Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mars - krótki przegląd nowych anomalii i artefaktów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#16

tommi59.
  • Postów: 262
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nawet jesli wystep skalny jest przed tym wielka wyspa to napewno nie dawaloby takiego cienia to bardzo malo prawdopodobne to jest po prostu jakies wejscie
  • 0

#17

shiny_toy_gun.
  • Postów: 165
  • Tematów: 8
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Moje przemyślenia na temat niektórych z tych zdjęć:

1 - Wysilam swój wzrok, ale nie widzę tam nic niezwykłego a na pewno już nic wyglądającego na drzwi lub właz.

2 - ten "water geyser" to zawirowanie powietrza, taka mini trąba powietrzna, łaziki mają ich zdjęcia z poziomu gruntu, nic specjalnego zatem, a już na pewno żaden "water geyser".

6 - może to miejsca, gdzie piasek z kraędzi wydm się po prostu obsunął?

Co do reszty, to uważam, że to coś zwykłego. Nie podzielam też poglądów osób wymyślających te opisy/domysły. Dlaczego zawsze wybierają najmniej prawdopodobną opcję (moneta, posąg, "water geyser", wieża)?


Ale przyznaj chcialbys to zobaczyc z bliska, dotkac, powachac, zjesc.
Ciekawe struktury.

napewno jakies roslinki


a skad ta pewnosc ?



bylem, widzialem

a tak na serio mozemy sobie gdybac, zdjecia ciekawe ale widzialem je gdzies na stronie jakiegos fanatyka
ktory troche ubarwial [opisowo] te zdjecia

mimo wszystko moze to drzwi, moze nie
  • 0

#18

TYRIPS.
  • Postów: 122
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kurde blaszka jak fajnie było by to na żywca zobaczyc ehh...
  • 0

#19

tommi59.
  • Postów: 262
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

chyba zmobilizuje sie i polece tam w astralu hwh to wyglada na bunkier heh
  • 0

#20

GPNS.
  • Postów: 125
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zagadkę drzwi już ktoś rozwiązał- to cień :) bez apelacji.
  • 0

#21

kriszo.
  • Postów: 42
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tak to na pewno tajny bunkier SS, Podobno Hitler posiadał ufo (chyba po to żeby latać do swoich tajnych bunkrów na marsie) a tak serio to ciekawie wygląda to złudzenie :D
  • 0

#22

tommi59.
  • Postów: 262
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak te drzwi czy wrota to jest cien czegos co jest umieszczone przed nimi to ja jestem duchem swietym a co do bunkra to taka przenosnia
  • 0

#23

Heavy_metal_Jezus_012.
  • Postów: 219
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na marsie napewno było życie moim zdaniem, albo i nadal jest, gdzieś głęboko... Co do tych jak by dżwi, to może być jakies wejscie? Ale sam sie nieznam:) Poczekajmy lepiej na załogową wyprawe na Marsa. :)
  • 0

#24

Jankielek.
  • Postów: 256
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@odbanowany!

oczywiscie ze na marsie jest/bylo zycie bo w poczatkach ukladu lonecznego mlode slonce bylo bardzo gorace i to mars znajdowal sie w strefie zycia! a nie ziemia i to sie powtorzy za 1 mld lat!
Dla mnie jedno ze zdjec to nie zaden cien tylko wejscie! gdzie naturalnie by sie cos takiego utworzylo?!
Wiem ze niektorzy sa tu ortodoksyjnymi katolami ale to nie znaczy ze nie mamy dociec prawdy? wy jezeli wasza wiara jest gleboka to nawet gdy bedzie czarno na bialym napisane nie uwierzycie!
  • 0

#25

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

taaa tylko że odkrycie jakiegokolwiek życia pozaziemskiego nie ingeruje i nie obala religi katolickiej O_o po tym jak Dager rozjaśnił obraz to ja nawet widze wnętrze z matką Obcych -_-
  • 0

#26

Jankielek.
  • Postów: 256
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To dlaczego wladze boja sie zamieszek? skoro nie obala?
  • 0

#27

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Bo to, ze ktokowliek cos ukrywa to bezmyslnie powtarzany mit przy wszystkim, czego istnienia nie da sie udowodnic, tylko ze tutaj to pasuje jak prosiakowi kapelusz.
  • 0

#28

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A co ma religia do tego?

Poza tym nie rozumiem tego szumu wokół tej skały, wystarczy wziąć sobie jakiekolwiek zdjęcie przedstawiające skały na Ziemi aby szybko odkryć podobne cienie, które jakoś nie są "wejściami" ani "drzwiami".

Parę pierwszych lepszych:

Dołączona grafika

to samo po raz kolejny

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

A tutaj mamy inny przykład:

Dołączona grafika

Gdyby cienie były wyraźniejsze, mielibyśmy bardzo ładny cień trójkątny na tym zdjęciu. A nieco wyżej i na prawo od niego mielibyśmy cień zbliżony do prostokąta. Widać to lepiej, gdy się te zdjęcie przyciemni:

Dołączona grafika



A żeby uzyskać prostokątny cień wystarczy na przykład taki prostokątny występ skalny:

Dołączona grafika

i odpowiedni kąt padania światła.

Także na Ziemi też znajdzie się podobne twory skalne, jednak nikt ich by nie nazwał "drzwiami". To na Marsie to podobny występ skalny i odpowiednio ułożony cień.
  • 0



#29

tommi59.
  • Postów: 262
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

te zdjecia z ziemi ktorenic naprawde nie pokazuja i nie wnosza to proba odwrocenia uwagi,a poza tym nie jestes w stanie udowodnic ze to cien ja jestem innego zdania i uwazam ze to drzwi
  • 0

#30

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tommi59

A co masz na poparcie tej tezy oprócz własnego zdania?
Zdjęcia z Ziemii wrzucone dla porównania pokazują jak złudzenie "prostokątnych drzwi" może powstać.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych