Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wysoki Kamień. Bardo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
172 odpowiedzi w tym temacie

#61

G Virus.
  • Postów: 87
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie zalecałbym wam, abyście tylko wy tam przez noc przebywali. Idźcie do tej skały z kolegami, w kupie siła :) Popytajcie też miejscowych o te miejsce ... Leśników najbardziej ...


Myśle, że nic nam tam nie grozi, ale może faktycznie warto popytać. Zawsze to okazja do zdobycia nowych informacji i ciekawostek.


Ja mogę iść tam w nocy nawet tylko z JXK. Ale może ktoś się przyłączy do nocnej wyprawy. Poczekamy, zobaczymy :)


Zna ktoś jeszcze inne miejsca w okolicach Barda, Kłodzka lub Ząbkowic Śląskich, w których dzieją się dziwne rzeczy. Chętni byśmy się tam wybrali z JXK. Czekamy na informacje.
  • 0

#62

oniszczuk6.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I jak było tam coś ?
  • 0

#63

G Virus.
  • Postów: 87
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I jak było tam coś ?


Raporcik z wyprawy wrzucilismy na naszą stronke: Odwiedź moją stronę
Pozdrawiam :)
  • 0

#64

Mortician.
  • Postów: 17
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

G Virus, świetnie się to czyta:)
  • 0

#65

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A pytaliście sie leśników o tej sprawie z tymi chłopakami i lesnikami ? Ciekawe, co oni o tym sądza
  • 0

#66

JXC.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A pytaliście sie leśników o tej sprawie z tymi chłopakami i lesnikami ? Ciekawe, co oni o tym sądza


W sumie jeszcze nie, na razie mamy plany misji do jednego ciekawego miejsca w związku z pewnym znaleziskiem (jak wszystko się uda to oczywiście pochwalimy sie na naszej stronce), ale planujemy powrócić do tematu Wysokiego Kamienia w niedługim czasie.
  • 0

#67

G Virus.
  • Postów: 87
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

G Virus, świetnie się to czyta:)


Mortician, nie chwal tylko mnie. Wszystko opracowujemy razem z JXK jako zespół. A poza tym to dzięki za pochwałę.
  • 0

#68

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Każdego roku w Polsce znika bez śladu dwadzieścia tysięcy osób. Połowa z nich to młodzież. Giną również małe dzieci. Policja przyjmuje rocznie około 150 zgłoszeń o zaginięciu dzieci poniżej 6 roku życia. Prawie tysiąca zaginionych osób nie udaje się wcale odnaleźć.

LINK

Mało trzeba aby wysnuć odpowiednie wnioski o spiskach lub uprowadzeniach przez UFO ?
  • 0



#69

Dj Haker.
  • Postów: 25
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmmm no wiesz. Ale nie można od razu zwalić wszystkiego na UFO. Są przecież porywacze, zabójcy, gwałciciele... To że ginie tyle osób to nie znaczy, że zostali uprowadzeni przez UFO.
  • 0

#70

G Virus.
  • Postów: 87
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak, to jest racja. Nie można zwalać wszystkiego na siły nadprzyrodzone, czy ufo. Ale 8 udokumentowanych zakinięć w tym miejscu jest bardzo dziwne. W szczególności pracowników leśnych, którzy znali tamte rejony jak własną kieszeń i zaginęli bez śladu
  • 0

#71

G Virus.
  • Postów: 87
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Żeby dopiąć wszystko na ostatni guzik, przygotowujemy z JXC wypad nocny. Na razie plan jest wstępny i dokładnej daty jeszcze nie znamy:)
  • 0

#72

jaqqu7.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Historia ciekawa, może tli się w niej ziarno prawdy. To imię... hmm, może to żaden demon, czy anioł. Może to po prostu imię człowieka, prawdopodobnie germańskie, albo coś w ten deseń.
  • 0

#73

Wallie.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam nie aż tak daleko, może w dzień bym tam się wybrał ;) obadać troche teren ;)
  • 0

#74

G Virus.
  • Postów: 87
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wallie, a skąd jesteś?? Masz może informacje o innych podobnych, tajemniczych miejscach w tym rejonie?
  • 0

#75

Wallie.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem ze Strzegomia, tu na baszcie czasami ktoś widzi jakieś światła, ale to akurat może być blef, jest opuszczony dom (jakiegoś zmarłego taksówkarza) nikogo tam nie ma, ale słyszałem, ze miejscowe łepki tam weszły oknem wieczorem i coś ich tam pogoniło, gdy wróciły znalazły jakiś list na starym zżółkłym papierze, ze jesli tu weszły to coś im tam sie stanie. (dowiem sie dokładniej) Ogólnie, dom jakby w pośpiechu opuszczony. (dokumenty, wszystko zostało) Jak wróce od rodziny postaram się o więcej informacji. Jest dużo bunkrów, podziemnych przejść powojennych ale co do mojego miasta nie wiem nic więcej ;)
Postaram się dowiedzieć o pobliskie miejscowości, w razie czego dodam nowy wątek.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych