę i przeleciała. Z pięknym warkoczem spaliła się. Ale była wielka, jak nigdy. Normalnie w nocy widuje sie takie promyczki żółte. A to o tej porze nieźle wyglądało. Niebo było lekko niebieskawe i tak jak widać powietrze ogniska takie jak sie robi takie rozmazane, to taka kometa była tak było widać pięknie jak się spala. Moment to był. I czubek siępojawił i wprost było widać się zaje****** płynnie się rozpływa i znikła nad dachem bloku. Może ktoś wie? Ale się podjarałem. No ale mówie wam taki okaz, to ja nie widziałem w życiu!
  • 0

#2

Mr. Mojo Risin'.
  • Postów: 988
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jesteś fajny. Jako jedyny obejrzałeś taką zajefajną kometę, co jej taki fajny warkocz widać było i się spalała. Własnie udowodniłeś swoją wyższość nad nami.
Gratuluję.
  • 0



#3

Vorlon.
  • Postów: 140
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

z Twojego opisu wynika że to nie była kometa tylko meteor który spalił się po wejściu w atmosferę.
  • 0

#4

KwusheR.
  • Postów: 24
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja myślałem, że to meteoryty wchodzą w ziemską atmosferę i ulegają spalaniu ;)
  • 0

#5 Gość_Rishro

Gość_Rishro.
  • Tematów: 0

Napisano

Dzięki za zbędne komentarze. Jak zwykle na tym forum tylko pouczenia, ja tylko pytałem czy może wiecie coś o przelocie jakiejś większej komety w tym czasie. Może to był meteor, ja sie nie znam. Wiem ze mialo warkocz. Jeszcze raz wam dzięki, naprawde potraficie pomóc. Nabijacie posty jak się da.

EDIT:Oj przepraszam że pisałem w liczbie mnogiej. Źle to wyszło.
  • 0

#6

Yeti667.
  • Postów: 26
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na 99% meteor, który spalał się w atmosferze.

Pozdrawiam
  • 0

#7 Gość_Rishro

Gość_Rishro.
  • Tematów: 0

Napisano

Dobra dzięki. Wiem tyle że to meteor. Chodź Mr. Mojo Risin' ma jakieś kompleksy widać. Ja żadnej wyższości nie chce nad wami udowadniać.
  • 0

#8

+......

    Wędrowiec

  • Postów: 710
  • Tematów: 125
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kometa C/2007 W1 (Boattini)

http://www.astronomi...dex.php?id=2009


Kometa to nie była, raczej bolid
  • 0



#9 Gość_Rishro

Gość_Rishro.
  • Tematów: 0

Napisano

No to na bolid wskazuje. Nie było jedynie "Bolid zaczyna świecić jasno, jego przelotowi niejednokrotnie towarzyszy grom dźwiękowy" tego.
  • 0

#10

Mr. Mojo Risin'.
  • Postów: 988
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chodź Mr. Mojo Risin' ma jakieś kompleksy widać. Ja żadnej wyższości nie chce nad wami udowadniać.

Oh noes! :-o
Chciałem delikatnie wytknac twoja niewiedze, zarazem połechtać cie. Nie byloby tego mojego zakompleksienia, gdyby nie ta twoja paląca sie kometa, ktora fajnie zniknela :-(

Edit. Rozbawiłeś mnie swoją kometą, w necie nie bierz wszystkiego na powage i do siebie, zeby nie bylo :)
  • 0



#11 Gość_Rishro

Gość_Rishro.
  • Tematów: 0

Napisano

To widocznie źle to odebrałem. Wybacz. Połechtałeś mnie, ale widać po złym miejscu :D . Temat proszę zamknąć już wiem co widziałem. To nie była nibiru, więc nie umrzemy. Śpijmy spokojnie xD .

Dołączona grafika
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych