Skocz do zawartości


Zdjęcie

Autentyczny i stary film z N.O.L em warty uwagi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1

5eba.
  • Postów: 68
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://pl.youtube.co...h?v=bWyzl4gAf6A - wedlug mnie film wart uwagi biorac pod uwage ze widzów Nola bylo wiecej niz kilku... obejrzyjcie do konca. Zycze milych wrazeni ;p
  • 0

#2

zygix.
  • Postów: 671
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

stary ale jary :) zastanawia fakt,ze tyle doniesien pochodzi z Mexico! miejsce szczegolne?czyzby Alieny powracaly co iles tysiecy lat do tego samego miejsca? moze obcy narobili szumu u dawnej cywilizacji na tym terenie,odlecieli a teraz wracaja?? :crazy:
  • 0

#3

5eba.
  • Postów: 68
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Masz racje znalazlem nastepny filmik rownierz z Mexico ktory przedstawia powiedzmy obcego dotykajacego chlopaka grajacego w pilke. Dam go puzniej jak znajde czas... zauwazyles ze na koncu filmiku w strone nola wyruszyla chmara helikopterów ? bardzo ciekawe ;p
  • 0

#4

machado.
  • Postów: 248
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oglądałem film gdzie udowodnili, że to któraś z planet akurat w ten dzień była bardzo widoczna. Poszukam go jeszcze i napiszę coś więcej.

Znalazłem. Zrobili tam symulacje komputerową zaćmienia i w momencie kiedy robiło się ciemno w miejscu gdzie nagrano UFO pojawiła się bardzo dobrze widoczna planeta Wenus....
  • 0

#5

Cumulonimbus.
  • Postów: 240
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

POZNIEJ NIE UZ

Autentyczny jest film, czy nol? ^^
  • 0

#6

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Masz racje znalazlem nastepny filmik rownierz z Mexico ktory przedstawia powiedzmy obcego dotykajacego chlopaka grajacego w pilke. Dam go puzniej jak znajde czas...


Nie radziłbym tego robić, ponieważ takowy wątek jest już omawiany na łamach naszego forum.

Oglądałem film gdzie udowodnili, że to któraś z planet akurat w ten dzień była bardzo widoczna. Poszukam go jeszcze i napiszę coś więcej.

Znalazłem. Zrobili tam symulacje komputerową zaćmienia i w momencie kiedy robiło się ciemno w miejscu gdzie nagrano UFO pojawiła się bardzo dobrze widoczna planeta Wenus....


Chodzi ci o któryś z obiektów ukazanych na owym filmie z tego tematu ? Jeśli nie, to proponuje powrócić do tematu. Jeśli któryś z tych obiektów to Wenus... to pogratulować pomysłowości. Nie ma to jak obserwacja poruszającej się Wenus podczas lotu między chmurami / helikopterami ;)

Krótko mówiąc... do rzeczy... nie rozmawiajmy tutaj o filmach z kosmitami i dziećmi grającymi w piłkę nożną etc. (wszelkie wpisy nie na temat będą usuwane).
  • 0



#7

machado.
  • Postów: 248
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak chodzi mi o obiekt z filmiku który dał SebaUK. Pisze tylko co znalazłem na jego temat. Nie zauważyłem też żeby ten obiekt się poruszał, chyba, że chodzi Ci o o ten drugi nagrany 2 miesiące później bo raczej nie wydaje mi się żeby to był ten sam co w pierwszej części filmu. Tak w ogóle to zaskakujące, że pojawił się akurat w tym samym miejscu gdzie miała być widoczna Wenus... Bo jeśli to było UFO to gdzie według Ciebie była wtedy Wenus?
  • 0

#8

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ok, następnym razem dobrze jest określić o jakim fragmencie filmu mowa (podając np. okres czasowy filmu o który chodzi) , a wtedy nie dojdzie do "nieporozumień" :)
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych