Skocz do zawartości


Zdjęcie

Déja vu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
101 odpowiedzi w tym temacie

#31

tybysh.
  • Postów: 330
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pare razy to mialem,czasem nawet do 5 razy w ciagu dnia :crazy:
Raz przysnila mi sie lekcja fizyki.Po kilku dniach takowa lekcja sie odbyla a ja wiedzialem co powie nauczyciel :mrgreen:
  • 0

#32

Bercik.
  • Postów: 353
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie się to zdaża bardzo często. Często, lecz nieregularnie.
Czasem w ciagu 2 tygodni kilka razy pod rząd. Czasem zdarzy się raz i na około miesiąc jest spokuj, a czasem przez miesiac raz w tygodniu. Nie wiem dlaczego tak się dzieje. Jest to bardzo dziwne uczucie, zwlaszcza te rzeczy przy których mam deja vu a nie miały prawa się nigdy wcześniej stać.
Zdarza się też, że niektóre deja vu przytrafiaja mi się kilkakrotnie.
  • 0

#33

Tanatofobia.
  • Postów: 24
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A teraz z innej beczki, czy da się uniknąć ów wydarzenia? Tzn chodzi mi o to ązeby deja vu zniknęło na zawsze, nie jestem pewien do końca czy tego chce ale pytam z racji ciekawości?
  • 0

#34

Arturus.
  • Postów: 207
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja mam deja vu czasami, dzieje sie jakas sytuacja a ja se przypominam jakby ona sie juz kiedys zdarzyla... dziwne to jest....
  • 0

#35

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A teraz z innej beczki, czy da się uniknąć ów wydarzenia? Tzn chodzi mi o to ązeby deja vu zniknęło na zawsze, nie jestem pewien do końca czy tego chce ale pytam z racji ciekawości?


Coś mi się nie wydaje by można było nad tym w 100% zapanować.
  • 0

#36

Tanatofobia.
  • Postów: 24
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ok, skoro nie można tego wykluczyć to można to w jakikolwiek sposób kontrolować? Chodzi mi o to czy możliwe jest stosowanie tego do bardziej przyziemnych spraw, typu jakiś nagłówek w gazecie, czy ciekawe wydarzenie. Niekoniecznie zaraz o kontakty z za światami ? :)
  • 0

#37

michciu.
  • Postów: 350
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja mam daja vu codziennie dziwne to jest :/ to jest tak: robie coś jednego dnia albo mi sie coś przytrafia i tego samego dnia lub następnego kiedy myśle o tym zdarzeniu jakoś tak jestem 100% pewny że to juz kiedyś bylo, dawniej, co to może byc?
  • 0

#38

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

mi sie wczoraj wydawalo ze widzialem juz kiedys fragment filmu ktory akurat wczoraj dopiero mozna bylo obejrzec
  • 0



#39

Kamila.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja deja vu mam bardzo często...Szczególnie w pewnych miejscach i osobach..." Z kąd ją znam?" "Już tu byłam" itp.
  • 0

#40

waluta.
  • Postów: 437
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja też miałem gdy byłem w Barcelonie :shock:
  • 0

#41

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A bywałes tam wczesniej zanim to miałeś? Jak nie, to może z poprzedniej inkarnacji wspomnienia.
  • 0

#42

Piłsudczyk.
  • Postów: 15
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ech... ileż to razy miałem deja vu ;-)
niemal codziennie wydaje mi się jak widzę jak ktoś kilkukrotnie wchodzi do jednego pomieszczenia, choć przysiągłbym że nie widziałem jak z niego wychodzi :-| ale to z pewnością tylko wina tego, że powiedzmy, zagapię się gdy ten ktoś wychodzi a potem powstają takie jaja wielkanocne. :smile:
  • 0

#43

Petro.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja chyba nie miałem czegoś takiego jak deja vu, tak mi się przynajmniej wydaje. :-|
  • 0

#44

Bercik.
  • Postów: 353
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mi sie wczoraj wydawalo ze widzialem juz kiedys fragment filmu ktory akurat wczoraj dopiero mozna bylo obejrzec

Moze już widziałeś trailera ? ;)
  • 0

#45

KhaataR.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi sie śniło że mnie jakies dresy goniły :mrgreen:

Na drugi dzień wracam z treningu i znajduje się w ciemnej ulicy całkiem sam. W oddali dosztrzegam grupke ludzi (dresiarzy :D ) przypomniał mi sie wcześniejszy sen i stanołem w miejscu i poczułem paniczny strach. Dresiarze szli do mnie i ciągle przyśpieszali. Uciekłem :lol : :lol :


PS: Czemu sie bałem? Bo na końcu się potknołem i mnie zabili :/

Pozdro dla wszystkich poszukiwaczy prawy
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych