Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zdjęcia UFO / Duchów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Zdjęcia UFO / Duchów (55 użytkowników oddało głos)

W jakie zdjęcia łatwiej wam uwierzyć?

  1. duchów (10 głosów [18.18%])

    Procent z głosów: 18.18%

  2. UFO (22 głosów [40.00%])

    Procent z głosów: 40.00%

  3. duchów i UFO (5 głosów [9.09%])

    Procent z głosów: 9.09%

  4. w żadne (18 głosów [32.73%])

    Procent z głosów: 32.73%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1

Avion.
  • Postów: 312
  • Tematów: 18
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No właśnie. Przeglądając forum, doszłam do wniosku, że łatwiej wam przychodzi wiara w zdjęcia UFO niż duchów. Chciałabym poznać jednak opinie innych. Dlaczego tak jest? .
  • 0

#2

Lerlitz.
  • Postów: 229
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

możliwe ze w UFO jest latwiej uwierzyc, bo czlowiekowi jest latwiej przystosowac informacje o tym ze lataja nad nami jakies obce istoty, niz uwierzyć w to ze jakaś niewidzialna postac narusza nasza przestrzeń prywatna/intymna.
Przez co człowiek nie akceptuje takiej mozliwosci i wypiera to ;)
  • 0

#3

psycholix.
  • Postów: 31
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla mnie osobiście jest bardzo trudno w jakiekolwiek z wyżej wymienionych formy zdjęć uwierzyć, spowodowane jest to tym, że już było tyle fotomontaży, że odechcieć się może wszystkiego. W moim przypadku, abym w cokolwiek uwierzył, potrzebne są dowody, najlepiej w postaci filmów z wiarygodnych źródeł, masa notatek no i te ZDJĘCIA, prawdę mówiąc nie mam pojęcia jakie miały by to być źródła ale szczegół. Jednak jeżeli chodzi w ogóle o wiarę w kosmitów czy w duchy, to wybieram UFO, ponieważ nie sądzę aby w tak ogromnej przestrzeni jaką jest kosmos nie było jakichkolwiek innych form życia.
  • 0

#4 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja dałem, że w żadne, bo chyba łatwiej uwierzyć, że wszystko to ściema, niż prawda.
Obecnie grafika komputerowa daje tyle możliwości, że można stworzyć tysiące fałszywek wyglądających niebywale przekonywująco.
  • 0

#5

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mnie zdecydowanie łatwiej uwierzyć... tfu, o czym ja mówię. WIEM, że NOLe nad nami latają, więc jakże mogłabym zaznaczyć coś innego :)
  • 0

#6

Szperacz.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Abym uwieżył w jakieś zdjęcie UFO/NOL lub ducha musi być wyrazne i kształtowne. Tak aby można dostrzec szczegóły ale żeby nie wyglądało jak z jakiegoś filmu Scie-Fic. Co do duchów powinny być umieszczone w odpowiednim miejscu np ledwo dostrzegalny zarys ducha w rogu zdjęcia.
  • 0

#7

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

odpowiedź jest prosta, zdjęcia duchów to rzucone ręczniki albo dym z papierosa, natomiast zdjęcia UFO to zwykle rzucone frisbee albo metalowe miski, myślę że łatwiej uwierzyć w metalową miskę, szczególnie jeśli będzie przypisana do niego ciekawa historia, np. "szedłem sobie z psem po ulicy, aż tu nagle przypadkiem miałem aparat, UFO leciało strasznie szybko ale udało mi się zrobić zdjęcie"

a sama ankieta jest źle opisana, w zdjęcia to ja też mogę uwierzyć, ale niekoniecznie że jest na nich UFO czy duch :)
  • 0

#8

Constantine.
  • Postów: 292
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja wierzę i w ufo I duchy (inaczej by mnie tu nie było),a odpowiadając na pytanie,to moze dlatego ze (moim zdaniem) zdjęć duchów jest duuużo więcej sfałszowanych.
Ale ja to sie na tym dośc słabo znam.
  • 0

#9

Yaku.
  • Postów: 129
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jezeli o mnie chodzi duchy sa bardziej realistyczne poniewaz zdjecia i ich nagrania od zawsze byly do siebie podobne te ze starszych czasow oczywiscie byly gorszej jakosci ale widac na nich podobienstwo do dzisiejszych zdjec.Duchy dla wielu doroslych moglyby rowniez byc bardziej realistyczne niz ufo poniewaz moga one byc i za pewne tak jest duszami osob ktore maja jakis cel aby ujawniac sie ludzia nawet po smierci albo po prostu sie zgubily.Kiedys myslalem jeszcze ze moga to byc wspomnienia zapisane w danym miejscu ciezko jest to wytlumaczyc ale jezeli w jakims domu szkole wydarzyla sie jakas tragedia czy zdarzenie to moze zostalo zapisane w taki sposob ze tak zwane poltergeisty to tylko wspomienia ktore jednak w niewyjasniony sposob slyszymy i widzimy efekty ich dzialania.Najwyrazniej faktycznie sa rozne rodzaje duchow ale nagrania i filmy z ich udzialem pewnie latwiej wytlumaczyc dla osob od efektow specjalnych i wzbudzaja wieksze watpliwosci poniewaz nagrania sa wyrazniejsze od nagran ufo czy zdjec. Na podstawie tego moglbym stwierdzic ze duchy sa bardziej naturalne i wsrod ludzi starszych budza wieksza pewnosc autentycznosci niz bardzo przereklamowane przez niektorych statki ufo w ktore osobiscie rowniez wierze ale latwiej mi ocneniac nadal nagrania i zdjecia duchow

BYY@KU
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych