Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obserwacja NOL`a- Warszawa 06.06.08


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

Indigo.
  • Postów: 89
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam! Chciałbym podzielić się z wami moją dosyć niecodzienną obserwacją na niebie. Otóż wczoraj przejeżdżając Mostem Siekierkowskim w Warszawie mój wzrok przykuł dziwny, podłużny obiekt na niebie. Nieco przypominał on brązową, jakby plamę chociażby z tego względu, że zmieniał swój kształt podczas poruszania się. Kolejnym dziwnym zjawiskiem które nastąpiło było dokładnie siedem samolotów lecących w jakby formacji za obiektem (zaznaczam, że zazwyczaj na codzień nie ma aż tak dużego ruchu lotniczego), wygladało to trochę jakby to "coś" było śledzone przez samoloty (albo na odwrót ;) ). Zanim jednak postanowię zdać się na waszą opinię, chciałbym wyszczególnić parę opcji, na temat tejże obserwacji: chmara owadów lecących w roju, szarańcza (a samoloty mające za zadanie unieszkodliwić szkodników), ćwiczenia wojskowe, samoloty stacji telewizyjnej filmującej obiekt, chmura radioatywna z elektrowni jądrowej, zanieczyszczenia miejskie, nieznana forma oparów zanieczyszczeniowych... To są jedyne w miare "realistyczne" wyjaśnienia jakie przychodzą mi w tym momencie do głowy. Jeśli ktoś ma jakieś sugestie, pytania czy wyjaśnienia, proszę pisać.
  • 0

#2

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

dzis i jutro w goraszce odbywa sie piknik lotniczy
wczoraj w ramach akcji reklamujacej impreze odbyl sie pokazowy lot nad warszawa (wzdluz koryta wisly) samolotow ktore maja byc prezentowane na pikniku

ta plama to zapewne obcy ktorzy przylecieli podziwiac nasze wspaniale maszyny
ciekawe czy w goraszce tez beda :)
a moze to tylko brudna szyba przez ktora patrzyles

zapowiedz: klik

tu relacja video z przelotu: klik

a tu wiecej info o samymk pikniku: klik
  • 0

#3

Indigo.
  • Postów: 89
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hm, no tak, rzeczywiście coś mi się obiło o uszy :-). Dzięki, nawet rozpatrywałem sprawę typu rzekomego NOLa, a tu właściwie zagadka rozwiązana ;) Nawet myślałem czy to nie mógłby być jakiś transparent lotniczy?

PS: No mam nadzieję że podziwiać :mrgreen:
  • 0

#4

Jach.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No i wszystko się wyjaśniło :D Temat chyba do zamknięcia ;)


Edit [08.06.2008]: +.....
No to zamykamy


edit [9.06.08] AlienGrey
I niech że :D

  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych