Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Ktoś niewidzialny"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1

..::Marta::...
  • Postów: 151
  • Tematów: 15
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie mówię, że to paranormalne, ale... można się zdziwić lub wystraszyć ;)

Czasami mam takie coś, ze coś szturcha mi w plecy lub ramie, a gdy sie oglądam, to nie ma nic. Szarpie za włosy, pociągnie za rękaw... Też nic. Miałam taki wieczór, że byłam raczej sama w pokoju i ciągle coś mnie szturchało lub robiło coś innego (jak wyżej) i ciągle coś widziałam, jakieś ruchy (nie tylko kątem oka, czasami coś koło np. monitora, w który wpatrywałam). Gdybym była np na cmentarzu, pewnie bym zwiewała stąd aż by się kurzyło :D Tak na nas zabawnie działa świadomość

Niemniej uważam, że to najzwyklejsze złudzenie wywołane zazwyczaj zmęczeniem, ale też jest ciekawe. Zwłaszcza wtedy, gdy szłam z koleżanką po ciemku w lesie, coś mnie nagle pociągnęło za włosy... brrr... Niestety nie sprawdziłam czy to gałąź, ale potem się rozwinął temat o duchów i pół nocy gadaliśmy strrraszne opowieści :D

Mieliście coś takiego? Piszcie :)
  • 0

#2

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

czasami mam mimowlne skurcze miesni i odczuwam to wlasnie tak jakby mnie ktos szturchnal lub dotknal
dla mnie to nic nadzwyczajnego
  • 0

#3

Technik analityk.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może nic nienadzwyczajnego, ale przestraszyć może.
  • 0

#4

Cezar.
  • Postów: 72
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja czasami dostrzegam jakieś ruchy kątem oka przeważnie jak jestem zmeczony i jest ciemno. Ale już do tego przywyklem i nawet nie zwracam na to uwagi.
  • 0

#5

rain man.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No cóż wydaje mi się że to standardowa procedura przy tego typu "nawiedzeniach" przez swój strach powodujesz to zjawisko:)
  • 0

#6

Emanuell.
  • Postów: 33
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie nigdy nic takiego nie spotkało, może to jakis duch który próbuje zwrócić na siebie twoja uwage?
  • 0

#7

pieróg z kapusta.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mój wujek miał podobnie, szedł sobie normalnie i czuł jakby coś go 'dziabało' w rękę. Poszedł do lekarza i okazało się, że miał skurcze.
  • 0

#8

daf.
  • Postów: 55
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niekiedy mam jedynie wrażenie, że coś/ktoś niedaleko się porusza, widzę to jedynie kątem oka. W 90% przypadków okazuje się, że są to tylko moje włosy, albo refleks na okularach. W pozostałych 10% przypadkach rzeczywiście coś się rusza - najczęściej firanka... ;)

Jeśli chodzi o szturchanie, popychanie, ciągnięcie - nigdy czegoś takiego nie uświadczyłem i nie chciałbym uświadczyć...
  • 0

#9

Barton.
  • Postów: 49
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A tu przypadkiem nie działa widzenie boczne? Ja też często widuje jakieś cienie przemykające ;)
  • 0

#10

Wesoły Rogal.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cienie też szturchają cie za rękaw?
  • 0

#11

Dark-Storm.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

sprobojcie nie spac przynajmniej 2 doby ... wtedy dopiero sa przywidzenia !! :D masakra :D
  • 0

#12

Slawex.
  • Postów: 51
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja dzisiaj spałem moze góra 30 minut ;p . Moze alieny jutro zobacze jak niezasne :D super
  • 0

#13

pEdro.
  • Postów: 32
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

po zwale na dropach & wodka ma sie omamy, na pewno nie cpasz?
  • 0

#14

xenomorph_cat.
  • Postów: 56
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja czasem mam nie tyle wrażenie "szturchania", co uczucie dziwnego ciepła np. na ramieniu, jakby ktoś mi tam położył rękę.
  • 0

#15

bianka.
  • Postów: 301
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie znam takiego uczucia!!!

Nie raz widziałam dziwne i trudne do wytłumaczenia zjawiska,nad którymi do dzisiaj dumam,lecz nigdy nie poczułam takiego fizycznego kontaku.

I uwierzcie,że bardzo,bardzo się tego cieszę.

Dla mnie nie jest to więc "normalne" zjawisko-jak piszesz.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych