Skocz do zawartości


Zdjęcie

OOBE prawda czy fikcja [kuluary]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
114 odpowiedzi w tym temacie

#76

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wydłużamy debatę o jedną serię i pozwalamy Seroslavovi na edycję swojego postu.
  • 0



#77

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dziękuję, Cisz. Jesteś wielka :)
  • 0



#78 Gość_eru75

Gość_eru75.
  • Tematów: 0

Napisano

Jeszcze więcej czytania! Hurra! I to nie jest ironia :) Info o OOBE podajecie na tacy, więc grzechem byłoby nie skorzystać.
  • 0

#79

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dziękuję, Cisz. Jesteś wielka smile2.gif


Ty też :)

I eruś :)
  • 0



#80

Seroslav.
  • Postów: 213
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ok :)

Myślę, że propozycja Aquili o wydłużenie debaty jest jak najbardziej z korzyścią dla osób zainteresowanych. Zatem przeedytuję post, dodając tam kolejne ciekawe (oby dla Was też były ciekawe) przykłady.

Dzięki Cisz :)
  • 0

#81

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zauważyłem pewną nieścisłość w swoim wpisie - przybliżę to dopiero w swojej kolejce, bo chcę uczciwie prowadzić debatę, ale podaję to już teraz, bo nie chcę być posądzany przez Seroslava o świadome wprowadzanie w błąd i próbę tuszowania tego w nadziei, że Seroslav i nikt inny nie zauważy ;) Co prawda sprawa jest banalna i tak właściwie nic nie zmienia, ale skoro prowadzimy poważną dyskusję, to takie błędy należy korygować.
  • 0



#82

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tylko mam prośbę - gdy postzostanie wydeytowany, to proszę mnie o tympowiadomić w jakiś sposób - bo edycji, w przeciwieństwie do napisania nowego postu, "nie widać" jak się patrzy na stronę główną.
  • 0



#83

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hmm... Seroslav dostał na edycję wpisu tydzień od 16 marca... dziś jest już 25 marca i nie wiem, czy wyedytował go już i mam zamieszczać swój czy jeszcze nie...
  • 0



#84

Seroslav.
  • Postów: 213
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przepraszam za to, że jeszcze nie skorzystałem z propozycji edycji posta i rozbudowania go tym samym. Ostatnimi czasy po prostu wynikło sporo, ważnych dla mnie spraw, teraz muszę np. wyjechać i wracam w niedzielę. Obiecuję, że we wtorek najpóźniej znajdę sposobność by przysiąść raz jeszcze do posta i postaram się dorzucić tam przykłady OOBE, nie tylko w przestrzeni, ale też w czasie, czyli innymi słowy, dotyczące jasnowidzenia. O ile odnajdę je, bo nie pamiętam gdzie je czytałem.
  • 0

#85

thewake.
  • Postów: 218
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Oobe jest realne sam doswiadczylem - w wiekszosci kazde doswiadcza oobe podczas snu ale nie jest tego swiadom... Co do Oobe sam stan to jak sie zaczynamy czuc porzy wyjsciu jest czyms wspanialym, rozgrzana krew przeplywajaca przez zimne cialo czujesz jak w kazdej zyle przebiega cieplo, czujesz ze to jest to ze powoli wstajesz dookola siebie widzisz jak z plaszczyzny materialnej zostaja zdjete tekstury robi sie dookola bialo - bardzo przyjemnie lepiej niz podczas orgazmu:) a pozniej w ciagu paru chwil jestes przy Centralnym Sloncu obserwujesz je :) czujesz jego promienie otulajace Cie caly czas :) Doswiadczylem jednej wizji i po niej zerwalo mnie spowrotem do lozka :D a powrot do ciala jest megafajny :D jak z ogromna szybkoscia bylbys na gumce, wracajac do ciala przelatujesz przez nie i wkoncu trafiasz idealnie :)

P.s dziekuje mojemu opiekunowi za pomoc w OOBE :)
  • 0

#86

Seroslav.
  • Postów: 213
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myślałem, że to może jakieś czasowe problemy, ale nie. Próbowałem i nie mogłem edytować posta.

Nie wiem więc co z tym fantem zrobić. Czy nie lepiej byłoby pozostać przy starych zasadach, czy jak. Bo też nie mogę usunąć postu i wkleić go na nowo w zmienionej formie. Po prostu temat debaty jest chyba zabezpieczony przed edycją, bo gdy w innym temacie coś napisałem to spokojnie mogłem swój ostatni post edytować.

Co Wy na to? Aquila?
  • 0

#87

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To niech cisz skasuje tego Twojego ostatniego posta a Ty wrzuć go od nowa. Potem ja wrzucę swojego, później Ty swoje zakończenie, ja swoje i będzie koniec debaty.
  • 0



#88

Seroslav.
  • Postów: 213
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ok :)

Mi to w sumie obojętne czy zostaniemy przy starych zasadach czy przy nowych.

Większość rzeczy, które chciałem naświetlić już wypisałem.

Śmigam na weekend z miasta, więc co cisz zrobi lub nie zrobi to zaakceptuję :)

Jeśli będzie Ci się dłużyć czekanie i stwierdzisz, że piszesz końcowego posta, też będzie ok.
  • 0

#89

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Spokojnie, nie spieszy mi się :)
  • 0



#90

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Seroslav, prześlij mi mailem treść, którą chcesz umieścić już gotową. W sensie stary post zedytowany w takim kształcie jak ma wyglądać ostatecznie (skopiuj stary oraz uzupełnij go o nowe rzeczy). Swojego maila prześlę Ci na PW. Ja usunę tego ostatniego Twojego posta i wkleję to, co mi prześlesz.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych