Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne ruchy ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1

Kisiel.
  • Postów: 6
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam Jestem nowy na forum . Własnie wczoraj znajomy mi podał linka do tego forum i mi sie bardzo spodobało bo moge pogadać o tym co mi sie przydarzyło .Do rzeczy...

A Więc nie wiem gdzie mialem to zamieścic bo kompletnie nie wiem co to jest i czy zalicza sie do oobe czy ld ...

Poprostu jak leżę sobie w łózku i np mam mysli ze gram sobie w pilke i nagle dzieje sie cos to automatyczne kopie noga chociaz tego nie chce ... Tak samo jest jak o czyms innym sobie mysle ze nagle upadam na ziemie i jakos dziwnie nagle podskakuje na tym lozku ... Czym to może byc spowodowane ? PS : Wtedy czuje sie taki lekki cos jakbym zaczynal spac ...

Druga rzecz . Nieraz jak kłade sie spać oczywiscie na brzuchu bo na plecach nie umiem zasnac . TO w pewnym momencie slysze w uszach taki wysoki pisk i on sie zmiejsza i zwieksza ... i dziwne jest to ze umiem nim sterowac xD tzn jak proboje na maksa wyciszyc cialo to wtedy pisk robi sie silniejszy a jak chce robi sie bardziej cichy ... Co to moze byc ?

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów :)
  • 0

#2

Vorlon.
  • Postów: 140
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a co robisz jak pomyślisz że uprawiasz sex ? :D

sorki nie mogłem się powstrzymać :P
  • 0

#3

rewolucjonalista.
  • Postów: 416
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

wyobraźnia plata figle.
  • 0

#4

Kisiel.
  • Postów: 6
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie no pytam powaznie bo mnie to interesuje dlaczego tak robie ?i Czemu sie tak dzieje
  • 0

#5

rewolucjonalista.
  • Postów: 416
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

to dlaczego tak myślisz ;] ?
  • 0

#6

Heavy_metal_Jezus_012.
  • Postów: 219
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziwne nie? Ale kiedyś też mi tak piszczało i sie ruszać nie mogłem, ale to chyba paraliż senny.
  • 0

#7

rewolucjonalista.
  • Postów: 416
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

powiem Ci tak, ja mam piszczenie w ucho 24 h na dobę i powiem Ci że to nie jest fajne, szczególnie jak kładę się spać..
  • 0

#8

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z tym kopaniem sprawa jest jasna. Ciało jest rozluźnione i przygotowuje się do zaśnięcia. Przez swoje wyobrażenia skupiasz uwagę na danym punkcie ciała powodując ,że organizm wysyła do tego punktu sygnał jakby chciał sprawdzić dlaczego nie dzieje się to co zdarzyło się w twojej wyobraźni. Sygnał jest na tyle silny iż powoduje ,że w danym punkcie naprawdę zachodzi spodziewana reakcja. To dość powszechne zjawisko.

Co innego to piszczenie. Stawiałabym tu na zmiany ciśnienia jednak trudno mi powiedzieć jak jest naprawdę bo przyczyny mogą być różne od autosugestii przez początek oobe aż po zaburzenia w funkcjonowaniu organizmu.
  • 0



#9

Senchi.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja mam dokladnie tak samo tylko piszczenia nie umiem kontrolowac...
  • 0

#10

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja czytałam w paru miejscach, że piszczenie to właśnie jakis taki sygnał, że oobe się zbliża, ale nie jestem na tyle poinformowana, by powiedzieć Ci, że to w 100%
  • 0

#11

Flayed One.
  • Postów: 94
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak rozumiem to "kopnięcie piłki" czy "podskok" na łóżku zdarza Ci się kiedy jesteś już w stanie półsnu, a nie gdy po prostu sobie leżysz i wyobrażasz? I w dodatku te skurcze mięśni pewnie Cię wybudzają z tego półsnu? Jeśli tak to najprawdopodobniej jest to związane z brakiem magnezu :P . Mniej kawy, a więcej czekolady;).
  • 0

#12

Kisiel.
  • Postów: 6
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hehehe no dzieki tak masz racje bo tym odruchu jezeli moge tak to nazwac sie wybudzam :P Dzieki za wszystkie odpowiedzi :) Macie wiecej sugesti to napiszcie :P
  • 0

#13

rewolucjonalista.
  • Postów: 416
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja czytałam w paru miejscach, że piszczenie to właśnie jakis taki sygnał, że oobe się zbliża, ale nie jestem na tyle poinformowana, by powiedzieć Ci, że to w 100%


Mango piszczenie powiadasz ;) to ja ciągle jestem w oobe ;) Tak więc pisze z domu, ale leże sobie gdzieś w szpitalu w śpiące, ale to mi nie przeszkadza do was napisać. Co do tematu, wyobraźnie plata figle jak już powiedziałem, poczytaj w internecie na temat, lub wybierz najlepszą technikę, albo zmów sobie, że tego nie ma ;)
  • 0

#14

ViRuS.
  • Postów: 158
  • Tematów: 2
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

to nie jest nic nowego, często się zdarza że nagle się podnoszę, zginam czy prostuję nogę... ale nie zobaczyłem co z tym piszczeniem... jak ja mam coś takiego myślę o tym i tak jakby postępowo to przechodzi albo zmienia się w inny pisk ... ciekawa sprawa
  • 0

#15

Mick St. John.
  • Postów: 154
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

100% że to ciśnienie .
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych