Skocz do zawartości


Zdjęcie

zaklęty mieczyk


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

paranormalny14.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Miesiąc temu znalazłem koło swojego domu wisiorek mieczyk w małej skurzanej saszetce. Zaczęłem go nosic nie zdając sobie sprawy z tego co się będzie dziać. Dwa dni później poszedłem nad rzeke za moim domem i z mieczykiem na szyji i zobaczyłem na drugiej stronie postać w czarnej szacie z kapturem na głowie. Odruchowo zdjęłem mieczyk a postać zniknęła, wedy wiedziałem że jest coś nie tak. Następnego dnia przyjechali do mnie koledzy i powiedziałem im o całym zdarzeniu. Z początku nie wierzyli, lecz gdy załorzyłem go to nie wiedziałem co się ze mną dzieje i nic nie pamiętałem. Potem koledzy powiedzieli że coś mnie opętało i byłem dziwny i agresywny i oni potem zdjeli mi mieczyk z szyji i się ocknąłem po tym zdarzeniu bałem się załorzyć mieczyk, lecz po dwóch dniach załorzyłem go znów, ale już nikogo nie widziałem. Nadal mam mieczyk lecz zastanawiam dlaczego ja znalazłem mieczyk. I teraz zastanawiam się także kim był człowiek w czarnej szacie. Może mi pomorzecie i powiecie kim on był.

Z góry dzieki.

Dołączona grafika

Z takimi problemami musisz udać się do psychologa lub innego w białym fartuchu... opętanie nie jest zabawą.
  • 0

#2

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Halucynacje, problemy neurotyczne?
  • 0



#3

paranormalny14.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przepraszam ale to co napisalem w moim poprzednim temacie jest nie prawdziwe ! Napisalem to poniewaz chcialem nabrac moich kolegow ktorzy sa naiwni jak dzieci. Bardzo was wszystkich jeszcze raz przepraszam .
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych