Skocz do zawartości


Zdjęcie

Płw. Lisan i odkrycie monolitu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1

herbee.
  • Postów: 187
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zdziwiłem się, że na naszym forum jeszcze nie ma żadnej informacji o odkryciu archeologicznym na płw. Lisan w Jordanii. W ogóle nie ma zbyt wielu informacji o tym wydarzeniu a ostatnia oficjalna pochodzi z tvn24, 21.05 br. dziennikarze telewizji donieśli o archeologicznym odkryciu amerykańsko-brytyjskiej grupy badaczy, znaleziskiem jest monolit, częściowo ukryty w ziemi, do wnętrza którego nie udało się jak dotąd dostać. Natknąłem się również na informację, że bliższe dane dotyczące tego odkrycia zostaną udostępnione opinii publicznej po wyborach prezydenckich w USA. Drosnin odczytał w Biblii informację dotyczącą tego odkrycia i w II części swojej książki pisze o tym, że monolit ma zawierać kluczowe informacje dotyczące naszego pochodzenia. Czy macie jeszcze jakieś informacje o odkryciu tego monolitu?
  • 0

#2

earth2057.
  • Postów: 213
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakoś nic o tym nie słyszałem to musi byś feak jakiś bo już by tu to ktoś opisał a ktoś inny snuł by wąty nad autentycznością tego tematu.
  • 0

#3

herbee.
  • Postów: 187
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chciałbym żeby faktycznie coś tam znaleziono, pamiętam jak całkiem niedawno znajomy mówił mi o tym newsie na tvn24. Na forum FN jest także informacja, że program o tym odkryciu pokazała rosyjska stacja telewizyjna a samo znalezisko zostało sfotografowane przez rosyjskiego satelitę. Po przeczytaniu Kodu Biblii czekałem na informację o Lisanie i bardzo długo było cicho aż do tej pory, mam nadzieję, że wkrótce więcej się wyjaśni
  • 0

#4

Cthulhu.
  • Postów: 406
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Było na Nautilusie http://www.nautilus....articlesid=1389
  • 0



#5

earth2057.
  • Postów: 213
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No baa też bym chciał żeby coś odnaleziono ale ten "fakt' z gazety Fakt jest tak autentyczny jak rozwód Dody (przepraszam fanów)
  • 0

#6

Brambor.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja o tym słyszałem od dziadka, jak był w połowie rejsu z Afryki do Peru, nie wiem skąd miał taką informację.
  • 0

#7

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

polaczmy to z tematem: http://www.paranorma...showtopic=16987
pofantazjujmy i wyjdzie calkiem ciekawa historia
  • 0

#8

herbee.
  • Postów: 187
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Drosnin także pisał o tym, że Morze Martwe wysycha i wskazał na ten fakt jako zagrożenie powodzenia przy pracach archeologicznych, dlatego liczył się czas i szybkie rozpoczęcie poszukiwań. Najważniejsze, że już dużo się dzieje w tamtym rejonie i liczę na to, że nie zatają i nie zafałszują tego odkrycia.
  • 0

#9

Hannon.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo zaciekawił mnie ten temat.
Czy jest juz coś wiecej wiadomo o tym rzekomo niezywkłym znalezisku ?
I co wspolnego z tym wszystkim maja wybory prezydenckie w USA... dlaczego owe znalezisko ma byc ujawnione swiatu dopiero po tamtejszych wyborach ?
  • 0

#10

herbee.
  • Postów: 187
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Do tej pory nie udało mi się namierzyć żadnych nowych informacji o tym co znaleziono na Lisanie, nie udało mi się także znaleźć tego newsa z tvn24. Nie mam też jak potwierdzić przeczytanej gdzieś informacji o tym, że wyniki odkrycia zostaną ujawnione po wyborach w USA, dla mnie też byłoby to dziwne. Z drugiej strony zawsze może być jakiś powód dla którego badacze mieli by poczekać z ujawnieniem wyników aż zmieni się administracja Bush'a wraz z nim. Zostaje nam poczekać jeszcze trochę i mieć tylko nadzieję, że to wszystko nie okaże się jakąś lipą.
  • 0

#11

RainbowBeing.
  • Postów: 66
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czekałem czekałem (pewnie nie tylko ja) po wyborach już dawno przekopywałem net za informacjami nt. tego odkrycia ale niczego odkrywczego nie znalazłem Czy ma ktoś jakieś informacje opróczy dywagacji?
  • 0

#12

wizzfx.
  • Postów: 34
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak cos znajdą to i tak zatuszują , kogo to moze obchodzić poza garstką forumowiczów i naukowców , ludzi to nie interesuje, chcą miec swiety spokój i nic na głowie.
  • 0

#13

CzstSrkzm.
  • Postów: 454
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No litości - tak można podejść do wszystkiego, łącznie z krasnoludkami.
"Były w tylu opowieściach! A potem zero newsów o tym! Zatuszowali!!!"

Jak wytrzeźwieję...to poszperam w necie za tym - coś się na bank znajdzie. No ale bez jaj - "Nic nie ma bo zatuszowali!" :mrgreen:

edit (po wytrzeźwieniu ;0) - wniknąłem w ten temat i...wniosek: nie ma czego szukać ;0
Domniemana ekspedycja, domniemane odnalezienie monolitu i domniemane "ujawnienie po wyborach". A to wszystko ze źródła: "kolega powiedział autorowi tematu" + brak śladu w necie czegoś takiego. WTF...

btw:

Drosnin także pisał o tym, że Morze Martwe wysycha i wskazał na ten fakt jako zagrożenie powodzenia przy pracach archeologicznych


Jak opadania poziomu wody (wynikające z wyschnięcia) ma w jakikolwiek sposób zaszkodzić pracom archeologicznym? ;0 Wezbranie wody to może i tak, ale opadnięcie? Lol...
Reasumując - gratuluję autorowi tematu :mrgreen:
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych