Skocz do zawartości


Zdjęcie

Biblia pisze prawde ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

#1

Karakan.
  • Postów: 73
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Apokalipsa św Jana :

1. A Niewiasta była odziana w purpurę i szkarłat, cała zdobna w złoto, drogi kamień i perły, miała w swej ręce złoty puchar pełen obrzydliwości i brudów swego nierządu.
http://republika.pl/.../apokalipsa.jpg

Kielich obrzydliwości , purpura złoto

2.Tu trzeba zrozumienia, o mający mądrość! Siedem głów to jest siedem gór tam, gdzie siedzi na nich Niewiasta.
Rzym jest miastem zbudowanym na siedmiu górach

"Ludu mój, wyjdźcie z niej, byście nie mieli udziału w jej grzechach i żadnej z jej plag nie ponieśli: 5 bo grzechy jej narosły - aż do nieba, i wspomniał Bóg na jej zbrodnie."

3. Nie wiem jak wy ale dla mnie sprawa wilka w owczej skórze jest już zdemaskowana nie będzie żadnego antychrysta jest nim kościół , ja odcinam się od kościoła rzymsko katolickiego ...

trzeba być naprawdę ślepym żeby chodź trochę się nad tym nie zastanowić
  • 0

#2

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nieważne. Proszę skasować. Widać, że celem tematu jest prowokacja użytkowników do 'gorącej' dyskusji..
  • 0



#3

Karakan.
  • Postów: 73
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Liczyłem się z tym że Chrzescijanie mnie ukrzyżują jak to robią już od wieków :D Har czemu niewazne ?

JA TUTAJ ROBIĘ WSZYSTKO BY OCALIĆ JAK NAJWIĘCEJ OSÓB A WY JAK ZWYKLE ŻE NIE WAŻNE ... ok sory .


Jedna jest tylko racja i my ( kośćiół ) ją mamy

Moja Jest tylko racja ( moderator ) i to święta racja bo nawet jak jest Twoja , to moja jest mojsza niż Twojsza ! Że własnie moja racja jest racja najmojsza !


Nieważne. Proszę skasować. Widać, że celem tematu jest prowokacja użytkowników do 'gorącej' dyskusji..



Tak , odwracajcie kota ogonem :D co by komu dała prowokacja , celem tematu jest przedstawienie w skrócie jak się sprawy mają :D

na szczęscie coraz więcej osob otwiera oczy na pewne sprawy ;)
  • 0

#4

Avion.
  • Postów: 312
  • Tematów: 18
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

cóż co do władzy kościoła, można obejrzeć film pt." Stygmaty", choć sprawdzenie ile w tym fikcji ile prawdy, może zająć trochę czasu..

1. A Niewiasta była odziana w purpurę i szkarłat, cała zdobna w złoto, drogi kamień i perły, miała w swej ręce złoty puchar pełen obrzydliwości i brudów swego nierządu.
http://republika.pl/.../apokalipsa.jpg


Chcesz powiedzieć, że Jan Paweł II był niewiastą ? :o
  • 0

#5

Christof.
  • Postów: 66
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czytałem gdzieś, że od czasu afery z papieżycą Joanną, stosuje się specjalną procedurę badania czy kandydat na papieża nie jest niewiastą.
  • 0

#6

Avion.
  • Postów: 312
  • Tematów: 18
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale, Jan Paweł II, nie był chyb a kobietą ? Prawda, przynajmniej ja tak uważam. Uf zeszło się z tematu sorka
  • 0

#7

Christof.
  • Postów: 66
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ta procedura ma polegać na macaniu, więc skoro go wybrali to napewno nie był kobietą.
  • 0

#8

JaToJa.
  • Postów: 132
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja ze swojej strony polecam alberto.org i w "bestia" :) tam się można dopiero dowiedzieć ciekawych rzeczy.
  • 0

#9

Karakan.
  • Postów: 73
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kościele Rzymsko Katolicki Why ?

For Money :mrgreen: :mrgreen:

alberto.org nie działa :/
  • 0

#10

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Kazdy odczyta to jak chce, dla Ciebie niewiasta ubrana w purpure to papiez, dla mnie nie. Sadze, ze bezcelowe jest rozmawianie z kims nt. Bibli czy to jak on odczyta w/w cytaty, bo ile jest ludzi na forum tyle tez. Tak samo jak dla jedynch rok 2012 to kolejny rok zycia, a dla innych koniec swiata.
  • 0

#11

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ta procedura ma polegać na macaniu, więc skoro go wybrali to napewno nie był kobietą.

chyba że był kobietą z penisem, kto go tam wie...
  • 0

#12

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

<a href="http://republika.pl/blog_py_3446108/398673.../apokalipsa.jpg" target="_blank">http://republika.pl/blog_py_3446108/398673.../apokalipsa.jpg</a>


Opera ostrzega mnie, że ta strona jest na czarnej liście stron zawierających trojany lub wirusy.
Niech ktoś usunie tego linka albo dajcie ostrzeżenie na czerwono.
  • 0



#13

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

nie ma nic zlego w linku do zdjecia
  • 0

#14

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wszystko jest oki mylo. Nie ma wirusa :P Tylko kontrowersyjna treść dla wielu osób.
Jeden rozumie widzenie Jana tak, a inny jeszcze inaczej, 'myślata co chceta' tylko...
  • 0



#15

JaToJa.
  • Postów: 132
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kościele Rzymsko Katolicki Why ?

For Money biggrin1.gif biggrin1.gif

alberto.org nie działa :/


Sory,nie org tylko .pl :P
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych