Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zdjęcia UFO nad Brytanią!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

Cycu.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zdjęcia UFO nad Brytanią!

Brytyjskie władze ujawniły ostatnio informacje na temat UFO, skrywane w tajnych archiwach.

Wciąż jednak nad tym krajem dochodzi do przelotów Niezidentyfikowanych Obiektów Latających. Dowodami są nie tylko relacje świadków, ale też zdjęcia UFO. Brytyjskie media co kilka tygodni przekazują kolejne informacje o udokumentowanych zdjęciami przypadkach zaobserwowania UFO. Sprawą zajmują się też znawcy tematu.

Badacze fenomenu

Niezidentyfikowanych Obiektów Latających przeanalizowali zdjęcie wykonane 7 lutego br. przez Haba Rahmana, 28-letniego fotografa amatora. Na fotografii zrobionej w mglisty wieczór na London Road przy centrum handlowym w North End, dzielnicy Portsmouth, widoczny jest wyraźnie jakiś latający obiekt. Obiekt ma typowy dla UFO kształt dwóch połączonych talerzy.

- Właściwie niczego nie zauważyłem w powietrzu, po prostu zrobiłem zdjęcie ulicy we mgle - Rahman relacjonował swoją przygodę brytyjskiemu czasopismu Metro. - To, co jest na zdjęciu, rzeczywiście jest trochę niesamowite, a właściwie całkiem zwariowane, bo nie wierzyłem w istnienie czegoś takiego, jak UFO. Teraz nie wiem, co o tym wszystkim sądzić.

Zdaniem Hilarego Portera

z British Earth and Aerial Mysteries Society, organizacji, która ma siedzibę w Farnborough, w regionie Portsmouth odnotowano sporo obserwacji UFO.

- Dokonanie fałszerstwa, w przypadku fotografii Rahmana, byłoby bardzo trudne - twierdzi Hilary Porter. - Zwykle docierają do nas zdjęcia niezidentyfikowanych obiektów wyglądających jak kule światła. To zdjęcie jest szczególne, więc trzeba zachować ostrożność.

Sceptycy z kolei dowodzą, że zdjęcie wykonane przez Rahmana nie może być prawdziwe, bo jeśli faktycznie jakiś duży statek kosmiczny pojawił się nad Portsmouth, to dlaczego tylko jedna osoba to zjawisko utrwaliła? Przecież dziś, w dobie wszechobecnych telefonów komórkowych zaopatrzonych w kamery, brytyjskie Ministerstwo Obrony powinno zostać zasypane relacjami świadków i zdjęciami tego UFO.

Jak zwykle w takich przypadkach,


brak jednoznacznej oceny fenomenu znad Portsmouth.

Innym przypadkiem ujawnionym przez brytyjskie media są relacje i zdjęcia wskazujące, że także w mieście Grantham i jego okolicach, krótko po incydencie w Portsmouth, doszło do przelotu Niezidentyfikowanych Obiektów Latających.

Źródło: Interia.pl

Coraz więcej się o nich mówi :)
  • 0

#2

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To napewno były chińskie lampiony. Teraz jest moda na to bo nawet nad Warszawą latają jak to ktoś stwierdził w temacie o światłach nad Warszawą xD
  • 0

#3

herbee.
  • Postów: 187
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

apo5, mam nadzieję, że tylko ironizujesz bo imo zbyt łatwo szafujesz wyrażeniem "na pewno" ;)
  • 0

#4

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zdjęcia UFO nad Brytanią!

tytul wielki i wspanialy ale...

Coraz więcej się o nich mówi :)


i tylko mowi a raczej pisze bo zdjec jak nie bylo tak nie maa to dzial zdjecia wiec wypadaloby aby jakies sie tu pojawilo
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych