Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czerwona plama


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
14 odpowiedzi w tym temacie

#1

Crux.
  • Postów: 51
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niektórzy ludzie mają z tyłu głowy na potylicy taką czerwoną plamę, coś takiego jak po oparzeniu. Sam mam taką, mój ojciec też ma. Czasem można spotkać kogoś z takim naznaczeniem :D . Jak byłem młodszy kolega z ławki mi mówił coś o tym, ale on sam dobrze nie wiedział. Niestety od tamtej pory nie spotkałem nikogo kto by mi potrafił to wytłumaczyć, do dermatologa nie chodzę i nie zamierzam iść, a w necie nie mogę znaleźć odpowiedzi. Jeśli ktoś wie lub ma coś takiego niech się podzieli odpowiedzią.
  • 0

#2

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Może więc wybierz się do dermatologa, a nie przypisuj sobie boskiego naznaczenia, hm? :]
  • -1

#3

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Sam mam cos takiego :) ale nie widzialem tego u innych. Ale ja to mam podobno dlatego, ze mnie na chama wyciagali z brzucha po cesarskim cieciu i cos mi tam uciskalo :P i to tak jakby nabyte jest.
  • 0

#4

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Sam mam taką, mój ojciec też ma.


Sadzę że w Twoim przypadku jest to normalna cecha genetyczna, oczywiście dermatolog odpada.

CZERWONA PLAMA NA POTYLICY

Nie ma się czym przejmować :mrgreen:
  • 0



#5

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tatik, niekoniecznie cecha genetyczna. Może przecież iść do lekarza i sprawdzić, ale skoro on napisał że nie pójdzie, to niech sobie wymyśla teorie.
  • 0

#6

Cumulonimbus.
  • Postów: 240
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sam mam taką, mój ojciec też ma.


Sadzę że w Twoim przypadku jest to normalna cecha genetyczna, oczywiście dermatolog odpada.

CZERWONA PLAMA NA POTYLICY

Nie ma się czym przejmować :mrgreen:

Wiedzialem, ze jestsmy potomkami ptakow, a nie malp! x|
  • 0

#7

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Może przecież iść do lekarza i sprawdzić,


Chciałbym zasugerować pofrunięcie do weterynarza lecz widaje mi się że są to typowe objawy kucia ;)
  • 0



#8

Jankielek.
  • Postów: 256
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiecie skad sie takie bierze? To od chodzenia do fryzjera! bo fryzjer ci tam maszynka smyra i takie powstaje
  • 0

#9

Crux.
  • Postów: 51
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mango ja nie wymyślam teorii tylko chciałem się dowiedzieć co o tym myślicie, a urodziłem się normalnie bez cesarskiego cięcia. Zdziwiło mnie to dlatego, że widziałem paru ludzi właśnie z taką plamą jak moja i w tym samym miejscu. Nie pójdę do dermatologa, ponieważ sami wiecie jak funkcjonuje służba zdrowia, zanim kolejka się skończy to wejdę i najprawdopodobniej zostanę odesłany takim tekstem :,,z czym pan mi tu przychodzi, idź pan bo jest pan zdrów jak ryba"
  • 0

#10

Jankielek.
  • Postów: 256
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mowie ci ze to od fryzjera jest bo fryzjer czesto bez oslony maszynka goli i jak jeszcze cie woda kolonska pokropi to takie powstaje podraznienie
  • 0

#11

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Crux, a nie przyszło Ci do głowy, że to może być coś takiego jak pieprzyk? Trochę dziwny temat założyłeś, bo to tak, jakbym ja miała założyć temat o tym, że mam na ręce pieprzyka i zapytała, co o nim myślą ludzie.
Skoro coś takiego ma sporo ludzi, to chyba dobrze?
  • 0

#12

Who.Am.I.
  • Postów: 183
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może miałeś ospę i się tam drapałeś? xD

Jakich rozmiarów jest mniej więcej ta plama? Bo tak można pomyśleć, że to wszystko - od pieprzyka po znak zostawiony po porwaniu przez kosmitów ^^
  • 0

#13

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

kurde no ludzie. Temat ewidentnie do zamknięcia. To bez sensu i po co takimi błahostkami zażucać serwer?
  • 0



#14

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ta plama na potylicy to nic innego, jak pozostałość poporodowa u wielu ludzi zanika w pierwszych miesiącach- latach życia u innych pozostaje dłużej. Jest to rodzaj choroby skóry i należy iść z tym do lekarza gdyż czasem może w tym miejscu rozwinąć się rak.
To nie jest forum medyczne i na takie się wybierz z tym zapytaniem, a najlepiej do lekarza.

Temat do zamknięcia.
  • 0



#15

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ta plama na potylicy to nic innego, jak pozostałość poporodowa u wielu ludzi zanika w pierwszych miesiącach- latach życia u innych pozostaje dłużej. Jest to rodzaj choroby skóry i należy iść z tym do lekarza gdyż czasem może w tym miejscu rozwinąć się rak.


Wez mnie nie strasz dziewczyno ! :lol albo chociaz poprzyj to jakims linkiem.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych