Skocz do zawartości


Pies na niebie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
26 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_sheche

Gość_sheche.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie umiem tego wyjaśnić za bardzo, w sumie jestem tu na forum nowa, ale opiszę coś, i proszę spróbujcie mi to jakoś objaśnić. Wracałam ze szkoły z kolegą, był wieczór. To było jakoś w 1981 roku. Byliśmy trzeźwi:). Spojrzeliśmy razem na czyste bezchmurne niebo, w kierunku południa. Od kierunku wschodu do zachodu po niebie biegł ogromny biały pies. Oboje go widzieliśmy. Nie rozmawialiśmy nigdy o czymś takim wcześniej, a nasza rozmowa w drodze była raczej na jakieś tematy szkolne. Nie byliśmy też znużeni czy bardzo zmęczeni. Ciekawi mnie jak to można wyjaśnić? Przepraszam, jeśli to co napisałam nie pasuje do działu, ale póki co nie wiem gdzie pasuje. A może jednak tu:).

#2

Pylbas.
  • Postów: 281
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale to była chmura? czy normalny pies?

#3

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Właśnie to jest interesujące. Czy może coś co przypominało kształtem psa?



#4 Gość_sheche

Gość_sheche.
  • Tematów: 0

Napisano

To wyglądało dokładnie jak ogromny pies, biały i mający sierść, nawet nie był przejrzysty.

#5

Jankielek.
  • Postów: 256
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W 1981 byl podobno stan wojenny moze to jakis spadochroniarz i plotno spadochronu wzieliscie za psa? ;)

#6

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To wyglądało dokładnie jak ogromny pies, biały i mający sierść, nawet nie był przejrzysty.

Czyli to była chmura? W roli ścisłości to możesz napisać jak sie zachowywała? czy poruszała się zgodnie z wiatrem czy była szybsza? jak byś to opisała ? Druga sprawa moze to było Tylko wasze wyobrażenie? niekiedy patrzę też w chmury i widze najróżniejsze kształtu



#7

rewolucjonalista.
  • Postów: 416
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ok, zobaczyliście coś niezwykłego i pięknego, lepiej zachować to dla siebie, znając życie teraz wypowiedzą się eksperci i ci tą piękną chwilę zamienią w "nic".

#8 Gość_sheche

Gość_sheche.
  • Tematów: 0

Napisano

Biegł jak pies dużymi susami. Ze wschodu na zachód, dość wysoko, mniej więcej równo trzymając odległość od ziemi. Hmm oboje to tak widzieliśmy. Ale co to? Nie chmura, za szybko się przemieszczał jak na chmurę....hmmm

#9

rewolucjonalista.
  • Postów: 416
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ty a może to był myśliwiec w kształcie białego psa lub rakieta?

#10

Jankielek.
  • Postów: 256
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Biegł jak pies dużymi susami. Ze wschodu na zachód, dość wysoko, mniej więcej równo trzymając odległość od ziemi. Hmm oboje to tak widzieliśmy. Ale co to? Nie chmura, za szybko się przemieszczał jak na chmurę....hmmm

No to trzebabylo mu patyk rzucic moze by przylecial do was? Aport...

#11 Gość_sheche

Gość_sheche.
  • Tematów: 0

Napisano

Hmm nie wiem..., zapytałam co o tym myślicie, bo oboje z kolegą, nie umiemy tego zinterpretować... :|

#12

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Didi ma rację. Widzieliście coś cennego. Moim skromnym zdaniem była to jakaś anomalia na niebie. Ale co tam. Lepiej żyć złudzeniami



#13 Gość_sheche

Gość_sheche.
  • Tematów: 0

Napisano

Wiem jak to wygląda, ale myślałam, że ktoś to mi spróbuje wyjaśnić. :| Ale jak wy tak to wyjaśniacie, to co ja tu robię :( . Tak to śmiesznie się czyta, tylko jak się do tego odnieść, gdy się to widziało? hmmm

#14

your_choice.
  • Postów: 28
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zachować to dla siebie. Jeżeli chcesz doszukiwać się prawy możesz, lecz pamiętaj, że prawda może już nie być taka piękna.

#15 Gość_sheche

Gość_sheche.
  • Tematów: 0

Napisano

Dzięki, przyjmę to jako anomalię. :)


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych