Skocz do zawartości


wizje na jawie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_margaretka785

Gość_margaretka785.
  • Tematów: 0

Napisano

Witam wszystkich!
Nie mam dużego doświadczenia ani wiedzy na takie tematy. Piszę bo mam problem, choć stosunkowo mało uciążliwy. Otóż od jakiegoś czasu, ok.5 lat (a mam 24) pojawiają się w mojej głowie obrazy miejsc. Miejsc w których nigdy nie byłam, których nie znam. Najczęściej dzieje się to pod wpływem jakiegoś impulsu, usłyszanej w danym momencie piosenki albo pod wpływem zapachu, czasem pojawiają się samoistnie. Było ich stosunkowo niewiele, natomiast pojawiają się kilkakrotnie. Wizja szybko znika, i choć w momencie pojawienia się jest bardzo wyraźna, potem pamiętam tylko nieliczne szczegóły. Wizjom tym towarzyszy uczucie niepokoju, natomiast same obrazy nie są przerażające.
Niektóre z obrazów jakich doświadczyłam, po pewnym czasie odkrywałam w rzeczywistości. Natomiast nie wszystkie. Dodam jeszcze, że nie staram się wywoływać tych obrazów siłą woli. Nie kontroluję ich, czasami staram się tylko odtworzyć to co widziałam.
Czy to coś ważnego, to co widzę? Czy może to mieć znaczenie? Czy to tylko projekcja mózgu, któy robi mi psikusy? Jeśli ktoś potrafi mi odpowiedzieć, proszę o radę :) bardzo chciałabym się więcej dowiedzieć na ten temat.
Dziękuję.

p.s.mam też dość niecodzienne sny, ale to zupełnie odrębny temat

#2

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

W jakiejś książce czytałam, że takie wizje mogą być przebłyskami z poprzedniego życia, ale nie chcę wprowadzić Cię w błąd, bo może źle zrozumiałam.

A może jest to jakaś forma przewidywania przyszłości, skoro odkrywasz niektóre z tych miejsc po jakimś czasie?

#3

casanova.
  • Postów: 17
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wyobraźnia potrafi splatać figle ;]

#4 Gość_margaretka785

Gość_margaretka785.
  • Tematów: 0

Napisano

W jakiejś książce czytałam, że takie wizje mogą być przebłyskami z poprzedniego życia, ale nie chcę wprowadzić Cię w błąd, bo może źle zrozumiałam.

A może jest to jakaś forma przewidywania przyszłości, skoro odkrywasz niektóre z tych miejsc po jakimś czasie?



Może coś w tym jest...? Dzięki Mango :)

#5

AntyVirus.
  • Postów: 29
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo prawdopodobne... kiedyś obgadywałem to z moimi kumplami każdy miał coś podobngeo w tym i ja:

Otóż jakiś rok temu byłem po raz pierwszy w życiu na Słowacji. Normalna kolonia w górach itd. Ogólnie był to mój pierwszy wyjazd za granicą. Chyba 3 dnia wycieczki wyruszyliśmy na szlak. Były to jakieś ruiny Kartuzów czy jakoś tam. Mniejsza o to. Zanim tam doszliśmy, przechodziliśmy obok stromego klifu. Gdy go zobaczyłem nagle pomyślałem sobie: "cholera, ja tu przecież byłem kiedyś!!". Zdziwiony patrzyłem się w to miejsce, próbując sobie przypomnieć czy gdzieś kiedyś widziałem coś podobnego. Ale nic, w Polskich górach tego nie widziałem, a tym bardziej na Słowacji. Coś przez mgłe zacząłem kojarzyć że mi się to po prostu śniło. Lecz czy sen mógłby być tak wielkim odwzorowaniem danego miejsca, nigdy przeze mnie nie odwiedzanego? Zaznaczam że nigdy nie widziałem go także na zdjęciach itd


Więc może jednak coś w tym jest? Może kiedyś żyliśmy jako inne osoby...

#6

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No czasem też tak mam zdaje mi się że coś już widziałem/słyszałem.Może to faktycznie jakieś przebłyski z poprzednich wcieleń?



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych