Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przerażające miasteczko z innego wymiaru


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1

arekbarca1.
  • Postów: 18
  • Tematów: 3
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Chciałbym się z wami podzielic historią opowiedzianą mi przez mojego kuzyna mieszkającego w Issum (Niemcy). Otóż pewnego dnia postanowił wraz z przyjaciółmi wybrać się na wycieczkę do okolicznej oddalonej o 16 km wioski Stillerberg. Jest to mała wioska nie naruszona przez postępujące procesy urbanizacyjne i wyróżniająca się na tle pozostałych niemieckich doskonale rozwiniętych miast. Stillerberg mimo że jest małą wioską licząca niewiele ponad 1000 mieszkańców od zawsze owiana była aurą tajemnicy. Mieszkańcy sąsiednich wiosek od zawsze uważali Stillerberg
za miejsce w którym może zdarzyć się wszystko. Miejsce to stało się celem wypraw okolicznej młodzieży. Tajemnicze lasy,piękne pagórki, nadawały temu miejscu niesamowity klimat. Jednak ten spokój jest tylko pozorny. Krążą pogłoski mówiące o niesamowit7ch zdarzeniach w Stillerbergu. Zniekształcone nowo narodzone dzieci, zagadkowo spalony kościół, sekty działające na obszarze wioski, tajemnicze postaci to tylko niektóre z wielu przedziwnch zjawisk. Otóz wracając do początku mojej historii. Rządni przygód młodzieńcy z okolicznej wioski Issum postanowili zabić czas i wybrali się do w/w miejsca. Jednak to nie była zwykła wyprawa. Gdy wjechali do wioski wszystko było w porządku jednakże gdy dotarlii do "swojego miejsca" w lesie dziwne wydało im się że nie ma śladu po imprezie jaką zorganizowali kilka dni wcześniej (a śladów było dużo). Bo spędzeniu tam około 3 godzin postanowili wrócić do domu (rozczarowani że nie udało im się tym razem usłyszeć niczego nadzwyczajnego). Jednak po oddaleniu się od miejsca zobaczyli rzecz jak to póżniej opowiadali, coś niesamowitego. Mianowićie widzieli byka kopulującego z krową.


Edit [16.06.2008]: +.....
Za tę niesamowitą opowieść autor otrzymuje nagrodę: warn + 3 dni urlopu.


#2

Vivere Parvo.
  • Postów: 238
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm.

#3

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

-_- (...) "super", opowiastko dobre do jakiejś książki oczywiście poza końcówką...

#4

Eternal Moonshine.
  • Postów: 119
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawie napisane a końcówka wgniata w fotel na dobre parę minut! Aż mam ochotę nominować to do złotej maliny tak mi się spodobało :)

#5

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zamknąć, usunąć, zbanować.

#6

YFWMLSLFNXUYEAVSYFIOUS.
  • Postów: 45
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak mnie to zainteresowało i nagle ta puenta! Bodajby to chociaż bocian z krową, to by się można było dziwować.

#7

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie no można zamknąć ale złotą maline to to dostanie xD

#8

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

hahaha!! złota malina!


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych