Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne zjawisko ?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

Adamon.
  • Postów: 15
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

5 lat temu przeżyłem dziwne zjawisko.
Byłem wtedy na basenie, nie umiałem jeszcze pływać. Jakimś sposobem znalazłem się na głębszej wodzie. Zacząłem schodzić na dno i nie mogłem oddychać. Nagle zauważyłem że ktoś podaje mi rękę i wyciąga mnie na powierzchnie. Gdy byłem na powierzchni zauważyłem że nikogo w pobliżu nie ma a najbliższa osoba była na drugim końcu basenu.


Minęło już 5 lat a ja nadal o tym pamiętam i nie wiem co się wtedy wydarzyło.Wiem na pewno że nie straciłem wtedy przytomności i od razu po tym gdy poczułem że ktoś mnie wyciąga z wody zdałem sobie sprawę że nikogo koło mnie nie ma. Co o tym sądzicie ? Czyżby Anioł stróż ?
  • 0

#2

PeReZ.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmm... być moze :mrgreen: dobra schiza by była :D :D toenisz ktoś Cie wyciąga a tu ZONK ! nie ma nikogo :D nie wiem kto to mogł byc ;p mozliwe ze Anioł stróz pewnosci nie mam :D
  • 0

#3

Cezar.
  • Postów: 72
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Możliwe że byłeś bardzo spanikowany i nawet nie pamietasz że wtedy ktoś był obok. Jednak jak zwykle czytając takie tematy sądzę ze historia jest zmyślona :roll:
  • 0

#4

Buuu.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W sytuacjach zagrozenia życia ludzka psychika potrafi płatac figle a ciało dokonywac rzeczy które nie sądzilo sie że da się zrobić. Lecz sam miałem podobna sytuacje że poczułem taka pomocna dłoń. W wieku 10at wspinałem sie na drzewo i na wysokosci miaj wiecej 4metrów gałas podemna pekła spadajac poczulem jakby ktos mnie chwycił pod pachami szkoda ze nie pomyslalem wtedy aby sie obejrzec może bym ujrzał Anioła Stróża:) ale wierze że to był on
  • 0

#5 Gość_Piotor92

Gość_Piotor92.
  • Tematów: 0

Napisano

No to chyba nie wiesz co potrafi człowiek pod wpływem adrenaliny. Może sam wypłynołeś i i się tylko wydawało, że ktoś ci pomaga, miałeś mało powierza i mózg z niedoboru tlenu świrował. :) ALbo ktoś i naprawde i pomógł i szybko odszedł? Ale ci powiem jedno miałeś szczęście bo nie utonołeś.


Dołączona grafika
  • 0

#6

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To była Galadriel z LOTR :lol3:
A tak na serio to może z niedotlenienia?
  • 0

#7

SzpaQ.
  • Postów: 112
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Im wiecej czytam takich rzeczy tym bardziej oczywistym sie staje, ze najpotezniejsza ludzka bronia jest wyobraznia i dobre przedstawienie jej potem.

Jestes pewien, ze byla to reka? Moze macka osmiornicy?


Myślę, że kolejne wpisy są tu zbędne. Zamykam - Cashpoint
Dołączona grafika
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych