Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co stanie się 21 grudnia 2012 roku?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
127 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Co stanie się 21 grudnia 2012 roku? (317 użytkowników oddało głos)

  1. nawiążemy kontakt z obcą cywilizacją (43 głosów [13.56%])

    Procent z głosów: 13.56%

  2. ludzkość przejdzie do czwartej gęstości (54 głosów [17.03%])

    Procent z głosów: 17.03%

  3. będzie trzecia wojna światowa (17 głosów [5.36%])

    Procent z głosów: 5.36%

  4. będzie ogromny kataklizm, sporo ludzi zginie (50 głosów [15.77%])

    Procent z głosów: 15.77%

  5. Głosowano nastąpi zagłada ludzkości (18 głosów [5.68%])

    Procent z głosów: 5.68%

  6. Głosowano zupełnie nic (125 głosów [39.43%])

    Procent z głosów: 39.43%

  7. a co to za data? (10 głosów [3.15%])

    Procent z głosów: 3.15%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#106

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Lepiej by bylo gdyby temat sie nazywa' "co bys chcial zeby sie wydarzylo..."
  • 0

#107

Ametyzd.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wigilia klasowa? Skoro 21.12 - piątek.
  • 0

#108

Wyspa.
  • Postów: 103
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mysle ze za duzo sie tego dnia nie stanie bo nie znamy dnia ani godziny tak naprawde a bedzie to oscylowac w obrębie tej daty bo przed photon beltem ma przejsc taka strefa zero czy cos takiego (próźnia) ktora oczysci all brudne energie na ziemi w przygotowaniu na photon belt ktory jest bardzo wysoko wibracyjną energią...
  • 0

#109

Shapiro.
  • Postów: 83
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zaznaczyłem -nawiążemy kontakt z obcą cywilizacją- i to wydaje mi się najtrafniejsze. A może będzie jakiś następny zamach.
  • 0

#110

Devolish.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Będzie miało miejsce pierwsze posiedzienie komisji śledczej do sprawy afery Euro 2012? :lol2:
  • 0

#111

koszalin123.
  • Postów: 105
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tego dnia jak co roku z wk******** miną będę stał w gigantycznych kolejkach robiąc świąteczne zakupy. Może coś zakłuci mą mękę :devil:
  • 0

#112

Szaszka_the_great.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cieszcie się że tylu wybrało "zupełnie nic".
Będzie więcej miejsca w schronach loosers :rotfl:
  • 0

#113

Ingram.
  • Postów: 7
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim skromnym zdaniem coś się stanie w 2012r. Za dużo wokół tego jest przepowiedni z różnych grup (majowie,nostradamus itp.) A co się stanie to dopiero zobaczymy i wtedy dowiemy się czyja odpowiedż w ankiecie była trafna :>
  • 0

#114

Bub.
  • Postów: 52
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W tej ankiecie powinna być możliwość zaznaczenia więcej niż jednej opcji - nie wykluczają się one wzajemnie.
Wybierając tą jedyną właściwą, skłaniałbym się do teorii, że w 2012 roku przejdziemy w nowy wymiar.
Zauważą to jednak tylko niektórzy - dlatego odpowiedź "zupełnie nic" również nadaje się do zaznaczenia.
Towarzyszyć temu mogą kataklizmy.
A co do obcych - tu akurat sądzę, że ukażą się wcześniej.

Ale póki co sam nie wiem, czy wszystkiemu dać wiarę.. :P

Cieszcie się że tylu wybrało "zupełnie nic".
Będzie więcej miejsca w schronach loosers


Hehe xP Jeśli ma się coś wydarzyć, to schrony Ci niewiele dadzą moim skromnym zdaniem.
  • 0

#115

Chorus777.
  • Postów: 70
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

21 grudnia 2012 roku , data zupełnie normalna jak inne ... Nie sądzę , że coś się wtedy zdarzy , ale kto wie ?
  • 0

#116

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

zupełnie nic

Nie wiem czy można to tak określić, bo na pewno będzie działo się wiele. Na przykład moja rodzinka będzie szykować się do świąt. Jeśli nie stanie się nic [chodzi tu o aspekty związane z końcem świata] , to na pewno wielu osobom, choćby tylko na tym forum, zmieni się całkowicie światopogląd. Poza tym nie oczekuję czegoś bardziej spektakularnego. Ciesze się również z wyników tej ankiety, widać że jednak nie wszystkim dzieje się swoiste 'pranie mózgu' bo przyznam szczerze, iż przebywając na paranormalne.pl sam się mocno zmieniłem ;p
  • 0



#117

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jestem w stanie założyć się z każdym o milion dolarów że 21.12.2012 ludzkość nie wyginie. Jeśli nic się nie stanie - ja wygrywam miliona dolarów. Jeśli faktycznie cała ludzkość wyginie - ja płacę milion dolarów - uczciwie? :P
  • 0

#118

BENDER.
  • Postów: 166
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wybrałem opcję nr. 4 będzie ogromny kataklizm, sporo ludzi zginie ponieważ uwierzyłem Borysowi z innego tematu i myślę, że stanie się właśnie to co on przepowiada. Oby do 2009 i wtedy się okaże czy Borys sobie robił jaja.
  • 0

#119

Vorlon.
  • Postów: 140
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mam 100% informacje na temat tego co się bedzie działo 21.12.2012. a działy sie będą wielkie rzeczy. bedzie to piątek o czym wszyscy wiedzą jak sądzę. piątek jest dniem uświeconej tradycji świeckiej zapoczątkowanej dawno temu przez wybitnych przedstawicieli rodzaju ludzkiego. tradycją tą jest polowanie na żuberka. zazwyczaj polowanie takie zaczyna się o godzinie 19:45. zanim jednak ono nastąpi należy udać się po odpowiednie artefakty. gdy już je zgromadzimy można przystąpić do polowania. polowanie zwykle kończy się grubo po północy i zwykle skutkuje przejściem do 4 albo nawet i 6 gęstości oraz zmianą postrzegania otaczającej nas rzeczywistości. no a poza polowaniem to będzie jeszcze robienie bigosu, szlachtowanie karpia, pieczenie ciast i pakowanie prezentow.
  • 0

#120

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Yhym, to może pochwalisz się dlaczego tak sądzisz i dlaczego Twoje informację muszą być w stu procentach prawdziwe! Podaj jakieś źródła swoich domysłów na temat tej daty... Bo na razie jak czytam Twój post, to troszeczkę mnie śmieszy.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych