Skocz do zawartości


Zdjęcie

NOL, kometa, a może swiatło??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#16

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

Jak sądzę chodzi o to...
a myślałem że takie kominy/wieże są nawet w małych wioskach...
  • 0

#17

earth2057.
  • Postów: 213
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ł :mrgreen: eetam to chmurka jakaś a za chmurą księżyc czy gwiazdy.
  • 0

#18

Toster13.
  • Postów: 15
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Earth, czytaj poprzednie posty, księżyc nie miał prawa tam się znaleźc. Na gwiazdę ciut za jasne.. Idę zrobic teraz jakieś foty.


Dołączona grafika

To jest to drugie foto...To raczej na pewno gra świateł, no ale.....różnie to bywa
http://img141.images...mage=ufoby2.jpg, jakby tamten nie działał

Użytkownik Toster13 edytował ten post 18.05.2008 - 21:14

  • 0

#19

earth2057.
  • Postów: 213
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zdanie innych użytkowników zostawiam im ja mam swoje i się tego trzymam akurat w tej sprawie toster
  • 0

#20

Toster13.
  • Postów: 15
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podstawą jest tolerancja, więc każdy ma prawo miec swoje zdanie. Wiesz, twoja wersja jest najbardziej realna i prawdopodobna, ale raczej ta gwiazda byłaby na innych zdjęciach, bo robiłem je serynie, i tylko na tym zdjęciu pojawiło się to, a poza tym nie widziałem tam gwiazdy. Nie wierze że to NOL, ale pierwsze lepsze wyjaśnienie też odpada.
  • 0

#21

MoRdaS.
  • Postów: 22
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gra świateł nie ma to tamto widać jak wół
  • 0

#22

Mick St. John.
  • Postów: 154
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

aparat wadliwy robi plamki.
  • 0

#23

TYRIPS.
  • Postów: 122
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

franko piknie podsumowałeś didi... haha i ty mnie dziecko nazywasz jak 2 lata starszy jestem xD Dobrze że autor zakreślił w kółeczko o co chodzi. A ty didi lepiej uważaj co mówisz ja ci na temat rodziców nic nie mówię jak bym miał napisac co o tobie myślę to bym bana dostał autor mówi o białym świetle a ty o kominie no litości... i jeszcze się sprzeczasz. A Mordas no w sumie się zdarza więc rozumiem twój błąd... przyznałeś się że nie zauważyłeś i spoko... przepraszam modów za offtop taki spory ale nie mogłem kurde patrzcie co oni tu wypisują bo syfią tylko forum...
PS. a co do tematu to sam wiem jak to jest widziec coś na żywo, ja na niebie widziałem coś bardzo dziwnego(3 światła o różnych kształtach tworzących jedną całośc) nie mam pojęcia co to było a aparatu nie posiadam xD świeciło bardzo jadno na pomarańczowo około godziny 3:00 no ale cóż nigdy się chyba nie dowiem ;p
  • 0

#24

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Te kółka na 1 zdjęciu to moja robota żeby nie bylo:D
Ja tak ni mowię żę to od razu UFO po prostu fajnie wygląda i tyle.
Każdy chyba widzial na niebie różne zjawiska tylko zależy jak kto je zinterpretuje...
Ale w tym drugim zdjęciu coś mi śmierdzi...
  • 0

#25

Vazok Than004.
  • Postów: 33
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zbyt dokładnie nie widać ,,tego czegoś''.Jak dla mnie to jest zwykła gra świateł lub księżyc za chmurą.
  • 0

#26

M.a.g.d.a.
  • Postów: 19
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na ufo to nie zbyt wygląda,bardziej na kometę.
  • 0

#27

Toster13.
  • Postów: 15
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rukius, to drugie jest nie ruszane, ale od początku pisałem że to raczej na pewno gra świateł.
Vazok Than004, czytaj uważniej poprzednie posty, już trzeci raz pisze, że księżyc tamtędy nie przechodzi!!! Chyba jednak nie dowiem się co to było. Księżyc odpada, gwiazda, no nie wiem, gra świateł? Nie wygląda to na grę świateł.
  • 0

#28

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No na to wygląda.

Słuchajcie podepnę się pod temat i o coś zapytam.
Dzisiaj koło godziny 7.20 ide do sklepu no i jak to czasem bywa patrzę w niebo.Po chwili zauważyłem na bezchmurnym niebie jakieś "rozbłyski".Wyglądało to mniej więcej jakby na niebie z nikąd pojawił się grom, bardzo jasne światło, po prostu na bezchmurnym niebie jakiś bardzo jasny błysk.Powtórzyło się to koło 3 razy i już więcej nie widziałem.Wykluczam raczej samolot, bo bym go widział i błysk wydawał się zbyt potężny.Jak sądzicie może to być jakiś promień słońca odbity od jakiegoś np. satelity czy wyładowania atmosferyczne?

Nie chcę zakładać nowego tematu więc tutaj takie pytanko.
  • 0

#29

kaczucha_5.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cześć właśnie się zapisałem na forum i to mój pierwszy post więc proszę żeby mnie nie krytykować mnie tylko wyjaśnić spokojnie bez wyzywania.

Patrząc na pierwsze zdjęcie myślę że to jakaś planeta która właśnie wzeszła.Czytałem gdzieś że w wigilię szukając pierwszej gwiazdy na niebie zobaczymy nie gwiazdę ale Jowisz albo Wenus (zależy w którą stronę spojrzymy). To co jest na zdjęciu przypomina mi Saturna. Poszukaj info. na temat Saturna (kiedy wschodzi, z której strony można go zobaczyć itp.).Jeśli to nie będzie Saturn to może to inna planeta. Poszukaj info. i napisz czy dobrze myślę. Jeśli chodzi o drugie zdjęcie to niestety nie mam pojęcia co to jest. Może to też planeta (to wyżej) niestety nie jestem pewny.
  • 0

#30

ariks.
  • Postów: 19
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fajna fotka ale na 100 % zdjęcie robiłeś w czasie naświetlania do kilku sekund być może ze statywu i uchyciłeś typowy efekt katadipotrii - czasem są bardzo efektowne bo mi się udało wykonać w kształcie ''dysku z kopułą'', tyle że były to odbica od lamp.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych