Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mój sen a raczej oni


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Zwykły sen czy nie (30 użytkowników oddało głos)

Jak uważasz czy ten sen coś znaczy.

  1. tak (1 głosów [3.33%])

    Procent z głosów: 3.33%

  2. nie (19 głosów [63.33%])

    Procent z głosów: 63.33%

  3. Możliwe (10 głosów [33.33%])

    Procent z głosów: 33.33%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1

Bartos Krwawy.
  • Postów: 110
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiem że prawdopodobne że mi nie uwierzycie ale miałem sen że leciałem statkiem kosmicznym i zobaczyłem wielką niebieską planete następnie kazałem wylądować(i tu się zdiwiłem bo ja byłem obserwatorem siebie) i wlecieliśmy przez atmosferę tej planety i wylądowałem gdy wyszedłem ze statku w kombinezonie który wyglądał nie tak jak dzisiejsze zauważyłem że są tu drzewa i zwierzęta wielkie ośmiornice które opluły nas czymś niebieskim później widziałem że mnie niosą (powtarzam że jestem w śnie obserwatorem) ludzie z niebieskimi paskami które nie wyglądały jak tatuaż ani jakaś farba one raczej były odcieniem skóry mieli białe włosy i wyglądali jak jacyś tubylcy zanieśli mnie pod :| jakiś ołtarz i wyciągli ze skafandra o_dziwo było powietrze na twarzy wycieli mi jakiś symbol i obudziłem się.
Wiem że będzie trudno wam uwierzyć ale to nic najwyżej cały czas się będe zastanawiał czy ten sen był zwykły czy jakimś proroczym.A widziałem w tym statku jakieś nadajniki które kręciły się w_kółko .
:| :| :| :| :)) :))
możecie nie wierzyć nie interesuje mnie to

edit [21.06.08] AlienGrey
...

  • 0

#2

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dlaczego mam ci nie wierzyć? Mi się kiedyś śniło ,że wsiadłam do rakiety, zasnęłam i wylądowałam na Marsie gdzie mnie pomarańczowe ludziki poczęstowały czymś w rodzaju makaronu po czym przylecieli po mnie ludzie i zabrali mnie do tajnej bazy wojskowej w Ameryce. To znaczy ,że naprawdę wylądowałam albo w przyszłości wyląduję na Marsie? Nie sądzę.

Co do znaczenia snu - każdy sen coś oznacza. Ten mówi mi ,że twoja podświadomość ma ciekawe pomysły i ,że masz nadmiernie wysokie poczucie własnej wartości. Jakbym wiedziała co się aktualnie dzieje w twoim życiu mogłabym powiedzieć na ten temat więcej.
Tak czy inaczej ciekawy sen.
  • 0



#3

Heavy_metal_Jezus_012.
  • Postów: 219
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niewiem daleczego ludzie doszukują się w takich snach czegoś paranormalnego...Dla mnie to zwykły sen, za dużo "Kapitana bomby" sie naoglądałeś? :)
  • 0

#4

5eba.
  • Postów: 68
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W snach spelniaja sie nasze najskrytsze marzenia , czasami mamy koszmary czasami nic nam sie nieprzysni a czasem takie oto rzeczy widzimy nieraz mialem sen jak np. latalem :)
  • 0

#5

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten mówi mi ,że twoja podświadomość ma ciekawe pomysły i ,że masz nadmiernie wysokie poczucie własnej wartości.



Z tą wartością czemu tak sądzisz?
  • 0

#6

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ten mówi mi ,że twoja podświadomość ma ciekawe pomysły i ,że masz nadmiernie wysokie poczucie własnej wartości.



Z tą wartością czemu tak sądzisz?


Moim zdaniem to ,że tubylcy przynieśli go pod jakiś ołtarz jest jednak pewnym wyróżnieniem. No ale może inaczej rozumiem całą sytuację.
  • 0



#7

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobra źle zrozumiałem Twój pierwszy post.

Ogólnie sen ciekawy, troche go dokończyć i nawet książke z tego można napisać :D
  • 0

#8

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dobra źle zrozumiałem Twój pierwszy post.

Ogólnie sen ciekawy, troche go dokończyć i nawet książke z tego można napisać :D


I kto by ją czytał ? :lol

Moim zdaniem zwykły sen.
Temat do zamknięcia...
  • 0

#9

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No powiedz źle się zapowiada?
Niebieska planeta, gigantyczne ośmiornice, ludzie w niebieskie plamki, jakieś kaplice i ON, bezimienny bohater :D
  • 0

#10

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

niemów "bezimienny bohater" bo mi sie Gothic odrazu przypomina (musze przejść 3 część T_T) a sen jak sen... mi sie śniła żywa wielka gumowa godżilla i kolorowa komputero-kobieta na ulicy więc twój sen nie jest jakiś zaskakujący...
  • 0

#11

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale ktoś mnie ocenzurował :D
I nawet autografu nie zostawił :D
  • 0

#12

Bartos Krwawy.
  • Postów: 110
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiecie co ja tylko się chciałem spytać ale dzięki za odpowiedzi na moje pytanie.
A a ja mam słabą nisko ocenę i ten sen był zdeczka spełnieniem moich marzeń. :| :| :| :|

Zapomniałem dodać że przeżywam najgorszy okres w moim życiu i nie :< :< :< :< jest za wesoło a nawet depresyjnie (mówię to jeśli to może mieć coś wspólnego)
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych