Skocz do zawartości


Zdjęcie

19:11


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1

NDRain.
  • Postów: 32
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam serdecznie

Nie wiem już, co o tym myśleć, rozmawiałem juz o tym ze swoja dziewczyna jak również z rodzicami chodzi o to, że od kilku lat nęka mnie godzina 19:11. Nie wiem, o co chodzi w zeszłym roku szukałem trochę na ten temat w Internecie jednak nic nie znalazłem. Powiem wam, co czuje, gdy jest godzina 19:11 czuję, że musze spojrzeć na zegarek, gdy spojrzę wiadomo, co widzę, dziś, gdy wchodzę do toalety z PSP (to ostatecznie doprowadziło mnie do podzielenia się tym tematem z większym gronem osób) odpalam konsole patrzę na godzinę a tam oczywiście 19:11. Powoli zaczynam czuć sie przez to osaczony boje sie żeby to nie doprowadziło nie do jakiejś choroby psychicznej. Co może oznaczać ciągle widzenie tej samej godziny, czemu ona może mnie prześladować, czemu gdy ona jest mam nieodparte uczucie ze musze spojrzeć na godzinę ?

Sprawy związane z dziwnymi numerami i godziną były już poruszane na forum. Jeśli nie znajdziesz nic ciekawego, zamieść tam swój post. - Cashpoint

http://www.paranorma...?showtopic=5087

Dołączona grafika
  • 0

#2

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Miej przy sobie zawsze dwa zegarki z ustawionymi różnymi godzinami (np 5 minut różnicy). Czas to abstrakcyjne pojęcie wymyślone przez ludzi i nie rozumiem jak ono może znaczyć cokolwiek po za np. godziną kiedy coś ciekawego leci w TV.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych