Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wampir PSI


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
27 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy kuzyn się zmieni (20 użytkowników oddało głos)

Czy kuzyn się zmieni ?

  1. tak (11 głosów [55.00%])

    Procent z głosów: 55.00%

  2. nie (9 głosów [45.00%])

    Procent z głosów: 45.00%

Głosuj

#1

Bartos Krwawy.
  • Postów: 110
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam pewien problem jak niektórzy wiedzą interesuje się psi -oniką ostatnio oglądałem filmik o PSI i było o wampiryzmie PSI mojemu kuzynowi tak się spodobał wampiryzm że zaczął maniakalnie na innych polować wysysać energie myślałem że gościu po jednym filmiku nie będzie mu się udawało lecz pomyliłem się. Odrazu mu wyszło z dość dobrym skutkiem na drugi dzień przychodzę do niego a on siedzi na tej stronie. http://www.trydium.w...psi/sposob.html :(
I zapisuje sobie sposoby na pobieranie energii ja mu mówię że źle zrozumiał ten film a on na to że jestem cienias bo się boje używać PSI na nim (Bo uważam że to jeszcze niekonieczne muszę go atakować ).Lecz on myślał ze się będę się bronił i zaczął mnie atakować tymi wampirzymi sposobami.Co mam z nim zrobić?
Proszę nie pisać postów"Idźcie do psychologa""Po....... " >/ >/ >/ >/

#2

ariene.
  • Postów: 43
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mógłbyś zrobić mu to samo co on tobie, ale "wojna" w rodzinie to nie najlepsza sprawa. Wytłumacz mu (o ile do niego coś dojdzie), że nie masz zamiaru z nim walczyć ani zajmować się wampiryzmem (no chyba, że chcesz). Poza tym są sposoby by się bronić przed wampirami. Powinny być chyba nawet na tej samej stronie.
Tak na marginesie... nie chciałabym mieć takiego kuzyna jak ty :/

#3

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

najlepsze na takie lekkie dziwactwa jest ignorowanie zjawiska
kuzyn sie znudzi i mu przejdzie

#4

Retired.
  • Postów: 312
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No cóż... Ostentacyjnie roztocz tarczę (gdzieś był artykuł) nad sobą- zamykającą dopływ negatywnej energii. I nie omieszkaj mu o tym powiedzieć. I nad nim też, blokującą jego zdolności (zwizualizuj to sobie i wmów to jemu), nieważne jak słabą, tylko włóż w to trochę serca. I zrób to tak, żeby to widział i zrozumiał. Chodź za nim, staraj się go rozpraszać, gdy zaczyna coś dziwnego (każdy sposób dobry- kup playboya :P )- tu chodzi o to, żebyś wierzył w to co robisz, ale przede wszystkim- żeby on uwierzył - Feel the force, my padawan i tak dalej... Żeby wydawało mu się, że jest bezsilny z powodu tej tarczy. Żeby przestał wierzyć w swoje umiejętności.

O tarczach poszukaj w tym dziale.

#5

Axor.
  • Postów: 24
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

PSI shield (tarcza psi) cwicz codziennie jak nauczysz sie na maxa to bedziesz mogl "odblokowac" lub "zablokowac poszczegolne osoby. Np blokujesz go i tylko go inni moga wysysac z energie a on nie to troche jak porty i firewalle w kompie :mrgreen:

#6

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powiedz mu, że forumowi psionicy się za niego wezmą i każdy mu possie (energii znaczy się). Powinno pomóc.

#7

Retired.
  • Postów: 312
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie ma potrzeby zaczynać złośliwie, holi. Bo to ma raczej podłoże psychologiczne u tego gościa- chce być kimś, posmakował "the dark side" i szpanuje... Przejdzie mu to, ale przejdzie w bólach, jeśli ktoś go nie wypoziomuje. No ale za parę lat może dołączyć do jakichś wesołych faszystów czy innych wszechniepolaków...

#8

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

chce być kimś, posmakował "the dark side" i szpanuje... Przejdzie mu to, ale przejdzie w bólach, jeśli ktoś go nie wypoziomuje.


Przecież to takie nieszkodliwe bzdurki. Każdy jak miał po 13-14 lat to bawił się w kame hame ha lub coś w tym stylu.

#9

Retired.
  • Postów: 312
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

on na to że jestem cienias bo się boje używać PSI na nim


Czy ja wiem, nie możemy powiedzieć, w co taka mentalność się obróci...
Ja miałem koło roku temu krótki romans z PSI (mam właśnie 14 lat :P )- nie powiem, żebym myślał o wampiryzmie. Bo a nuż to prawda?
(prawdę mówiąc, nadal bawię się Czakrami...)

Ale jeśli chłopak nie będzie miał hamulców moralnych do niczego, to co wtedy?
Robienie z przyjemnością czegoś, co nie szkodzi, ale co robiący uważa za szkodliwe dla innych, jest dosyć niebezpieczne dla niego... (zamotałem trochę)

W każdym razie- najlepsza byłaby poważna i spokojna rozmowa z kuzynem.

#10

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Powiedz mu, że za 10 sekund dasz mu w pysk, i jak umie niech obroni się swoim psi. :P Jak już dostanie to powiedz, żeby dał sobie spokój bo i tak mu to nie pomoże w konfrontacji.



#11

Bartos Krwawy.
  • Postów: 110
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzięki za pomoc mieliśmy właśnie pojedynek bo on zaczął wariować gadać teksty jak Hitler(Ja jestem panem macie mi się kłaniać i chciał ssać )Na początek zrobiłem bariery psychiczne i poszyłem.
Ej nie macie jakiś fajnych stron jak walczyć z wampiryzmem PSI. :|
Lub czegoś co go powstrzyma przed atakami na innych.Coś wam powiem zawsze myślałem że PSI tarcze się nie przydadzą a tu mieli racje starzy wyjadacze PSI(Fenix i inni) że takie umiejętności się przydają.
Niech to będzie przestroga że PSI-ball to nie jest jedyna część energii PSI.

#12

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Only psycholog :P Twój kuzyn ma nieźle we łbie siana. I tak nie wierze, że ssie zauważalnie po paru dniach czytania sposobów na necie. ;p



#13

Retired.
  • Postów: 312
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fenix... Cóż, to tutaj temat tabu, to begin with... Tylko tarcze, może spróbuj zmusić go do wysysania jego własnej energii przez odpowiednią obronę... Najwazniejsze, to żeby ON w to wierzył. Mylo dał dobrą radę, ale też... Muszę spytać o to, o czym inni zapomnieli- czy jakieś osoby, które "wysysał", a które NIE WIEDZĄ o całej sprawie, czują się rzeczywiście osłabione? Jeśli tak, spuść mu porządny łomot, jeśli nie... To jak mówiłem, samo to, że go to pociąga, to zwiastun problematycznej dorosłości, czyż nie?

#14

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja jestem panem macie mi się kłaniać i chciał ssać


Mogłeś mu powiedzieć, że jeśli chce ssać, to on w takim razie musi uklęknąć, to będzie mu wygodniej. :D

Ale jeśli chłopak nie będzie miał hamulców moralnych do niczego, to co wtedy?


To łysi panowie w dresach kiedyś pokażą mu jego miejsce.

Ej nie macie jakiś fajnych stron jak walczyć z wampiryzmem PSI.


Na początek spróbuj z kolanka w jajka, powinno pomóc.

I tak nie wierze, że ssie zauważalnie po paru dniach czytania sposobów na necie.


Ważne, żeby nie gryzł ludzi.

------------------

Temat nadaje się do maliny.

#15

Retired.
  • Postów: 312
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja nadal wolę metodę psychologiczną. Pokazać, że to nie działa, da się temu zapobiec, może dostać wpiernicz. Trzy proste argumenty, by zrezygnował, a do tego cały mój wywód się sprowadzał...
(Tak, zmęczony już tym jestem :P )


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych