Skocz do zawartości


dziadek i telekineza


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Shadorew

Gość_Shadorew.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie widziałem żeby to już było więc jak było to przepraszam i proszę o skasowanie tego tematu.

Chińczyk który opanował zdolności telekinezy. Wydaje się być realne i prawdziwe bo to w telewizji chińskiej puścili.

http://pl.youtube.co...feature=related

Co o tym sądzicie?
  • 0

#2

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co o tym sądzicie?

Na razie nic. Najpierw niech potwierdzi swoje umiejętności w kontrolowanym przez naukowców eksperymencie.
  • 0



#3

Dybas.
  • Postów: 47
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wydaje mi sie prawdziwe. Ludzie na wschodzie wiele rzeczy potrafią. Zwłaszcza mnisi. Rozwinieci są bardziej duchowo.
  • 0

#4

some.
  • Postów: 125
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no niewiem ten stol jakos tak dziwnie zakryty... a ta miska porusza sie jakby ktos spod stolu magnesem ja przesuwal, a i te okrzyki moga byc znakiem dla tego pod stolem no ale nic nie wiadomo...

//edit: o prosze rozwiazanie zagadki:

http://pl.youtube.co...feature=related

mysle ze mozna zamknac temat, stary "bardzo uduchowiony" czlowiek jednak okazal sie oszustem.

//edit2:
ale mam cos lepszego:
http://pl.youtube.co...feature=related
  • 0

#5

Rewers.
  • Postów: 87
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo nie wiarygodne,ale wydaje się prawdziwe a nie sztuczne...=)
  • 0

#6

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wydaje mi sie prawdziwe. Ludzie na wschodzie wiele rzeczy potrafią. Zwłaszcza mnisi. Rozwinieci są bardziej duchowo.


Nie sądzę by to była kwestia rozwoju duchowego jako takiego, ale bardziej kontroli własnego umysłu i koncentracji. Poza tym ludzie na wschodzie jakoś specjalnie wiele się od nas nie różnią, więc nie widzę przeszkód by rozpocząć wieloletnie ćwiczenia w powalaniu cegieł siłą woli.

Co do filmu to trudno powiedzieć czy prawdziwy czy nie.

Co o tym sądzicie?

Na razie nic. Najpierw niech potwierdzi swoje umiejętności w kontrolowanym przez naukowców eksperymencie.

I to by było najlepsze wyjście

ale mam cos lepszego:
http://pl.youtube.co...feature=related


Z fizycznego punktu widzenia wydaje się być możliwe. Drewno znacznie łatwiej złamać w poprzek niż wzdłuż. Tyle że drewno ma tendencję do, hmm... gniecenia się na czubku, więc może to być jakaś sztuczka z drewnopodobnym, metalowym gwoździem lub po prostu dziura w odpowiednio spreparowanej ławce.
  • 0

#7

some.
  • Postów: 125
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do filmu to trudno powiedzieć czy prawdziwy czy nie.


masz jeszcze watpliwosci? przeciez dalem link do filmu. Film jest w 6 czesciach. Ech ta ignorancja...
  • 0

#8

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co do filmu to trudno powiedzieć czy prawdziwy czy nie.


masz jeszcze watpliwosci? przeciez dalem link do filmu. Film jest w 6 czesciach. Ech ta ignorancja...


Wiesz, nie oglądałem go ;) , ale pewnie w jakiś bardzo dobry sposób wszystko tłumaczy. Takie filmy zawsze wszystko dobrze tłumaczą. Zawsze.
  • 0

#9

Reita.
  • Postów: 36
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aaa... widziałem to, według mnie to jest prawdziwe. Nie mogę udowodnić, ale wierzę. ;)

P.S.
Jak przeczytałem nazwę tego tematu to z krzesła spadłem. xD
  • 0

#10

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wiesz, nie oglądałem go ;) , ale pewnie w jakiś bardzo dobry sposób wszystko tłumaczy.

rece opadaja jak sie czyta takie wpisy
lenistwo nie pozwolilo nawet drugiej czesci filmiku zobaczyc nie mowiac o pozostalych 4
owszem i nie tylko tlumaczy ale i dokladnie pokazuje w spowolnionym tempie

Aaa... widziałem to, według mnie to jest prawdziwe. Nie mogę udowodnić, ale wierzę. ;)


wystarczy zobaczyc 2 czesc tego filmiku do ktorego link wklejony zostal wczesniej aby twoja naiwna wiara legla w gruzach:

o prosze rozwiazanie zagadki:

http://pl.youtube.co...feature=related


ludzie jak juz macie zamiar komentowac cokolwiek na tym forum to poswieccie odrobinke czasu i przeczytajcie dokladnie wszystkie wpisy bo z waszej ignorancji powstaja wlasnie wszelkiego rodzaju dziwaczne wierzenia
  • 0

#11

archmage.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

NICwe też tak chce!! :D tylko musze dużo ćwiczyć jeszcze ;)
  • 0

#12

avallach.
  • Postów: 314
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

archmage: Przeczytałeś posty wyżej to jest trik to nie jest naprawdę...
  • 0

#13

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Żenada. Stary głupi człowiek i jego zaczarowany stoliczek... Inaczej tego nazwać nie można. Gdy patrzę na te jego..."kumulowanie energii"... Toż to Songo, psia mać!



Illurico: popis totalny - brak słów. Pewnie, po co oglądać filmik z wyjaśnieniem - lepiej to olać i trwać w przekonaniu, że to prawda!

Kolejne osoby też, mam wrażenie, czytają tylko pierwszy post po czym TRZEBA coś napisać, żeby mieć o jednego posta więcej... To już się do głupoty zalicza i powinno być nagradzane banem z miejsca... Co innego gdyby chociaż temat miał 10 stron - czasem nie chce się czytać, ale żeby nie przeczytać raptem kilku krótkich wpisów? :...:
Dołączona grafika
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych