Skocz do zawartości


Zdjęcie

A jeśli nic sie nie wydarzy ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
160 odpowiedzi w tym temacie

#1

Toldo.
  • Postów: 147
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A jesli rok 2012 minie normalnie nic sie nie wydarzy Obcy sie z nami nie skontaktuja, nie wybuchnie wojna, nie bedzie zadnego globalnego kataklizmu co wtedy??? czy przestajesz wierzyc w rzeczy tego typu w te wszystki przepowiednie i teorie ???

bo ja nie ukrywajac troche bede zdziwiony :o :o :o
  • 0

#2

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

no tak, ale nikt nie mówił, że zmiany mają się dokonać akurat w 2012 roku... one będą dziać sie po nim.. :)
Chociaż wołałbym sie nie wypowiadać na ten temat aż do mniej więcej 2015 :P wtedy wszystko będzie jasne :D
  • 0



#3

Toldo.
  • Postów: 147
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

chwila chwila jest konkretna data 21 grudnia 2012 to ma byc dzien w ktorym "cos" sie wydarzy
  • 0

#4

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Moich wierzeń nic nie zmieni ...

I nawet jeśli nic sie nie stanie (w co nie wierze 8) ... kwestią jest tylko analiza CO może sie stać ... ) to nadal bede sie zajmował tym czym sie zajmuje ...

Nawet jesli ktoś jest sceptykiem z krwi i kości (nie ja) to chyba powinien chociaz sie ciekawic co sie wydarzy gdy słynny kalendarz Majów dobiegnie do końca (2012) hmmm ? 8)
  • 0



#5

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W 2012 roku Ziemia znajdzie się chyba w pewnym miejscu w stosunku do innych planet tak, że one będą oddziaływać na nią. Więc 21 grudnie tego roku może nie stać się nic co zauważymy. Jednak to będzie miało wpływ.
  • 0



#6

pawki.
  • Postów: 214
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ta data moze byc odpowiedzialna za inna date. np moze byc poczatkiem jakiegos planu ktory moze zostac zrealizowany 10 lat puzniej :P
  • -1

#7

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Właśnie o to chodzi. To będzie się realizowało stopniowo i prawie niezauważalnie.
  • 0



#8

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Data 21.12.2012 dotyczy dokladnie konca kalendarza Majow, dokladnie tego dnia "cos" ma sie stac. Prawdopodobnie bedzie to albo przebiegunowanie Ziemi (rozpocznie sie w sposob zauwazalny), albo "dostaniemy" strumieniem energii z jadra galaktyki (wlasnie w tym dniu).

Natomiast zjawiska ufo, beda sie nasilac az do tej daty. Mozliwe ze grubo przed ta data kazdemu bedzie dane obserwowac te obiekty na niebie.
  • 0



#9

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mi się jeszcze zaobserwować nie udało. Albo widziałem i myślałem, że to coś innego.
  • 0



#10

Malin.
  • Postów: 73
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cos sie na pewno stanie, poniewaz kazdego dnia "cos" sie dzieje ( kataklizmy, wojny, spotkania z UFO), cos co dla jednych jest koncem dla innych moze byc poczatkiem. A co do konca swiata to kazdego dnia ktos przezywa swoj wlasny koniec swiata, co najlepiej oddaje "Piosenka o koncu swiata" Czeslawa Milosza. Upieranie sie przy jednej dacie jako przelomowej uwazam za bezsensowne.
  • 0

#11

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja osobiście date 2012 śledze z dwóch płaszczyzn :

- P.Geryla
- UFO

I sądze, że któraś z nich będzie miała swoje 5 minut w obrębie tej daty ...
  • 0



#12 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

zwiastuny przepowiedni juz mamy...wniosek sam sie nasuwa...powtrzam sie kurka :)
  • 0

#13

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Już sobie wyobrażam, czuje lekkie trzęsienie ziemi...wibracje... wychodze na zewnątrz... patrze w niebo... całe czerwone....coś sie przemieszcza.... zakryła całe niebo...trzęsienie narasta...statek...patrze w bok....ufo ląduje....ludze krzyczą....trzęsienie coraz silniejsze....przelatuje...ogromna fala....zalewa wszystko.... :P
taka mała wizja tego co MOZE sie stac.mam nadzieje ze domyslacie co 'przelatuje' :brawo:
  • 0



#14

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tak jak chyba mówiłem...stanie się, stanie. Ale powoli. :)
  • 0



#15 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

no wiadomo...nic nie nastepuje nagle...chyba ze spadnie mi ceglowka na glowe to nagle moge umrzec...(tfu tfu tfu) :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych