Skocz do zawartości


Zdjęcie

dziwny głos


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1

gruby2008.
  • Postów: 7
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na początku pisze że jestem tu nowy ale już od dawna odwiedzam forum chciałby aby ktoś mi pomógł w pewnej sprawie o tuż od pewnego czasu (nie pamiętam dokładnie) miałem problemy z dłuższą ciszą zawsze po pewnym czasie czułem coś dziwnego gdy zacząłem rozmawiałem z kimś lub oglądałem tv to wszystko zmieniało głos na wolniejszy i bardziej straszniejszy (dokładnie nie umiem określić).Czy ktoś umiał by mi w tym pomóc i to jakoś wyjaśnić?
  • 0

#2

Vorlon.
  • Postów: 140
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

prawdopodobnie masz problemy ze sluchem. idź sie przebadaj na wszelki wypadek.
  • 0

#3

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To akurat raczej normalne zjawisko, dużo ludzi ma tak, gdy np. słucha muzyki. Wydaje się jakby zwalniała.
  • 0

#4

5eba.
  • Postów: 68
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gruby 2008 , czy tak sie dzieje caly czas czy co jakis okres ? Mialem cos podobnego gdy mialem temperature
(40 stopni) , z tym ze muzyka coraz bardziej przyspieszala i byla coraz glosniejsza...
  • 0

#5

gruby2008.
  • Postów: 7
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

słuch mam bardzo bobry a to sie dzieje zawsze gdy siedze w dłuższej ciszy
  • 0

#6

okusiek.
  • Postów: 50
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy przy tym zjawisku towarzyszy Ci dziwny lek ? I oprocz tego wszystko Ci zwalnia ( chodzi mi o to czy nawet gdy sie poruszasz odczuwasz spowolnienie ale nie dla tego ze wolno ruszasz reka tylko ze wszystko wolniej sie dzieje ) ? Pozdrawiam
  • 0

#7

gruby2008.
  • Postów: 7
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

okusiek nic z tego co piszesz i WTK ja nie pale niczego i niepaliłem
  • 0

#8

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Gruby, no to przecież ja napisałam Ci, że takie coś się często zdarza! Nawet na para był już teat:

http://www.paranorma...showtopic=15281

:)
  • 0

#9

gruby2008.
  • Postów: 7
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dzięki mango
  • 0

#10

Heavy_metal_Jezus_012.
  • Postów: 219
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ostatnio mi brat coś mówil, że jak nocowaliśmy tymczasowo w pewnej miejscowości parę nocek , to jak siedziałna PC po północy, może po 1 to słyszał jakieś szepty. To raczej nie jest od słuchania muzy, bo ten pc karty dzwiękowej nie iał. :)
  • 0

#11

Maniek12.
  • Postów: 40
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja wam to powiem z biologicznego punktu widzenia. Słyszeliście kiedyś o akomodacjii? No to ucho przystosowało się do ciszy a następnie jak zmieniałeś pomieszczenie, włączyłes telewizor czy też zaczełeś z kimś rozmawiać to powoduje że ucho się znów przystosowuje. Dlaczego długo się tak dzieje a nie w mgnieniu oka aż takiej wiedzy nie mam ale zauważcie jedno. Jak włożycie ręce do gorącej wody to was parzy ile mija czasu zanim dojdzie do akomodacjii? I tym optymistycznym zakończeniem kończę ten post.
  • 0

#12

SmugglerFan.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja jak kiedyś dotknąłem żelazka to czułem najpierw zimno, a potem gorąco. :D

A wracając do tematu - fajna schiza, też chciałbym mieć taki bullet time w realu ;)
  • 0

#13

Blackhorn.
  • Postów: 123
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bullet time w realu? Tiaa... to bym był najlepszym bramkarzem na świecie :)) Ale do tematu, może takie spowolnienie to kwestia zmęczenia. Gdy organizm jest przemęczony, różne cuda potrafi robić. Od jakiego czasu dokładnie ci się to dzieje, może to efekt niedospania?
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych