Skocz do zawartości


Zdjęcie

Diabeł z Jersey w Polsce?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
51 odpowiedzi w tym temacie

#31

eliteziomx.
  • Postów: 25
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tam w to wierze a jak byś jeszcze mógł załatwić mapę z zaznaczonym teren gdzie występował ten diabełek był bym wdzięczny
  • 0

#32

ufosek.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja wierzę Ci i twojemu wujowi. Krążą takie opowieści. Zdziwiło mnie to zdanie: "Jak widzisz coś złego to idź"
Matka twojego wuja zdecydowanie "coś" wie. Na pewno już to widziała.
  • 0

#33

taght.
  • Postów: 275
  • Tematów: 10
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dziwna historia i zadziwiające było to, że matka wuja go uratowała coś w rodzaju dobrego ducha, zapewne gdyby to nie była matka tylko np. znajomy ta historia nie ujrzała by światła dziennego bo nie miał by kto jej opowiedzieć.
  • 0

#34

ufosek.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Te stwory chyba sobie wybierają lasy :rotfl:
Bo ja co roku jeżdżę na obozy kilka razy w lesie i nic nie spotkałem, nawet kiedy byłem sam.l
  • 0

#35

vast.
  • Postów: 112
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zawsze staram się byc objektywny ale myslę żę ta historia jest zmyślona. nie sądze aby prawie 3 metrowy stwór przestarszył się 2 ludzi i psa. polska nie jest tez rejonem który mógł by być rajem dla kryptozoologów.

czy ktoś oprócz twego wuja widywał to stworzenie w następnych latach?
  • 0

#36

ufosek.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przecież mówił: "Nie jeden człowiek z tego lasu uciekał". Jasne, że stwór uciekł, gdyby pedofil, miał swoją ofiarę i ktoś by przyszedł, to też by uciekł :rotfl:
  • 0

#37

Y2K12.
  • Postów: 79
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zawsze staram się byc objektywny ale myslę żę ta historia jest zmyślona. nie sądze aby prawie 3 metrowy stwór przestarszył się 2 ludzi i psa. polska nie jest tez rejonem który mógł by być rajem dla kryptozoologów.


Myślisz, w takim razie, że wszystko co istnieje z góry zakłada, że jeżeli jest większe to nie ma się czego obawiać? Lew wycofałby się gdyby spotkał grzechotnika. ;]
Ooo... widzę, że mamy znawcę kryptozoologii oraz rejonów Polski :D , mam rozumieć, że przeczesałeś już wszystkie lasy i puszcze w Polsce i nic nie ma?
  • 0

#38

eliteziomx.
  • Postów: 25
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wieciej jak sie podobno odradza feniks ?? spala sie a z własnego popiołu tworzy sie nowy wiec może tak samo diabły??
wiec wiadomo czemu nie ma kosi albo zygix w lesie sa padlinożercy
  • 0

#39

FraBle.
  • Postów: 93
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Do autora: Zbierz może jakąś grupę(2, 3 osoby). Tylko nie jakichś sceptyków, może kogoś z forum jak mieszka w okolicy, może jakiegoś znajomego. Pochodźcie po sąsiadach, przejdźcie się po lesie w nocy z jakąś kamerą. Pozbierajcie relacje ludzi, zapytaj matki wuja zdobądź trochę więcej informacji. Może naprawdę coś ciekawego z tego wyjdzie.
  • 0

#40

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tak to jedyne słuszne wyjscie musimy miec wiecej informacji jesli chcemy cos dokładniej powiedziec co to mogło byc. Ale znając zycie wyprawa nie dojdzie do skutku i wszystko rozejdzie sie po kosciach :|
  • 0

#41

FraBle.
  • Postów: 93
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A szkoda, bo myślę że to mogła być ciekawa przygoda dla takiej grupy. Może ktoś inny by się wybrał gdyby autor był na tyle miły żeby przekazać komuś(tylko wybranej grupie) informacje o miejscu w jakim widziano tą BESTIE(ZUOOO:D)
  • 0

#42

lukasz9.
  • Postów: 305
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No moze jednak sie uda cos takiego zrobic! Czekamy na autora tematu niech on sie wypowie czy cos z tego bedzie!
  • 0

#43

BlacKSmitH.
  • Postów: 12
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No moze jednak sie uda cos takiego zrobic! Czekamy na autora tematu niech on sie wypowie czy cos z tego bedzie!


Pomysł dobry... Prawdopodobnie bede tam za tydzień to możemy się zdzwonić.
Odezwe się. Pozdrawiam!
  • 0

#44

FraBle.
  • Postów: 93
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

BlacKSmitH tylko pamiętaj że do tego lasu trzeba iść w godzinach nocny, a nie o 14 w południe.
  • 0

#45

Lubię ciastka.
  • Postów: 101
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Super! Czekamy na material. Mam nadzieje ze bedziesz slowny, moze i nawet nic z nagrania czy fot nie wyjdzie, ale najwazniejsze zebys sprobowal.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych