Skocz do zawartości


Zdjęcie

dziwna historiaa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

hubert.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niedawno miała miejsce pewna dziwna sytuacja w moim życiu a więc zacznę od początku pewnego dnia odbywała się w jednym z pobliskich kościołów msza za mojego dziadka lecz ja nie mogłem z pewnych przyczyn w niej uczestniczyć ,po mszy cała rodzina zgromadziła się w domu gdzie mieszkał dziadek ja z resztą też tam przybyłem na dworze było już ciemno i nagle usłyszeliśmy głośny stukot słyszalny w całym domu i wydobywający się z pokoju w którym dziadek kiedyś przebywał , gdy weszliśmy do tego pokoju by sprawdzić co się dzieje ten dźwięk był już tak głośny że nie dało się wytrzymać i wtedy jeden z domowników zajrzał za szafę i wyciągnął obraz głośny stukot zamilkł jak się okazało był to ślubny portret mojej babci i dziadka jak to można wytłumaczyć czy dziadek nas odwiedził ????
  • 0

#2

Cezar.
  • Postów: 72
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli mówisz prawdę to najwyraźniej odwiedził was duch dziadka. Ja jednak sądzę że to kolejna marna prowokacja.
  • 0

#3

B@dB0y.
  • Postów: 173
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm jest kilka możliwości albo tak jak mówi mój poprzednik kolejna prowokacja :> albo odwiedził was faktycznie Dziadek...i chciał np zwrócić wasza uwagę właśnie na ten portret żeby nie walał się po jego śmierci byle gdzie ;]
  • 0

#4

bianka.
  • Postów: 301
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Istnieje szansa,jeżeli obraz był na płótnie,że powstał tzw.ciąg i płótno (trzepocąc w ramie obrazu) wydawało taki dźwięk. Tłumaczy to fakt,że po wyciągnięciu obrazu hałas ustąpił.

Nie zmienia to faktu,że mógł być to znak od dziadka.
  • 0

#5

Emanuell.
  • Postów: 33
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przy takich okazjach takie manifestacje mogą się nasilać, normalnie duch dziadka nie dawał żadnego znaku a dopiero gdy zebrana była cała rodzina duch sie ujawnił. Najprawdopodobniej dziadek nie chciał żeby jego portret leżał zapomniany za szafa.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych