Skocz do zawartości


Zdjęcie

Aileen Wuornos - Reptilian - kara śmierci - przekaz


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

Seroslav.
  • Postów: 213
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie znalazłem nic o tym na forum.

Seryjna morderczyni Aileen Wuornos, podejrzewana o bycie Obcą - reptilianką, została skazana na śmierć, wyrok został wykonany. Przed śmiercią wypowiedziała przekaz - ostrzeżenie o powrocie Obcych na Ziemię.

Co o tym sądzicie?

http://pl.youtube.co...feature=related
  • 0

#2

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sam film jest jakiś dziwny. Muzyka w tle zagłusza czasem to co ta kobieta mówi, w ogóle to po co ona jest? Cała uwaga osoby która, robiła ten film jest zwrócona na oczy tej kobiety. Jej oczy wydają się być jakieś dziwne... ale czy reptiliańskie? :o
Co do słów: "This is a conspiracy"... no nie wiem. Twarz wygląda jak plama, dźwięk jest zagłuszony przez jakiś śmieszny kawałek...
Fragment przedstawiający Busha seniora, gdzie w wyniku pixelizy widać pionowe źrenice... :o
Jak ktoś miałby załzawione oczy efekt może być podobny.
Jej "ostatnich słów" nie komentuję...

Ogólnie, można mieć wrażenie, ze ktoś próbuje bardziej wmówić, ze ona była reptilianką, niż udowodnić to. Tyle, że moim zdaniem, ten film ma całą "koncepcję" Reptilian po prostu zdyskredytować. Temu ta egzekucja została nagłośniona (jak było widać).

Edit:
Aha, czy ktoś wie co to za napis na końcu?
  • 0

#3

+......

    Wędrowiec

  • Postów: 710
  • Tematów: 125
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

http://www.paranorma...m...st&p=200154
  • 0



#4

fartuess.
  • Postów: 169
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czytałem kiedyś czytałem jakiś przewodnik o tych reptilinach ich podrasach i innych takich i uznałem to za głupotę, bo było kiepsko wymyślone (nie mówiąc o tym, że miało być wiarygodne), za to fajne są rasy uniwersum Warhamera 40k, bardzo klimatyczne i oryginalne :)

A skoro uznałem reptilianów za bzdurę, to mogę wyśmiać ten temat. Po a tym po co mialaby nas ostrzegać skoro ma łączoną swiadomość z resztą?? Żeby popsuć element zaskoczenia?? :/ .

Moim zdaniem ktoś chce nam wmówić, że to kosmita, mimo że to blef :)
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych