Skocz do zawartości


Zdjęcie

ALIEN LANDING IN WOODS


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#16

Badzio.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jeden z tych filmów przedstawiony został jako rzekomy autentyk.
  • 0

#17

Valgorth.
  • Postów: 67
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kamilos a gdzie czytales o tym ze te dwa filmy to rekonstrukcje ? Z checia sie dowiem newsow w tej sprawie (mnie sie wydaje ze ten film z gumowatymi obcymi nie jest rekonstrukcja bo przeciez w tym programie na youtobe Eskperci omawiaja to nagranie jako niby-prawdziwe) Obok tego filmu tak czy siak nie sposob przejsc obojetnie..
  • 0

#18

Jankielek.
  • Postów: 256
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ci ludzie maja ADHD dlatego tak dobrze graja ot cala filozofia!
  • 0

#19

Rozgwiazda.
  • Postów: 251
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ci wygladają jak ze strasznego filmu 3 :P
Serio hehe.. ja ich pokazali to jakby byli przebrani.. zeby nie bylo widac ich genitaliow.. bo obcy nie maja... wiec pewnie kobiety sie przyebraly itd...
Aha jak wyszli ze statku to sie malo nie posikalem ze szmiechu.. przylecieli... i sobie gadali przy statku... moze podróz poslubna ::PPPPP

Nie no ktos wspomnial o reprodykcji?? hmm.. no dobra chyba ze tak... ale ten statek to poprostu... trudno uwierzyc... heh ustrzelil go.. ale mogli by bardziej uwazac.. na te ufludki... a jezeli rodzina zniknela to dlatego ze ubli ufola :P
  • 0



#20

saturninus.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przychylam się do powyższych wypowiedzi. "Aktorstwo" :lol3: niezłe, ale kosmici do bani.
  • 0

#21

Valgorth.
  • Postów: 67
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zeby nie bylo widac ich genitaliow.. bo obcy nie maja... wiec pewnie kobiety sie przyebraly itd...

Tak jasne, chyba jakies kobiety płaskie jak deski bo biustu tez u tych ''obcych'' nie widac :P jak juz to predzej dzieci moglyby sie przebrac za te istoty bo na filmie sa niskie i drobnej budowy..

Aha jak wyszli ze statku to sie malo nie posikalem ze szmiechu.. przylecieli... i sobie gadali przy statku... moze podróz poslubna

Scena ta przypomina liczne szkice przedstawiajace obcych stojacych obok pojazdow narysowanych na podstawie relacji swiadkow.. jesli ten film to falszywka to wiadomo czym sie inspirowali :) a byc moze gadali ale raczej przez telepatie, naradzali sie lub sondowali okolice..ale to aktorstwo nie jest az tak widoczne, nie wiemy jak sie zachowuja obcy naprawde wiec wszystko jest mozliwe. Ja nie zajmuje zadnego stanowiska co do tego filmu.. uwazam jedynie ze to nagranie jak i historia jest warta uwagi.
  • 0

#22 Gość_Klim44

Gość_Klim44.
  • Tematów: 0

Napisano

O tej sprawie było dość głośno i to juz jakiś czas temu. Istnieje nawet kilkuminutowe nagranie, jego analiza w linku poniżej (po ang.)

http://projectabsurd...foabduction.htm

mówi sie jednak ze to tylko rekonstrukcja oryginalnego nagrania

natknąłem sie na opis innego nagrania tej rodzinny podczas którego stało sie to podczas święta dziękczynienia (tak jak w oryginale)

http://projectabsurd...enabduction.htm

tylko opis ze zdjęciami nagrania nie znalazłem. Co o tym myślicie ? Te drugie jest bardziej nieprawdopodobne choć wygląda na bardziej realne obcy czerwonym laserem rozcinają bydło, strzelaja do ludzi niebieskimi kulami światła które pozbawiają ich przytomności...

Edit: +.....
Połączenie tematów. O tym również http://www.paranorma...nt-z-roku-1984/

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych