Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dokończ: Polska jest piękna, bo...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

#61

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

I dlatego, że to normalne mam nie zwracać na to uwagi? Dziwne myślenie.

#62

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobra Judas, wiem, tobie nigdzie by nie pasowało. :P



#63

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To zostań judas takim rastą, i wyjedź, imo alkohol kobiety i śpiew na egzotycznych wyspach.

#64

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

E tam, tam by było dla Judasa za gorąco, alkohol za słaby, albo fałszowany śpiew by przeszkadzał. :P



#65

Metal Soldier.
  • Postów: 110
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Polska jest piękna, bo -cytując B. Margere- jesteśmy Meksykiem Europy :D
Bo mamy Toruń, a w Toruniu pewną rozgłośnię...
Bo mamy wytwórnie beretów z wiadonego materiału...
Bo katole nami rządzą...
Bo prawicowi katole nami rządzą...
Bo nas wyśmiewają na całym świecie...
Bo dużo dzieci w wieku do lat 16 w sondażu w Anglii nie wiedziało, że istnieje coś takiego jak Polska...

#66

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie rozumiem dlaczego wszyscy tak narzekają. Gdyby był dobrobyt jak w Norwegii czy Luksemburgu, to pewnie narzekalibyście, że w Polsce trawa krzywo rośnie, albo polskie drogi są zbyt równe, a autostrady za szerokie.



#67

Minerva Mouse.
  • Postów: 30
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Polska będzie piękna dopiero gdy większość społeczeństwa przestanie popierać PO.

#68

Jeden_z_Wielu.
  • Postów: 169
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ta, PiS zostawił brud i PO musi go sprzątnąć ;/

Co do Polski... Mamy świetnych fachowców w świecie informatyki i nowoczesnych technologii, niestety wyjeżdżają za granice ;] , góry to wiadomo, że piękne, jak ktoś nie był to niech sie nie wypowiada ;] Polak przeżyje w każdych warunkach na przekór wszystkiemu :D Poziom edukacji jest dosyć wysoki :> Mieliśmy Kopernika, Karola Wojtyłe, Piłsudskiego itp. ;> Sportowców też nie mamy złych, może wyglądają jak....oś inaczej ale Małysz, Kubica i nasze kochane siatkarki są trochę znani ;] jedyne wątpliwości dotyczą roku 2012 ;p jeśli Euro odbędzie się w Polsce, to będzie... CUD : ) ;p

#69

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To zostań judas takim rastą, i wyjedź, imo alkohol kobiety i śpiew na egzotycznych wyspach.

A mówiłem o tym koledze żartując połowicznie. jakbym wygrał w totka, to pojechałbym na Jamajkę, zapłacił "tambylcom" za pomoc przy budowie domu na plaży, znalazł sobie jakąś pracę i popalał zioło z czarnymi braćmi na ganku. Oni regge, a ja metal w słuchawkach. Cisza, spokój, harmonia i 40* w cieniu.

Polska jest do dupy, bo nie mam pieniędzy na wybudowanie domku na plaży, bo nie ma "czarnych braci", a którymi można palić zioło i Bałtyk jest zasyfiony. I nie ma "tambylców". Tu są tylko tubylcze prymitywy.

#70

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ta, PiS zostawił brud i PO musi go sprzątnąć ;/

Rzeczywiście sprzątają, popierają becikowe, wyprawiają obiady w szkołach i zakazy bicia dzieci...
Dymają polaków jak chcą a Ci się cieszą....

#71

Jeden_z_Wielu.
  • Postów: 169
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Alpha lyr - każdy rząd by nas "dymał" i dyma jak chce ;] tak jest wszędzie, każdy robi tylko dla siebie, nie dając nic innym : ) coś ostatnio słyszałem, że syn Macierewicza odebrał wypłatę w wysokości 100 mln złotych, ciekawe co on zrobi z taką sumą pieniędzy... ;/ . I fakt, w Polsce nie można sobie normalnie zapalić zioła ;/ przydałaby się legalizacja : )

#72

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Alpha lyr - każdy rząd by nas "dymał" i dyma jak chce ;] tak jest wszędzie, każdy robi tylko dla siebie, nie dając nic innym : ) coś ostatnio słyszałem, że syn Macierewicza odebrał wypłatę w wysokości 100 mln złotych, ciekawe co on zrobi z taką sumą pieniędzy... ;/ . I fakt, w Polsce nie można sobie normalnie zapalić zioła ;/ przydałaby się legalizacja : )

nie przesadzaj, przecież mają możliwości zarabiania po 100tys na miesiąc ale jakoś tego nie robią
a co do zioła to kto Ci nagadał głupot że niemożna zapalić ? można tylko to jest nielegalne hehe, i takie smakuje lepiej :P

#73

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Precyzując. ;p Zielsko można palić, tylko nie można go posiadać. Więc jak goni cię policja szybko wypal co tam masz, bo za THC we krwi nie wsadzają.



#74

Ignas.
  • Postów: 12
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Polska jest piękna bo to jedyne miejsce które mogę nazwać domem.

#75

Pylbas.
  • Postów: 281
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ta, PiS zostawił brud i PO musi go sprzątnąć ;/


Dobry dowcip.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych