Skocz do zawartości


Zdjęcie

Za co nie lubi się Żydów?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
335 odpowiedzi w tym temacie

#106

Mr.Scar.
  • Postów: 29
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

żydzi to najgorsi ksenofobowie(wszystko co nie żydowskie jest złe), rasiści (nienawiść do muzułmanów), nacjonaliści i tak moge w kółko wymieniac. Po drugie jakim prawem zabrali Palestynie tereny ? obłudni zakłamani ludzie. Zapomnieli jak ich to Polacy bronili i ukrywali w czasie II WŚ teraz chcę odszkodowań i powiedzcie mi dlaczego mam ich szanować?? Mediami kierują żydzi Polsat szefowie typowo żydowskie nazwiska tak samo z tvn. Żydzi próbuja nad nami zapanować. Z własnego doświadczenia wiem. 3 kwietnia byla rocznica mardu w katynie TVN poświeciło z zegarkiem na ręku ok 4 min. 16 kwietnia o ile sie nie myle bylo powstanie w getcie warszawskim emisja trwała 10 min. Dobra a teraz pytanie za 100 pkt. Gdzie był prezydent tam gdzie gineli nasi rodacy za kraj !? czy tam gdzie żydostwo sobie powstanie zrobiło !? no gdzie, jasne w Warszawie i to ma byc nie zmanipulowany poważny człowiek :> ? Gdzie sie człowiek nie rozejrzy na ważnych stanowisach siedzą żydzi i to oni prowadzą nas ku upadkowi. Druga sprawa żydów w Polsce było 3 500 000 jak podają statystyk. Po wojnie liczby wahają sie w roznych statystykach od 30 do 150 tys. osób. A teraz tak wybito, wywieziono (ogólnie pozbyto sie z kraju) około 2 000 000 pytanie gdzie milion !? otóż słyszałem o pewnym postanowieniu Polaków razem z żydami w którym jest krok po kroku opisane jak głowne osoby mają kierowac mediami i władzą tak by nie było rasimu i żeby żyd był traktowany jak ktoś szczególny itp. i w tym dokumencie było podane wszystkie nazwiska jakie żydzi posiadali,(spolszczone). Postaram sie w niedługim czasie zeskanować czy podać link do tych dokumentów. Ave !

#107

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie trudź się z szukaniem takowa lista istniała w swoim czasie na www.polonica.net :mrgreen: Jak myslisz czemu znikneła ? Mam listę Żydowsckich komunistów w aparacie panstwowym ZSRR. Mogę Ci wysłać na PW.



#108

Jankielek.
  • Postów: 256
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja wlasnie sobie kupilem nowy newseek i tam jest wszystko napisane o zydach i polakach oraz o gettcie warszawskim
polecam!
Na okldce gazety jest tusk za mlodu.

#109 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Jeżeli już istnieje taki temat to nie można zapomnieć o Protokołach Mędrców Syjonu http://www.polonica....rcowSyjonu1.htm

#110

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Żydzi stanowią więcej niż połowę najbardziej wpływowych ludzi na świecie

Stwierdza ranking pisma Vanity Fair

Na najnowszej liście "Stu najbardziej wpływowych ludzi na świecie", ułożonej przez pismo Vanity Fair*, więcej niż połowa to Żydzi - pisze z satysfakcją izraelskie pismo Jerusalem Post.

W ogłoszonej w październikowym wydaniu amerykańskiego pisma Vanity Fair liście nie tyle najbogatszych, ile również najbardziej wpływowych ludzi należących do "ekskluzywnego, wyizolowanego klubu, którego wpływy sięgają całego globu, ale koncentrują się na najwyższych szczeblach wpływu", wymienieni są albo Żydzi - stanowiący większość realnej władzy na świecie - albo lewicowi bądź skrajnie lewicowi właściciele globalnych korporacji czy też snobistyczni pseudoartyści.

bibulacomnewdisplay



#111

bolek.
  • Postów: 203
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

'tatik'

Na najnowszej liście "Stu najbardziej wpływowych ludzi na świecie", ułożonej przez pismo Vanity Fair*, więcej niż połowa to Żydzi - pisze z satysfakcją izraelskie pismo Jerusalem Post.


I ci właśnie nie lubili nigdy tych biedniejszych zydów za to że żyja.
Zmarłym to nawet Chrześcijanie porządkują groby z tej miłosci do martwych.

#112

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Swoja droga, chwalenie sie ze ktos sie kloci ze studentka historii jest nie na miejscu (samo slowo student jedynie zmniejsza poziom jak mozemy Ci zaufac, a zwieksza ilosc alkoholu ktora mozesz wypic).


Kolego, mam prawo informować, skoro studiuję coś, co jest związane z tematem, a Tobie na drugi raz nie polecam sugerować komuś, że nadużywa alkoholu, jeżeli nie masz ku temu podstaw.

Tatik, nagle miłośnikiem Żydów się stałeś?

#113

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jesli dla Was autorytetem jest www.polonica.net to ja wam serdecznie wspolczuje psychozy i manii przesladowczej. Ale mam nadzieje ze po prostu wynika to z tego ze chcecie byc "fajni" albo nie zapoznaliscie sie doglebnie ze strona i tematami tam poruszanymi.

#114

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tiamat, a czy do jednego wora z polonicą (jeżeli chodzi o Żydów) wrzuciłbyś Leszka Bubla? Rafała Ziemkiewicza?

#115

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Chodzily kiedys plotki, ze Bubel jest redaktorem naczelnym polonica.net, ale podobno je obalono. Nie wiem, nie czytalem Bubla ani Ziemkiewicza, ale jak poczytalem sobie polonice to w niektorych momentach ze smiechu prawie z krzesla spadlem, zwlaszcza jesli chodzi o pochodzenie niektorych ludzi, niedlugo to Louis Armstrong, albo Tyson okaze sie zydem. Tak w ogole to ta strona byla scigana, ale przeniesli serwer do Mexyku czy tam gdzies. Nawet Kosciol Katolicki (ktory ta strona popiera) potepil te strone jako obraze katolikow. Ogolnie dla mnie ludzie popierajacy te strone maja nierowno pod sufitem i sa najzwyczajniej w swiecie bandytami.

#116 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Jesli dla Was autorytetem jest www.polonica.net to ja wam serdecznie wspolczuje psychozy i manii przesladowczej. Ale mam nadzieje ze po prostu wynika to z tego ze chcecie byc "fajni" albo nie zapoznaliscie sie doglebnie ze strona i tematami tam poruszanymi.


A czy to, że przegląda się polonicę ma być powodem do wstydu? To raczej wstydzić się powinni ci, którzy dostarczają autorom strony tematów i materiałów do pisania artykułów, a nie ci co to czytają efekt końcowy.

#117

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Aton, masz racje, dlatego redaktor nie powinien byc pazerny na kazde nowinki jak Nautilus na zdjecia ufo, nawet kiedys zrobiono jakas prowokacje, nie pamietam dokladnie o co chodzilo, ale ktos tam z jakiejs gazety napisal ze jest zydem, a autor strony to umiescil. A juz gwozdziem do trumny jest nazywanie JP II Wielkim Zydem.

#118

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jesli dla Was autorytetem jest www.polonica.net to ja wam serdecznie wspolczuje psychozy


Leszek Bubel jest liderem legalnej partii i ma stonę PPN (i kilka wyroków za antysemityzm)
A znasz może polskiego żyda z Izraela niejakiego Abrahama Vidro ? 30 lat temu opublikował w prasie zachodniej prawdziwe nazwiska oprawców z Katynia. Ciekawostką jest że nie ma na niej żadnego Rosjanina :o
Chcesz tą listę na PW ?

Czy Vidro mówił prawdę o Katyniu ?



#119

Spec.
  • Postów: 46
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Mango
Naprawde nie widzialas tam formy zartu i ironii?

--

Ja tam twierdze, ze Zydzi zabrali nam Torun. I cale Radio Maryja. TVN to przeciez same "Zydy". A jak tam sprawa z religia? Czy Wy, co potepiacie Zydow za wszystko i w ogole, wierzycie w Boga?

ale jeszcze sie ni zdazylo zebysmy przyjechali do innego krju i starali sie tam rzadzic raz to przedstawiajac sie jako rdzenni mieszkancy danego kraju z drugiej zas jednak strony zdecydowanie dbajac o interesy narodowe spoleczenstwa Zydowskiego


A Rosja i nasi chwilowi krolowie na carskim tronie?

#120

bolek.
  • Postów: 203
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

'Spec'

A Rosja i nasi chwilowi krolowie na carskim tronie?

I do 1956 roku w Sejmie obradowali w j. hebrajskim. Pewnie dlatego aby Jezus rozumiał.
Teraz Matka Boska w Parlamencie to konieczny i teraz tam hebrajski. :D


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych