Skocz do zawartości


Zdjęcie

Telekineza -dowód


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

..::Marta::...
  • Postów: 151
  • Tematów: 15
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zauważyłam, że sceptykom ciężko jest udowodnić cokolwiek, nie mówię że będę się starała- jednak odnalazłam film który wydaje mi się godne uwagi :) Tu już nie sprawia wrażenia "pociągania za sznurki" a może w końcu otworzy oczy paru osobom.



Co do zbadania telekinezy, jak wspominali, to sądzę że gdyby promowali i reklamowali, to jacyś chętni by się znaleźli, a tak to większość z nich nie wie o takich badaniach :P

A może my byśmy jakoś udowodnili? Sceptykom film nie wystarczy, prędzej wspólny wypad do USA :>
Ja dopiero jestem nowicjuszem w tych dziedzinach, może od 3 dni. Niestety jadę i wrócę po tygodniu :)

Wierzę tym bardziej że jest, bo udało mi się leciutko rozbujać przedmiot zawieszone na nici. Ale i tak jeszcze mi daleko do tych na filmie :P
  • 0

#2

Ano.
  • Postów: 309
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

heheh widziałem to już i chyba było to już poruszane na forum. Za pomocą papierka przymocowanego do suszarki do włosów naładował on ładunkiem elektrostatycznym powierzchnię szklanej misy, a zasadą przciągania się wprawił w ten sposób przedmiot w ruch. :) czysta fizyka
  • 0

#3

+......

    Wędrowiec

  • Postów: 710
  • Tematów: 125
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

http://www.paranorma...m...st&p=170825
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych