Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wysoki Kamień. Bardo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
172 odpowiedzi w tym temacie

#121

G Virus.
  • Postów: 87
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kakufan, ciekawe odkrycie, może faktycznie coś w tym jest.
  • 0

#122

STALKER.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jeśli coś naprawdę tam jest to zarejestrują to kamery które tam zostawimy w nocy podczas wypadu. Dobrze by było żeby sprawę zbadał ktoś zagłębiony w temat spirytyzmu. (również zapraszamy takich ludzi na wyprawe)

PS: Wciąż zbieram ludzi na wyprawe w to miejsce gdy tylko pozwolą na to warunki. (jak stopnieje snieg bedzie sie łatwiej dostać bo nie bedzie liści które zasłaniają drogę)
  • 0

#123

G Virus.
  • Postów: 87
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jeśli coś naprawdę tam jest to zarejestrują to kamery które tam zostawimy w nocy podczas wypadu. Dobrze by było żeby sprawę zbadał ktoś zagłębiony w temat spirytyzmu. (również zapraszamy takich ludzi na wyprawe)

PS: Wciąż zbieram ludzi na wyprawe w to miejsce gdy tylko pozwolą na to warunki. (jak stopnieje snieg bedzie sie łatwiej dostać bo nie bedzie liści które zasłaniają drogę)


STALKER, liście i tak będą na sam szczyt nie prowadzi żadna droga, trzeba się przedzierać przez gęsty las. I trzeba iść póki jest jasno bo w nocy raczej zapomnij, że tam trafisz. Najlepiej tam dojść od strony Laskówki. Chyba że znasz inną drogę na Wysoki Kamień.
  • 0

#124

STALKER.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale jak stopnieje śnieg a liście jeszcze nie zaczną rosnąć to będzie jak znalazł bo będą gołe gałęzie i nic nie przeszkodzi. Co do drogi to prawda że od strony Laskówki najlepiej bo od Barda jest 2 razy taka droga jak nie więcej.
  • 0

#125

G Virus.
  • Postów: 87
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Spoko, damy radę :)
  • 0

#126

kleskus.
  • Postów: 37
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedy wyprawa, bo ja bym się pisał - szkoda że dopiero teraz przeczytałem ten temat...
  • 0

#127

G Virus.
  • Postów: 87
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kleskus, jeszcze dokładnie nie wiadomo. Czekamy aż stopnieje śnieg. My byliśmy tam w dzień z JXK i próbowaliśmy w nocy też. Relacje na naszej stronie www.dhs.ng.pl
  • 0

#128

kleskus.
  • Postów: 37
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Już czytałem :) Bez śniegu będzie o wiele lepiej, jeszcze żeby jakieś wolne było - bo kawałek tam mam :) Temat mnie na tyle zainspirował że dziś mam zamiar się przejść po okolicznych lasach w nocy, aby poczuć ten klimacik 8)
  • 0

#129

STALKER.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dysponuje ktoś z was kamerą z światłem podczerwonym ? bo znajomi który ma iść z nami coś zepsuł i nie działa. Ja biorę aparat i sporo "światła" (latarki itp) :D
  • 0

#130

kleskus.
  • Postów: 37
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja niestety takiej nie posiadam...
  • 0

#131

G Virus.
  • Postów: 87
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja niestety też.
  • 0

#132

STALKER.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dobra już nie trzeba :) naprawiona
  • 0

#133

G Virus.
  • Postów: 87
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To git :)
  • 0

#134

SzymekMU.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam
Też się chętnie wybiorę z wami na nockę na kamieniu. Wiele razy już tam byłem ale jeszcze nigdy nie nocowałem. Najlepsza droga na Wysoki Kamień to: Bardo -> Droga Krzyżowa -> Góra Kalwaria -> Przełęcz Łaszczowa -> Wysoki Kamień. Całość trasy zajmuje mi około 1,5 godziny marszu. Także jak coś ja jestem chętny.
Pozdro
  • 0

#135

STALKER.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czytałem troszeczkę i mam wrażenie że to może być wydarzenie cykliczne występujące w określonym czasie. W przypadku zaginionych to było 16 lipca więc warto by też i wtedy spróbować z sesjami EVP itp.

PS: Na wakacje zamierzam zmontować grupę badającą zjawiska paranormalne (coś na wzór TAPS) tu na terenie Dolnego Śląska i dalej jeśli sprawa bedzie ciekawa. Jeśli będą chętni to zapraszam na gg 13846756 :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych