Skocz do zawartości


Zdjęcie

Izrael ustala datę ataku na Iran!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#16

rewolucjonalista.
  • Postów: 416
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Podobna sytuacja była w Iraku, mówili że Irak posiada Broń Masowego Rażenia a tak naprawdę jej nie miał. Kolejny pretekst do ataku, ponieważ, kiedy już zaatakują będą musieli tam siedzieć, bo wojna się nie zakończy, partyzantka będzie działała, tak samo jak w Iraku czy Afganistanie. Nie można ich wybić do końca. Moim zdaniem, Izrael sam se nie poradzi z Iranem, będzie potrzebna pomoc ze strony Ameryki pod pretekstem ataku na jego sojusznika i tak będzie koniec Iranu.
  • 0

#17

Śledziu.
  • Postów: 117
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeszcze w zeszłym roku były opinie ze najprawdopodobniej wygra ta bitwę kraj który szybciej posiądzie bron masowego rażenia i ja wykorzysta,wydaje mi sie ze dojdzie być może do drugiego Holocaustu ;/
  • 0

#18

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przecież Izrael już ma swoje głowice :P Tylko z rakietami gorzej. Większość broni atomowej jest przystosowana do ataku lotniczego.

Śledziu. Jak dojdzie do masakry na Irańczykach to będzie ok? Jak na Żydach to nowy HOLOCAUST...
Nie można tak rozróżniać ludzi na gorszych, czy lepszych.
Żydzi bardzo sobie nagrabili na Bliskim Wschodzie, i nie dziwię się nienawiści Muzłumanów w ich kierunku.
Islamiści wygnali z ich terenów pare krucjat, kolonistów, Brytyjczyków, to i Żydów w końcu wygonią.
  • 0



#19

Avion.
  • Postów: 312
  • Tematów: 18
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiecie co, a ja już mam dość tych wojen i tych zbrojeń. Fakt w 2012 będzie koniec świata, ale to nie będą meteoryty, powódź, kule ognia. Tylko MY. To pewnie już padało na forum ~Sami się wykończymy~ to smutne jednak prawdziwe :(

A ja tam myślę, że zrzucą na nas rakiety czy tam bomby. I będzie po nas. Jednym słowem - Zginiemy marnie.
  • 0

#20

Andross.
  • Postów: 98
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to jak amerykanie pojadą do iranu to Polacy penie też..... niedługo będzie nas więcej na bliskim wschodzie niż w wielkiej brytani :D :D :D :D :D :D
  • 0

#21

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Już nas amerykanie w dupę wyrżn3li nieraz, mam nadzieję, że nie popełnią nasi politycy tego błędu jeszcze raz.
  • 0



#22

zulugula.
  • Postów: 281
  • Tematów: 86
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam.Izrael ma swoje głowice a skąd wiadomo że niema chocby jednej rakiety,nie wiadomo.Cały ten atak zacznie się właśnie od krajów arabskich,Izrael ma głowice i nie wiadomo czy rakiet niema,oni albo Iran rozpocznie a Putin i Bush posprzątają.Moim zdaniem znakiem ataku będzie wycofanie wojsk amerykańskich z terenów zagrożonych,i tylko co polskimi żołnierzami którzy nie będą nic wiedźieć?
Nasza egzystencja zatacza krąg,już jesteśmy na początku końca... :|
  • 0

#23

rewolucjonalista.
  • Postów: 416
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Już nas amerykanie w dupę wyrżn3li nieraz, mam nadzieję, że nie popełnią nasi politycy tego błędu jeszcze raz.


żebyś się nie zdziwił.. Polscy Politycy to może ludzie wykształceni, chyba tylko nie liczni, ale są tak naiwni i głupi, że kiedy powiesz im słowo "kasa" zrobią na niej wszystko. Łatwo nimi manipulować, więc na pewno byśmy tam pojechali.

No to jak amerykanie pojadą do iranu to Polacy penie też..... niedługo będzie nas więcej na bliskim wschodzie niż w wielkiej brytani.

Chyba nie czytałeś historii, na bliskim wschodzie, Wielka Brytania, miała wpływy aż do końca drugiej wojny światowej, i jeszcze później.. Tak, że więcej nie będzie..

Wiecie co, a ja już mam dość tych wojen i tych zbrojeń. Fakt w 2012 będzie koniec świata, ale to nie będą meteoryty, powódź, kule ognia. Tylko MY. To pewnie już padało na forum ~Sami się wykończymy~ to smutne jednak prawdziwe sad3.gif

A ja tam myślę, że zrzucą na nas rakiety czy tam bomby. I będzie po nas. Jednym słowem - Zginiemy
marnie.


Człowiek zawsze potrzebuje wojen, tacy już jesteśmy i nic nas nie zmieni, jedną zmienią jeżeli nastanie, to że nie będziemy zabijali siebie, tylko wspólnie przeciwko "kogoś" nie wiem jakaś inna cywilizacja jeżeli istnieje. A co do 2012 nie wiem, za dużo się naczytałeś/aś, rzucą bomby? Powiedz mi gdzie, leży Iran a Izrael a Polska, i a
propo co do bomb atomowych, parę bomb nie zmieni całego świata w gryz, ponieważ kiedy by tak było by nikt ich nie używał..
  • 0

#24

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Bez kasy też się obejdzie, wystarczy paplanie o strategicznym sojuszu, kilka uściśnięć dłoni i uśmiechów itp.
Jak myślisz dlaczego nam dają amerykanie tak mało kasy na armię w związku z tarczą? W USA panuje przekonanie, że Polska jest tania i za psie pieniądze zgodzi się na wszystko.
  • 0



#25

Barton.
  • Postów: 49
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ha ha słyszałem że, wujek Bin Laden znowu dał głos. Nie zdziwię się jak nagle ni stąd ni z owąd będzie się ukrywał w Iranie i "źli" Irańczycy go nie oddadzą co spowoduje konieczność interwencji USA i Izraela :D
  • 0

#26

Jankielek.
  • Postów: 256
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

teraz sie boja atakow al kaidy na euro 2008 w austri szwajcarii
  • 0

#27 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Na bliskim wschodzie są państwa niekoniecznie się kochające ze zbliżoną liczbą mieszkańców


Dołączona grafika
Turcja i Iran to odwieczni wrogowie sunniccy Turkowie i szyiccy Persowie. Do tego dochodzi arabski, sunnicki Egipt, który a) nie lubi szyitów b) Turków postrzega jako niezbyt lubianych sąsiadów. Wystarczy podpuścić ich wszystkich na siebie i USA nie trzeba.
  • 0

#28

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czemu te trzy kraje miałyby walczyć? Turcja jest już bardziej europejska niż muzłumańska, więc odpada, bo nie mają w tym interesu, a Egipt i Iran? Przecież dzieli je parę państw, i jakby nie patrzeć właśnie Izrael. To napuszczanie nie ma najmniejszego sensu, czemu mieliby się zażynać?
  • 0



#29

Cumulonimbus.
  • Postów: 240
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A dlaczego niby by nie mieli? Doskonala szansa, aby pozbyc sie niechcianego sasiada.
  • 0

#30

Bartos Krwawy.
  • Postów: 110
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja jestem za Iranem wiecie dlaczego,dlatego że Amerykanie mają Rosjanie mają Żydzi mają Indie ma Pakistan i Korea a i Chiny to czemu im nie wolno.To co oni tylko nie mogą mieć bomby atomowej
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych