Skocz do zawartości


Zdjęcie

Efekt UFO Obalony!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#16

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Stronka wyjaśniająca kwestie związane z tematem :

UFO study finds no sign of aliens

Jest tam też film "Alleged UFO sightings" ... może nie tak nadzwyczajny, ale zapewne lepszy od tego co pokazali u nas :mrgreen:
  • 0



#17

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ja mysle, ze ten temat to doskonale miejsce zeby przetestowac jedna z nowych emotikonek ktore dodalem do forum :) (patrz -> wiecej ikon)

:lol2:

:alien: 's exist!
  • 0



#18 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Jest fajowa Cid. :lol2: pozostałe też. :warn: ha ha ha.
  • 0

#19

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

:offtop: => :warn:

:warn: + :warn: + :warn: = :ban:
  • 0



#20 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

to mnie pozostaje dodac :crazy: :]
  • 0

#21

AquaManiac.
  • Postów: 165
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A dlaczego komus mialoby zalezec na ukryciu prawdy? Mysle ze rzady sa tak samo ciemne w tych sprawach jak my. Wiedza ze cos jest na rzeczy, pewnych obserwacji nie da sie naukowo wyjasnic ale mysle ze tu sie ich wiedza konczy. Watpie zeby ewentualni obcy taka sympatia dazyli politykow ze wszystko im o sobie grzecznie wyspiewali :) Pza tym ktos z tych politykow by sie wczesniej czy pozniej wygadal, ot chocby lezac na lozu smierci zapragnal nagle uswiadomic wszystkich ludzi i dalby wywiad do jakies gazety czy radia no i po calej tajemnicy. Tajemnice maja to do siebie ze czym wiecej ludzi ja zna tym szybciej sie taka tajemnica wyda :)
  • 0

#22

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Myśle, że jest mnóstwo powodów dla których nie chcieli by się na ten temat wypowiadać i jednocześnie nie widze powodów dla których mieliby nam cokolwiek o tym wyszeptac - wręcz przeciwnie widze same kłopoty :) Nie wiem czy wiesz ale w niektórych krajach, które są bardziej niż np. Polska otwarte w tych sprawach, odpowiednie osoby chciały stworzyć odpowiedni program rządowy służący do badań tych zjawisk i jednocześnie mający na celu uświadamiania obywateli... Miedzy innymi w Ameryce Połódniowej...
  • 0

#23

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mnie śmieszy jedna rzecz ...

Mianowicie jak "eksperci" wypowiadają sie w ten sposób, że mówią "Większość z obserwacji NOL'i można racjonalnie wyjaśnić". Ale nigdy nie mówią , że 100%. Niech nawet wyjaśnią mi 90% tego typu obserwacji (w co wątpie - i co jest raczej niemożliwe) ... ale zostaje 10% ... ba ... mi nawet wystarczy 1% aby rozwiać wszelkie wątpliwości, że tam coś istnieje. Wystarczy 1% z całości ich 'zjawisk plazmowych' ...

Problem w tym, że współczynnik ten napewno ma się inaczej niż 99% do 1% ...

Także o czym oni mówią ... :rotfl:
  • 0



#24

berniaki.
  • Postów: 91
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak się zastanawiam czy nie bardziej śmieszne jest myślenie że w niepojętym dla rozumu ze względu na wielkość wszechświecie istnieje tylko rasa ludzka :smile: I jedynym argumentem przeciw istnieniu innych cywilizacji oraz zjawiska UFO jest "nie bo tak" ehhh
  • 0

#25

Arturus.
  • Postów: 207
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to nie zadne efekty plazmowe to wszysatko to GAZ BAGIENNY KTORY FORMUJE SIE W TO WSZYSTKO a wwszyscy niby porwani to PO****NA wiara!! :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :lol : :lol : :-D :-D :gicior: :brawo: :yahoo:
  • 0

#26

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Arturus, czy Ty masz jakiś problem z emotikonami? Jedna, góra dwie wystarczą,heh.
  • 0



#27

samuraj1973.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedyś słyszałem że zjawiska UFO to nic innego jak bardzo zaawansowana technologia USA. Powyższa teoria ma równie dużo wspólnego z prawdą jak ta. Wszystkie one mają na celu tylko jedno a mianowicie ukrycie prawdy.
  • 0

#28 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

A co w tym dziwnego , że obce cywilizacje istnieją i odwiedzaja nas (nie ważne w jakim celu)
Czy Twoim zdaniem Samuraj , te wszystkie relacje świadków , zdjęcia etc., to naprawdę wizje nawiedzonych , albo drodze wyjątku zaawansowana technologia USA ?
A skoro mowa o próbach ukrycia czegoś , to może są tacy , którzy chcą " ukryć " istnienie UFO , co nawiasem mówiąc jest równie idiotycznym pomysłem , bo przeciez setki osób je widziało . :-|
  • 0

#29

aph.
  • Postów: 684
  • Tematów: 3
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale z drugiej strony, jaki jest lepszy sposob na ukrycie swoich technologii przed swiatem, jak pokazanie go jako pojazdy obcych i wysmianie ;-)
  • 0

#30 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

No , nie miejmy aż tak wysokiego mniemania o US.
Oczywiście sa potęgą militarną , ale nie popadajmy w zbytni zachwyt.
Może nie daleko im do zbudowania UFO , ale jeszcze nie dziś i nie jutro . :smile:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych