Skocz do zawartości


Zdjęcie

LOWCY DUCHOW


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1

nawiedzony.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ZAPEWNE WIELE OSOB PROBOWALO I ZAMIESZCZALO TAKA PROPOZYCJE CHCE SPROBOWAC STWORZENIE GRUPY
BADAWCZEJ NAD ZJAWISKAMI PARANORMALNYMI A KONKRETNIE NAD DUCHAMI GG10898543 OCZYWISCIE NIESTETY W TEJ GRUPIE OSOBY BEDA NIESTETY PODZIELONE NA ROZNE ZE TAK NAZWE STOPNIE PROSZE MNIE ZLE NIEZROZUMIEC ALE NIE MOGE DOPUSCIC BY 16LATEK CHODZIL PO NAWIEDZONYCH DOMACH LUB OSOBY O SLABYCH NERWACH PRZY DA SIE KAZDA POMOC WASZE MATERIALY ROZWAZANIA HISTORIE MIEJSCA NAJBARDZIEJ ZACHECAM OSOBY KTORE MIALY STYCZNOSC Z DUCHAMI I TO W NIEPRZYJEMNY SPOSOB DLACZEGO W NIEPRZYJEMNY BO Z TAKIMI OSOBAMI CHCIALBYM WLASNIE POGLEBIAC TAJEMNICE NAWIEDZEN W PRAKTYCE I WTEDY TEZ JEST PEWNOSC DLA GRUPY ZE TA OSOBA NIEUCIEKNIE ZARAZ PO JAKIMS STUKNIECIU W RURE
WIELE JEST TU ZAMIESZCZONYCH ZDJEC Z DUCHAMI JAK TO AUTORZY ZAPEWNIAJA LUB Z FILMIKAMI PROBOWALEM PRZEGLADNAC WSZYSTKIE PEWNOSC MOZNA MIEC WTEDY KIEDY SAMEMU SIE ZOBATRZY NIEBEDAC POD WPLYWEM EMOCJI MAM ZDJECIA ZROBIONE ZWYKLYM APARATEM KTORE NIKT NIE WIDZIAL I RACZEJ TEGO ZA FOTOMON...NIE MOZNA OSKARZYC ALE NIE MAM JAK ZESKANOWAC TU BYM PROSIL O TWORCOW TEJ STRONY O POMOC NA TYCH ZDJECIACH SA OBRAZY BARDZO DZIWNE OBRAZY ONE ZOSTALY SCIAGNIETE Z NIEMIEC PO 2 WOJNIE SWIATOWEJ NIEDZIWILO BY MNIE TO GDYBY NIE STRASZYLO UMNIE ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA ROZMOWE O DUCHACH O WASZYCH PRZEZYCIACH MOJE GG10898543
  • 0

#2

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Krzyk jest bardzo niekulturalny.
  • 0

#3

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja prosze o wyłączenie Caps Locka i przestrzegania poprawnej pisowni. I co ty zamierzasz? Gadać z ludźmi z całej Polski i wysyłać ich do "nawiedzonych" miejsc mając nadzieje że "twoi członkowie" mówią prawde? Każdy może napisać że ma w okolicy nawiedzony dom, że niby tam poszedł i sobie dalej historyjke ciagnąć. Pozatym większość takich "wypraw" kończy sie na słuchaniu skrzypiących desek i nieprzespaniu nocy przez latanie z latarką po zrujnowanym, starym domku. Osobiście wydaje mi sie to głupim pomysłem (bez obrazy) który prawdopodobnie skończy sie tylko na pisaniu o duchach... no cóż mimo wszystko rzycze powodzenia ;]
  • 0

#4

nawiedzony.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

PRZEPRASZAM ZA DUZE LITERY I PISOWNIE ALE MAM KLAWIATURE ZEPSUTA I MUSZE SOBIE LITERKI WKLEJAC CZASAMI WLASNIE PROBUJE STARA PODLACZYC EJ JESLI POJECIE DLA CIEBIE ZE DUCHY SA TYLKO W RUINACH I NA CMENTARZACH TO NAPRAWDE MASZ SLABA WIEDZE NA TEN TEMAT
  • 0

#5

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jezu.... :| co to ma być. Kolejny neoKID? Sam w sobie pomysł "łapania duchów" całkiem ciekawy, sam kiedyś próbowałem nawet z ciekawym skutkiem, więc tak do końca to bujdy nie są i głupstwa...

Ale, choroba jasna, czy sie nie da pisać inaczej, przeciez tego się nie da czytać :/

i juz nawet nie chodzi o te wielkie litery i brak znaków interpunkcyjnych
  • 0



#6

nawiedzony.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[quote name='KriSSnt' date='16.07.2008, 14:07' post='283268']
Jezu.... :| co to ma być. Kolejny neoKID? Sam w sobie pomysł "łapania duchów" całkiem ciekawy, sam kiedyś próbowałem nawet z ciekawym skutkiem, więc tak do końca to bujdy nie są i głupstwa...

Ale, choroba jasna, czy sie nie da pisać inaczej, przeciez tego się nie da czytać :/

i juz nawet nie chodzi o te wielkie litery i brak znaków interpunkcyjnych
[/quot
SORRY ZA TRESC ALE NIE JESTEM DOBRY Z POLSKIEGO (TO WIDAC )
  • 0

#7

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Stary powiedz tylko którą szopę mam spenetrować :P .
  • 0

#8

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nawiedzony prosze zaznacz mi cytat gdzie powiedziałem że duchy można spotkać tylko na cmentarzach i w ruinach bo chyba mi monitor nawala :lol3: Naprawde słaba próba atakowania mnie tylko za to że uważam twój pomysł z "łowacami duchów" za kiepski plan niemający większej przyszłości.
A i staraj sie wklejać małe literki, a najlepiej poczekaj na nową klawiature.
  • 0

#9

Ariel.
  • Postów: 242
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

SORRY ZA TRESC ALE NIE JESTEM DOBRY Z POLSKIEGO (TO WIDAC )


I w jaki sposób ma to usprawiedliwić twoją niestaranność? Jeśli jesteś w czymś kiepski, to nad tym poćwicz i chociaż odrobinę się postaraj, a nie szukaj usprawiedliwienia dla swojego lenistwa. To, że ci wysiadł capslok, to jeszcze nie koniec świata, albo wciśnij i trzymaj wciśnięty w czasie pisania Shift (literki znowu będą małe a nie duże) albo zainwestuj 8 złotych i kup nową klawiaturę. Najgorszym co możesz zrobić, to stosować tego typu usprawiedliwienia dla swojego lenistwa. Popraw proszę swoje wszystkie posty. Tę wypowiedź możesz traktować jako słowne upomnienie ze strony moderatora.
  • 0



#10

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

http://www.komputron...pelny,id,23302/ 9zł

http://www.allegro.p...tura_5pln_.html 5zł, ale pewnie są i tańsze

Jak nie działa, to kupuje się nową? :o
  • 0

#11

Arkadiusz.

    Pilot in command

  • Postów: 757
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Moderator najchętniej zamknąłby ten bałagan z dwóch powodów - zalatująca neokidyzmem infantylność i kandydatura na najbijalnię postów. Jest już na naszym forum osoba zajmująca się przeprowadzaniem wywiadów z osobami, które miały kontakt ze zjawiskami paranormalnymi. Wywiady te publikuje w przyklejonym temacie, czym przyczynia się do rozwoju paranormalne.pl. Ty reprezentujesz styl "mam, ale nie dam". Po co chwalisz się posiadaniem jakichś zdjęć? Zamieść je - dla chcącego nie ma nic trudnego, a brak skanera na pewno nie stoi na przeszkodzie. Popraw pisownię i nie zastawiaj się uszkodzoną klawiaturą, bo nowa kosztuje grosze...
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych