Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ewolucja UFO


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#16

Yaku.
  • Postów: 129
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale to forum jest o rzeczach paranormalnych wiec jeśli założymy ze wszystkie obserwacje pojazdów obcych pochodzą z ziemi to po co my tu o tym piszemy przecież nic w tym nie ma ja wierze ze te statki przynajmniej w 10% to pojazdy obcej inteligencji a reszta to FAKE albo projekty wojskowe nowej ery technologicznej.

10%-prawdziwe ufo

60%-FAKE!!!!!!!!!!!!!!

30%-najprawdopodobniej projekty wojskowe

BYY@KU
  • 0

#17

zygix.
  • Postów: 671
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Cytat: wiec jeśli założymy ze wszystkie obserwacje pojazdów obcych pochodzą z ziemi to po co my tu o tym piszemy przecież nic w tym nie ma ja wierze ze te statki przynajmniej w 10% to pojazdy obcej inteligencji a reszta to FAKE albo projekty wojskowe nowej ery technologicznej.

10%-prawdziwe ufo

60%-FAKE!!!!!!!!!!!!!!

30%-najprawdopodobniej projekty wojskowe

Jaki FAKE? Obserwacje to fake? Czy doniesienia o obserwacji to fake?
  • 0

#18

^Filozof^.
  • Postów: 149
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@up Raczej doniesienia o obserwacji i zdjęcia/nagrania :) .

@Yaku - UFO z kosmosu także nie jest paranormalne... więc także nie ma sensu o nim gadać...
  • 0

#19

Yaku.
  • Postów: 129
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wydaje mi sie ze raczej jest poniewaz nie wiemy kto kieruje tymi statkami i ta swiadomosc jest na tyle dziwna ze tematy o ufo sa na forum ale jesli zalozymy ze wszystkie pojazdy pochodza z ziemi to faktycznie nie bedzie to paranormalne.Chyba widac roznice a sama ciekawosc jeszcze dodaje pikanterii sprawie ufo skad pochodza jak wygladaja i w jakim celu zwiedzaja nasza planete.Samo wrazenie ze nie jestesmy sami dla niektorych wydaje sie paranormalne przeciez to sa istoty ktorych nie spotykamy na codzien lecz dla wielu nadal temat ufo jest przereklamowany ale jest w tym troche tej dziwnej prawdy nadal nieodkrytej

BYY@KU
  • 0

#20

zygix.
  • Postów: 671
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ufo sie zmienia:
  • 0

#21

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A mnie osobiście wydaje się dziwne to, że rzekome statki obcych przechodzą taką metamorfozę.
J
eśli już mieli by latać, to potrzeba by do tego strasznie rozwiniętej technologii, dodatkowo jak mówią pewne źródła - wyprzedzają nas oni nawet o kilka milionów lat w rozwoju.

Wobec tego trudno mi uwierzyć, żeby na przełomie raptem 50-ciu lat tak bardzo pozmieniali swoje statki. A wystarczy spojrzeć na zdjęcia-te sprzed kilkudziesięciu/kilkunastu lat to często typowe spodki, także "grube obiekty" podobne budową do jakiegoś dzwonu, z cała masą niepotrzebnych "ozdobników". Całość wygląda strasznie pretensjonalnie i ma taki naciągany charakter-zresztą jak wiele innych "paranormalnych rzeczy" z tamtego okresu(wziąć można pod uwagę np. zdjęcia duchów-one przechodziły podobną metamorfozę. Stare zdjęcia to "zawsze" przeswitująca postać [najpewniej doklejona], dziś zdjęcie ducha to orb, ektoplazma, dziwna mgła).

Sądzę, że dawniej ludzie mieli troche inne wyobrażenie wszystkiego i stąd te różnice. Ufo mogło odwiedzać nas już wtedy w takich samych lub bardzo podobnych pojazdach-jednak ludzka wyobraźnia "dorysowywała" określony kształt kiedy przychodziło do opowieści, rysowania itd.

Dziś atakowani głównie przez obrazy z filmów/komiksów/książek mamy już inne stereotypy "paranormalnych obiektów" czy to jeśli chodzi o ufo czy np o jakieś demony (kiedyś upodabniane do zwierząt domowych [głowa konia, nogi koguta itd wiadomo] - dziś na słowo DEMON oczyma wyobraźni widzimy już cos innego).

Troszkę się rozpisałem, podsumowując uważam, że to raczej niemożliwe by to ONI zmieniali technologię i statki. Chodzi raczej o nasze postrzeganie. Założę się, ze widząc z własną babcią cos niezidentyfikowanego na niebie przez krótki czas-wasze opisy różniły by się :)

Kolejna możliwość to oczywiście opcja, że duża cześć obserwacji dotyczy ziemskich obiektów, a tu postęp technologiczny może tłumaczyć zmiany kształtów:)


pozdrawiam Kriss

(ps. jeśli jakieś nieskładności się wdarły to oczywiście sprecyzuję o co mi chodzi, teraz piszę "pod presją" bo muszę wychodzić i SZYBKO SZYBKO bo myśl mnie naszła:).....leceeeeeeeeeeeeeeeeeee!)
  • 0



#22

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Kolejna możliwość to oczywiście opcja, że duża cześć obserwacji dotyczy ziemskich obiektów, a tu postęp technologiczny może tłumaczyć zmiany kształtów:)



mozliwosc calkiemr acjonalna, gorzej z skad maja takie technologie, jak wierzyc ludziom z disclosure wlasnie z rozbitych pojazdow latajacych, ale kto wie : ]
  • 0

#23

zygix.
  • Postów: 671
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jedno jest pewne:nastapil niesamowity skok technologiczny w przeciagu zaledwie 50 lat! Bron atomowa,pociski,rakiety,latajace skrzydla,samoloty stealth..czy to technologia Obcych czy konstruktorow niemieckich? Warto podkreslic,ze nie samo UFO sie zmienilo,ale zmiany technologiczne sa widoczne we wszystkich dziedzinach zycia...
  • 0

#24

taght.
  • Postów: 275
  • Tematów: 10
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jest tu wiele racji. Z tymi NOL-ami jest tak samo jak np. z samochodami. Porównajcie sobie jakiegoś Forda z przed 40 lat z dzisiejszym np. Focusem. Tak samo jest ze statkami które rzekomo obserwują ludzie. Są one dopasowane w najbardziej odpowiedni sposób do ogólnie panujących przekonań oraz mody czyż nie? To daje do myślenia. Pomimo tego jestem przekonany, że i tak nie jesteśmy sami.
  • 0

#25

fartuess.
  • Postów: 169
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ach nareszcie jakaś sensowna rozmowa na temat UFO. Wcześniej to raczej były bezsensowne spory czy to kosmici, czy nie, a teraz możemy się zastanawiać, że skoro to nie kosmici, to co :) ?

Popieram teorię z testami wojskowymi, zawsze były taki prowadzone i zawsze ludzie nie wedzieli co to jest, to dlaczego i nie teraz ;)
  • 0

#26

zygix.
  • Postów: 671
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

skoro to nie kosmici,to co :) ?

No wlasnie...XVII,XVIII czy XIX wiek wygladaly podobnie,tzn.kon,szabelka,statek i armata,az tu nagle przychodzi XX w.i w ciagu zaledwie kilku dziesiecioleci wszystko sie zmienia!Dziala,U-Boot'y,pociski,rakiety,naped odrzutowy,atomowki,satelity,wahadlowce,stealth odrzutowce,lasery,komputery...no i UFO ewolujace przez ten czas od spodkow poprzez cygara,statki-matki,po romby,trojkaty czy prostokaty...Ps.Tutaj mam cos co niektorzy wzieliby za UFO,gdyby przelatywalo wysoko nad ich glowami.UFO bedzie ewoulowalo tak dlugo jak beda powstawac nowe projekty i prototypy.
  • 0

#27

tofiks.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja to kiedyś czytałem, że około 2000 lat temu pierwszy raz zaobserwowano ufo przez ludzi, ale czy to prawda to nie wiem
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych