Skocz do zawartości


Zdjęcie

Parapsychiczna koza z nosa


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

earth2058.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, wracając dzisiaj z kościoła przeżyłem dziwne zdarzenie. Do kościoła mam około 2 kilometry drogi.

Co niedzielę jeżdżę rowerem. Nie odbiegając od mojej "tradycji" pojechałem nim i dziś. Jadąc bardzo szybko zahaczyłem o kamyk i wpadłem do rowu, zatrzymując się głową na ogrodzeniu. Strasznie mnie to zabolało, jakby mnie ktoś kopnął w czoło. Kiedy tak leżałem w wodzie świat zaczął mi się kręcić dookoła głowy, nagle z mego nosa wyskoczyła zielona koza.
Krzyknęła: Ahoj!
Zdziwiłem się okropnie, pomyślałem, że to wina uderzenia więc leżałem dalej.
Koza spojrzała na mnie z pogardą i krzyknęła ponownie: Ahoj!
Denerwowało mnie to trochę zwłaszcza, że ból stawał się nie do zniesienia więc odpowiedziałem jej: Achuj!
Zaczęła się śmiać i weszła do nosa rozpychając się tyłkiem.
Okazało się, że byłem nieprzytomny i to działo się tylko w mojej podświadomości. To było tak realne, że aż nie do odróżnienia od naszej rzeczywistości.

Czy kiedyś przeżyliście równie realne 'przygody' podczas nieprzytomności / po jakimś wypadku?

Pozdrawiam
earth2058
  • 0

#2

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

tak miałam podobną sytuację, tylko że mi wszystko się śniło! śniło mi się że siadząc na forum paranormalne.pl objawił mi się Allach i dał moc, która pozwalała na odległość przywalić w gębę wszystkim parapołamańcom którzy zaśmiecają forum swoimi żałosnymi prowokacjami! choć to był tylko sen Allach powiedział jednak że ma paranormalne.pl pod swą opieką i powołał do życia moderatorów którzy zbanują cię na amen
  • 0

#3

earth2058.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mógłbyś coś wnieść do tematu czy napisałeś to tylko aby się podniecić / podnieść fallusa.
  • 0

#4

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

...tak więc, natchniony przez zajedwabiście wszechmogącego Allaha, przybywam ja, supermoderator Ivellios, ażeby Cię ukarać za twoją prowokację, ty wredny, szary, nie pozwalający mi spokojnie wypić kawy i zjeść ciastka grzeszniku!

Za twój haniebny jak cholera, smarkacki, partacki i do bólu durny grzech wymierzam ci karę jednego warna. Tydzień urlopu dostajesz gratis.

Bo twoja prowokacja była łoj głupia, obsmarkana...
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych